Skocz do zawartości

Inauguracyjny In-Season Tournament 2023


Domin0

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jakoś na Joka pchał się tak, że aż na koniec z parkietu wyleciał, na Davisa już mu się coś nie chciało 

Nurek to taki Porter Jr na centrze, gracz momentów, ale ostatecznie do zastąpienia każdym innym

No bo Jokic to jednak dużo słabszy obronca niż Davis, wiec Nurkic rozsądnie atakował Joka jak wiedział ze ma to większe szanse powodzenia niż z Davisem, co nie ? :) 
 

19 minut temu, LAF napisał(a):

Trudno się  nie, zgodzić z @Kubbas

Jednak Ja bym KD nie winił za te starty. 
 

Giannis też miewa dużo strat a wiemy skąd one wynikają. 

Dwie godziny temu się nie zgadzałeś z tym, że Booker zawalił, tylko rolesi, Beal, coach. 

40 minut temu, Kubbas napisał(a):

wg mnie Suns przejebali ten mecz przez 1 polowe Bookera, a nie druga, Lakers odskoczyli w 1 polowie a Booker byl fatalny mial chyba 5 strat i nie radzil sobie z podawaniem z trapow wysokich Lakers

w 2 polowie mial chyba 6 osobistych i jakies 40 z pola plus znowu 2 straty

razem z Durantem w meczu zajebali z 12 strat 

 

Ja oglądałem tylko druga polowe na zywo ale dobrze wiedzieć ze w 1st był jeszcze gorszy 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wielokrotnie pisałem nie sądziłem, że będę się jarał tym pomysłem (jak było pierwotnie z Play-inami) ale muszę stwierdzić, że się myliłem.

Sam zamysł jest mega spoko, okres w którym jest to rozgrywane jeszcze lepszy a finały w Vegas jasno pokazują, że jeszcze trochę i najprawdopodobniej (chcąc czy nie chcąc) doczekamy się rozwinięcia ligi o kolejne zespoły. NBA ewidentnie testuje nowe rynki a LV chłonie każdy sport jak gąbka wodę. :) 

Co do samego turnieju mega się cieszę, że w jego inauguracyjnej edycji Lakers trafili do finału i kto wie… Zwycięstwo zapisałoby się w piękny sposób na kartach historii. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Reikai napisał(a):

Co ten Lebron?

On wygladal wczoraj na najmlodszego, najszybszego na boisku. 2023, zaraz 2024 rok.

Wygląda jakby LeBron był w tym roku najzdrowszy od 2019 roku. Widać to po pewnym luzie w ruchach i grze. W ostatnich latach jedynie krótki fragment rok temu wyglądał lepiej. A jednocześnie cały czas mam wrażenie że gra bardzo oszczędzając swoje zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Aren’t you a little [too] old to be taking charges in December?” LeBron James: “Not for that [$500,000], I ain’t.”

 

Ktos tam pisal ze 500k to drobniaki dla gwiazd?

* inna sprawa ze Lebron to najwieksza zlotowa na swiecie, jak puszcza muzyke ze Spotify w szatni to z reklamami bo nie wykupi premium, nie wlacza roamingu na wakacjach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregorius napisał(a):

Wygląda jakby LeBron był w tym roku najzdrowszy od 2019 roku.

Naah, tak samo wyglądał na starcie sezonu 18/19, do Hilla kontuzjującego go z 20/21, po kontuzji w sezonie 21/22 w drugiej części sezonu i rok temu w styczniu/lutym.

Za chwilę złapie kontuzję na 21 meczów, Lakers z jakimś 42-40 dostaną wpierdol max w drugiej rundzie - i za rok znowu będziemy pisać, że LeBron schudł i wygląda najlepiej od lat, WIĘC JAK BĘDZIE ZDROWY....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał(a):

Naah, tak samo wyglądał na starcie sezonu 18/19, do Hilla kontuzjującego go z 20/21, po kontuzji w sezonie 21/22 w drugiej części sezonu i rok temu w styczniu/lutym.

Za chwilę złapie kontuzję na 21 meczów, Lakers z jakimś 42-40 dostaną wpierdol max w drugiej rundzie - i za rok znowu będziemy pisać, że LeBron schudł i wygląda najlepiej od lat, WIĘC JAK BĘDZIE ZDROWY....  

exactly, więc sugeruję fanom LAL spiąć się i wstać na meczyk z Indiana bo to będzie jedyny finał w bliżej nieokreślonym czasie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Ktos tam pisal ze 500k to drobniaki dla gwiazd?

Bo tak jest w większości przypadków. Przecież podczas tego całego pobytu w Vegas oni przewalą pewnie niemałe kwoty na różne rozrywki i inne uciechy. Napisałeś to tak jakbyś nigdy nie czytał w Internecie artykułów o tym ile to gracze NBA potrafią wydać w różnego rodzaju przybytkach typu strip cluby czy na jakichś zakupach dla swoich lasek.

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

On wygladal wczoraj na najmlodszego, najszybszego na boisku. 2023, zaraz 2024 rok.

Tylko w zeszłosezonowych PO już tak nie wyglądał a początek sezonu też miał fajny a trudno się spodziewać by James dał radę utrzymać większość tej świeżości i lekkości do maja. Narazie omijają go na szczęście kontuzje ale wiadomo jak to może zaraz być. Jak wtedy dodatkowo rolesi wciąż będą na L4 to się zacznie walka o przetrwanie dla Lakers. Ten turniej w Vegas to najprawdopodobniej ostatnia szansa na jakiekolwiek trofeum w NBA dla LeBrona, wiec zakładam, że w finale będzie walczył jak o życie i nie pozwoli by Indiana z Haliburtonem mu je wyrwała na ostatniej prostej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.