Skocz do zawartości

ATF - PLK


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Kijewski Gieniu chyba lepsiejszy ?

On byl w srodowisku koszykarskim wysmiewany, ze nawet malpa by z tym Prokomem zdobywala mistrzostwo, ale imo po latach byl niedoceniany wlasnie. Wez utrzymaj tych wszystkich samograjow, murzynow ktorzy wylatuja w NBA bo organizuja walki psow w ryzach, zeby nie bylo dram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

@Koelner nie masz poczucia, ze Gurovic mial troche lepsze CV niz gra w Polsce? Wydawalo sie, ze przychodzi jakis kosmita, oczywiscie byl zajebisty i sluszny pick, ale jakos jak ogladalem jego mecze na zywo na hali, to nie mialem takiego poczucia co przy wielu innych grajkach, ze zaraz cos odpierdoli strasznego.

pamiętny mecz nr 7 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał(a):

On byl w srodowisku koszykarskim wysmiewany, ze nawet malpa by z tym Prokomem zdobywala mistrzostwo, ale imo po latach byl niedoceniany wlasnie. Wez utrzymaj tych wszystkich samograjow, murzynow ktorzy wylatuja w NBA bo organizuja walki psow w ryzach, zeby nie bylo dram. 

Super, tylko ja mówie o Kijewskim zawodniku a za tą to nie wiem kto Kijka wyśmiewał....

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eugeniusz_Kijewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Kijewski Gieniu chyba lepsiejszy ?

Nie no, Mieciu Łopatka to był król strzelców MŚ, grał też vs Bill Russell i jako jeden z niewielu europejczykow ponoć nie odstawał. Legenda. Fiba HOF. Szkoda tylko, że to lata '60. Niemal nic się z tego nie zachowało, może jakieś fragmenty w prywatny archiwum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

Zbyszek Pyszniak jedzie wszystkich

Człowiek orkiestra, zawodnik, trener, prezes, kierownik, menadżer, masażysta, tłumacz, kierowca autobusu. Jedna osoba a tyle korzyści 😆

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

Ja na trenera biore Jerzego olejniczaka

Niedoceniany trener. Nie korzystał z tabliczek zmazywalnych tylko wyrysowywał akcje w notatniku i zachowywał na przyszłość. Panie świeć nad jego duszą!

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blackmagic napisał(a):

Panowie - mam wyjazdowe wesele - komu mogę podać picki ze 3 by za mnie wybrał jakby co - w niedziele bede już dostępny

Rzuc na priv. Najlepiej 4 i wedlug jakiejs kolejnosci ;)

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

@Reikai prośba o zrobienie składów na 1 str draftu bo lista się zwężą ;]

Zaraz ogarne :D 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

a on nie byl lepszy w prokomie?

W Prokomie trzaskal jakies 16 ppg w kilku meczach, bo przyszedl w trakcie. Potem w nastepnym jakies 14 ppg. Byl mlodszy w Prokomie, ale jednak najlepszy sezon mial w Krakowie.

 

Cytat

W styczniu 2001 roku przestaje być podstawowym skrzydłowym drużyny i przenosi się do PLK, podpisuje kontrakt z Prokomem, gdzie przez 9 meczów zanotował średnio 16 punktów i 7 zbiórek na mecz. Prokom przedłuża kontrakt do przyszłego sezonu, w którym Ansley notuje średnio 13,8 pkt, 5,3 zb., 1,4 as. na mecz. W Pucharze Saporty notuje 2,8 pkt, 5,2 zb., 1,9 as., 1 prz. na mecz. W sezonie 2003/04 grał w Tarnowie i w Wiśle, zajmując 6 miejsce w ówczesnej EBL i będąc jednym z najlepiej punktujących i rzucających zawodników ligi. Właśnie sezon w Wiśle był dla Mike’a najlepszy, zanotował około 23 punktów na mecz oraz 8 zbiórek. Wyśrubował 2 dobre rekordy, 40 punktów oraz 16 zbiórek. 

Pojebane czasy, ze kozaki z dobrych lig jak Hiszpanska czy Turecka przychodzili do PLK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.