Skocz do zawartości

ATF - PLK


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Reikai napisał(a):

W Prokomie trzaskal jakies 16 ppg w kilku meczach, bo przyszedl w trakcie. Potem w nastepnym jakies 14 ppg. Byl mlodszy w Prokomie, ale jednak najlepszy sezon mial w Krakowie.

 

Pojebane czasy, ze kozaki z dobrych lig jak Hiszpanska czy Turecka przychodzili do PLK.

To jest właśnie to co pisałem wyżej. Jeżeli chodzi o poziom ligi i konkurencje z zagranicznych graczy to lata 1997 do 2007 (plus minus) to lata są najmocniejsze. Trafiali wtedy dobrzy gracze z uznanych reprezentacji do Polskich klubów. Wystarczy popatrzyć na skład Slaska z Hawkinsem, Wrightem, Zielińskim i dwoma niewypałami za olbrzymie pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ansleya to jest to świetny zawodnik ale naoglądałem się go na zywo kiedy grał w Wiśle i moim zdaniem w Prokomie byl sporo lepszy. To że jest inaczej postrzegany wynika z magii cyferek uzyskiwanych w sporo słabszym zespole i małej dostępności obecnie meczy żeby sobie przypomnieć jak grał. To jest znana pułapka swietnych statystyk w słabym/średnim zespole które zawyżają faktyczn poziom danego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Koszalinie grał taki zawodnik -> Ime Oduok

ploty chodziły że miał trzy nogi i lubił chłopców 

Teraz, Gregorius napisał(a):

Zawsze przy rzucaniu nazwiskami graczy którzy nie poszli zastanawiam się czy to spoiler czy i tak wszyscy znaja. 

heeee w sumie to dla funu atf :) mnie nie przeszkadza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał(a):

w Koszalinie grał taki zawodnik -> Ime Oduok

ploty chodziły że miał trzy nogi i lubił chłopców 

heeee w sumie to dla funu atf :) mnie nie przeszkadza 

każdy jest dla funu. Ale w sumie jeden pies.

Pierwszy zawodnik w PLK który zrobił na mnie nieprawdopodobne wrażenie to był Ronnie Battle z 10.5 :D . Cały czas sie zastanawiam czy go nie wybrać z sentymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał(a):

 

Pierwszy zawodnik w PLK który zrobił na mnie nieprawdopodobne wrażenie to był Ronnie Battle z 10.5 :D . Cały czas sie zastanawiam czy go nie wybrać z sentymentu.

pamiętam! wtedy też grał ś.p Adrian Małecki wtedy mieli najlepsze stroje 

 

Mariusz Baxter Sobacki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

az sobie przypomnialem "koszykowka manager 2001"

kto gral?

mega bylem zajarany xd

Ja mialem jakas wersje z bugiem, nie moglem miec jakiegos tam zawodnika bo mi wypierdalalo gre.

Piekna gra, ogolnie szukalem ostatnio jakiegos managera koszykowki i ponoc jest legitny, ale wkurwilo mnie to ze trzeba sciagac patche zeby byla licencja. Oj strasznie brakuje takiego football managera w wersji koszykarskiej. Notecia Inowroclaw do euroligii itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Ja mialem jakas wersje z bugiem, nie moglem miec jakiegos tam zawodnika bo mi wypierdalalo gre.

Piekna gra, ogolnie szukalem ostatnio jakiegos managera koszykowki i ponoc jest legitny, ale wkurwilo mnie to ze trzeba sciagac patche zeby byla licencja. Oj strasznie brakuje takiego football managera w wersji koszykarskiej. Notecia Inowroclaw do euroligii itd.

Dokładnie tak. Bardzo brakuje jakiejś sensownej opcji managera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.