Skocz do zawartości

ATF - PLK


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LAF napisał(a):

@Reikai gdyby nie ta szybka chęć zrobienia sobie podśmie c h u j e k i byś zweryfikował dokładnie to on zagrał tak mało spotkań bo wzięło go CSKA a nie to, że był słaby. 
 

Także jakbym wybrał busta np D’oR a to pewnie byś się nie zająknął tylko wstawił te typy co masz i na tym by się skończyło. 
 

Ja uważam, że kryterium jest niejasne i mój wybór spełnia je, ale oczywiście czekam na ostateczna decyzje. 
 

Jeżeli będzie ona ostateczna to wybiorę kogoś innego, ale to już wypaczy trochę wyniki tego ATF i pojawia się pytania „co by było gdyby” 

Dlatego pytam po raz ostatni czy Twoja decyzja jest ostateczna ? 

Ale co kogo obchodzi czemu zagral mniej, niz wymagana ilosc meczow?

Masz regulamin, ze 15 meczow to 15 meczow. Z malym przymruzeniem oka. Ty probujesz tu przepchnac wybor o 50% mniejszy, tworzysz jakis swoj nowy regulamin, robisz ofiare ze sie uwzialem, czy zapisujesz jakies gwiazdki, ze gdyby nie to to na pewno bys wygral.

Twoj wybor nie spelnia kryterium 15 meczow i nie mozna przymknac na to oko, bo bylo to np 14 meczow. Wybor jest do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matuchno @LAF, sam przecież pisałeś, że Wroten ledwo spełnia wymóg, gdyż ma 16 gier na koncie a Oguchi nie spełnia kryterium i teraz jak wybrałeś Van Den Spiegela, który miał 8 meczów rozegranych to nagle niejasny punkt...

Wybór owszem dobry, ale sam się przyczyniłeś aby punkt, który zabrania go draftować powstał.

Swoją drogą jak już mowa o tym to na sezon 19/20 można by wziąć jakaś poprawkę z racji iż był przerwany. Tam każda drużyna rozegrała średnio 22 spotkania, (minus PP) więc 11 na zawodnika byłoby myślę ok.

Aby rozwiać też w wszelkie wątpliwości to doprecyzujmy czy spotkania w PP oraz Superpucharze się doliczają do łącznej sumy czy jednak nie.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pepis21 napisał(a):

O matuchno @LAF, sam przecież pisałeś, że Wroten ledwo spełnia wymóg, gdyż ma 16 gier na koncie a Oguchi nie spełnia kryterium i teraz jak wybrałeś Van Den Spiegela, który miał 8 meczów rozegranych to nagle niejasny punkt...

Wybór owszem dobry, ale sam się przyczyniłeś aby punkt, który zabrania go draftować powstał.

Swoją drogą jak już mowa o tym to na sezon 19/20 można by wziąć jakaś poprawkę z racji iż był przerwany. Tam każda drużyna rozegrała średnio 22 spotkania, więc 11 na zawodnika byłoby myślę ok.

Aby rozwiać też w wszelkie wątpliwości to doprecyzujmy czy spotkania w PP oraz Superpucharze się doliczają do łącznej sumy czy jednak nie.

1. Zgoda. Covidowy sezon wyjątek.

2. Nah, sama liga. 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Piekny byl ten lockout w NBA dla PLK. Dzieki temu wiele kozackich grajkow z okolic NBA wyladowalo w Polsce lub innych europejskich druzynach. Pamietam np na zywo paczke Geralda Greena we Wloclawku, bo gral gdzies u ruskich w pucharach. Jak zajebal jakiegos windmilla z glowa przy obreczy, to nie wierzylem ze mozna w ogole cos takiego zrobic. No ale on akurat mial winde topka w historii NBA. W tej druzynie gral tez Woods btw i to wchodzil z lawki, Primoz Brezec. S5 mieli Brion Rush – Gerlald Green – Ernest Bremer - Konstantin Nesterov - Primoz Brezec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Piekny byl ten lockout w NBA dla PLK. Dzieki temu wiele kozackich grajkow z okolic NBA wyladowalo w Polsce lub innych europejskich druzynach. Pamietam np na zywo paczke Geralda Greena we Wloclawku, bo gral gdzies u ruskich w pucharach.

on tam nie grał podczas lockoutu, on przez pierwszych parę lat był on & off w NBA, zresztą potem chyba też na two-wayach czy innych 10-dniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał(a):

@Reikai czemu mi linkujesz Demo (sfojo drogo legitny support GOATa w pierwszych latach projektu WIELKICH RAKIET) kiedy ja piję do GGreena?

Bo się odkleiłem.

4 minuty temu, rw30 napisał(a):

kuźwa, ten LAF to jest ale aparat, ubaw po pachy (® dział inne e-nba) jak czytałem jak się kłócił z komisarzem gry bo nie i chooj

To on, typ niepokorny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2023 o 19:40, Reikai napisał(a):

Jak mu wpadalo, to byl niemozliwy. Ale wpadalo mu co drugi mecz srednio, co troche psulo jego obraz.

 

W dniu 24.08.2023 o 19:47, Koelner napisał(a):

 

 

widziałem na żywo, jak zakończył sezon Śląska w bodajże 2005r. trafiając 6 czy 7x za 3 w drugiej połowie i uciszając cało Orbitę. Do dziś to był najlepszy koszykarski performens  jaki widziałem na żywo, a dodam jeszcze, że widziałem też na żywo Iversona, Westbrooka, Dream Team 2012 i Carlosa Navarro kilkanaście razy, więc wiecie, nie ma lipy. 

o cie chooj, proszę bardzo:

 

 

 

jakby była wyższa rozdziałka to byście mnie mogli   rozpoznać, bo na drugo połowe przyczaiłem się i przy samej bandzie siedziałem, tej którą kamera pokazuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.