Skocz do zawartości

ATF - PLK


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

@Koelner Trio Almeida Gurovic Woods potezny upside, ale wedlug opisu Almeida zostal sprowadzony do roli 3 opcji i obroncy, a z ta jego obrona nawet za Milicicia, ktory jako jedyny potrafil go trzymac w ryzach bylo roznie. Czesto odstawal, brak effortu. Pacesas to tez dosc mocna siekiera, nie wiem czy tu po dwoch tygodniach nie byloby ''fuckera'' na twitterze.

Ale jesli nie, to bardzo mocne trio, ale charakterologicznie Woods organizujacy walki psow, Gurovic narwany jugol i Almeida psychika dziecka. Ciezkie zadanie przed Pacesasem, zeby to zagralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

@Koelner Trio Almeida Gurovic Woods potezny upside, ale wedlug opisu Almeida zostal sprowadzony do roli 3 opcji i obroncy, a z ta jego obrona nawet za Milicicia, ktory jako jedyny potrafil go trzymac w ryzach bylo roznie. Czesto odstawal, brak effortu. Pacesas to tez dosc mocna siekiera, nie wiem czy tu po dwoch tygodniach nie byloby ''fuckera'' na twitterze.

Ale jesli nie, to bardzo mocne trio, ale charakterologicznie Woods organizujacy walki psow, Gurovic narwany jugol i Almeida psychika dziecka. Ciezkie zadanie przed Pacesasem, zeby to zagralo.

Jak napiszesz coś pozytywnego to się wtedy odniosę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem od polskiej ligi nie jestem. Jak śledziłem to Śląsk + szerzej to polskie ekipy w euroliga/eurocup (puchary myszki miki w stylu tego, co wygrał Anwil ostatnio mnie nie interesują kompletnie). Ale zacząłem sobie czytać z ciekawości pierwszy opis. I mam następujące pytanie:

Czy zespół Reikaia nie wygląda słabo w defensywie jak na poziom ATF?

Widzę za bardzo przeładowany obwód, spokojnie można było załatać pozycje 1-2 trójką Hodge, Logan, Griszczuk i przy 8-osobowej, czyli krótkiej rotacji poszukać jakiegoś fajnego, defensywnego rolesa wyżej w miejsce Koszarka. Na myśl mi przyszedł Ramljak, który dobrze, by fitował do tej dwójki Hodge, Logan i wysokich z rzutem. Czy uważacie, że to za słaby w ataku gracz na poziom ATF, nawet jako ten stricte zadaniowiec, 8 zawodnik z ławki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Widzę za bardzo przeładowany obwód, spokojnie można było załatać pozycje 1-2 trójką Hodge, Logan, Griszczuk i przy 8-osobowej, czyli krótkiej rotacji poszukać jakiegoś fajnego, defensywnego rolesa wyżej w miejsce Koszarka. Na myśl mi przyszedł Ramljak, który dobrze, by fitował do tej dwójki Hodge, Logan i wysokich z rzutem. Czy uważacie, że to za słaby w ataku gracz na poziom ATF, nawet jako ten stricte zadaniowiec, 8 zawodnik z ławki?

Dlatego ja np. wolałem Szubarge nad Koszarkiem :)

kwestia też polaków, musieliśmy mieć 3 w składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blackmagic napisał(a):

Alex Austin - mój 6th Man i offensive punch z ławki. Średnio prawie 30 pkt na mecz, a wielokrotnie przekraczał 40 pkt w tym 50 z Anwilem. Legenda plk

wgl obejrzalem sobie ostatnio spotkanie noteć azs z 2004 roku. 

gosc ma zajebista selekcje rzutowa xd

odpala wszystko jak leci, w pierwszych 5 minutach juz widac jak ktos chce 😜

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.