Skocz do zawartości

Inauguracyjny In-Season Tournament 2023


Domin0

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Zimny napisał(a):

Jakoś to do mnie nie dotarło na początku, że ten cały "turniej" będzie rozgrywany w jakieś losowe dni pomiędzy zwykłymi meczami RS.

Nie w losowe tylko w konkretne dni tygodnia, masz wszystko w pierwszym poście. No i to są dalej mecze wliczane do ogólnego bilansu nie licząc bodaj Finału. Największą wadą imo jest brak jakiejś konkretnej nagrody poza kasą, słyszałem pomysły o zwiększonym salary cap dla zwycięzcy lub pick draftu w nagrodę, mogliby coś pomyśleć aby to miało jakaś większą stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie w losowe tylko w konkretne dni tygodnia, masz wszystko w pierwszym poście. No i to są dalej mecze wliczane do ogólnego bilansu nie licząc bodaj Finału. Największą wadą imo jest brak jakiejś konkretnej nagrody poza kasą, słyszałem pomysły o zwiększonym salary cap dla zwycięzcy lub pick draftu w nagrodę, mogliby coś pomyśleć aby to miało jakaś większą stawkę.

sam wyjazd do Vegas w czasie sezonu jest dla zawodników sporo nagrodo. A zdania pogrubionego nijak nie rozumiem, kasa to najkonkretniejsza nagroda.

Zwiększone salary cap? LOL, co roku na początku lipca jest wysyp postów jakie poyebane kontrakty, powinni za miskę ryżu grać, a Ty proponujesz zwiększenie salary cap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rw30 napisał(a):

sam wyjazd do Vegas w czasie sezonu jest dla zawodników sporo nagrodo. A zdania pogrubionego nijak nie rozumiem, kasa to najkonkretniejsza nagroda.

Zwiększone salary cap? LOL, co roku na początku lipca jest wysyp postów jakie poyebane kontrakty, powinni za miskę ryżu grać, a Ty proponujesz zwiększenie salary cap?

Podałem tylko przykłady jakie słyszałem, byłoby lepiej gdyby grano o coś więcej niż więcej kasy dla multimilionerów, a przynajmniej tak mi się wydaje.

2 minuty temu, LAF napisał(a):

A jaki numer miałby być tego picku ze tak spytam ? I jaka runda ? 

ciężko powiedzieć,to wszystko jest ciężkie do sprecyzowania

chodzi o to aby za 2 lata nie skończyło się jak z refermą ASG, która stała się tak jałowa, że już wracają do starych zasad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 23:15, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie w losowe tylko w konkretne dni tygodnia, masz wszystko w pierwszym poście. No i to są dalej mecze wliczane do ogólnego bilansu nie licząc bodaj Finału. Największą wadą imo jest brak jakiejś konkretnej nagrody poza kasą, słyszałem pomysły o zwiększonym salary cap dla zwycięzcy lub pick draftu w nagrodę, mogliby coś pomyśleć aby to miało jakaś większą stawkę.

Tak, wiem że są to ustalone dni, zapoznałem się z postem. Mam tu na myśli perspektywę zawodników. Jak by to miało działać - o, dzisiaj gramy se RS więc luzik i spokój, ale za dwa dni jest mecz turniejowy więc muszę się spiać, zacząć bronić i nie popełniać głupich błędów?

Dobrze wiemy, że w koszykówce to tak nie działa, co dobrze widać po pierwszych meczach PO gdzie zawodnicy z czasem dopiero wchodzą na wysokie obroty i odpowiednią intensywność. 

Nie może być tak, że dzisiaj ktoś gra na 60% ale jutro na 90%.

To już mogli zorganizować cały turniej ciągiem przez dwa tygodnie i by wyszło na to samo. Rozumiem, że tu wchodzi trochę problemów logistycznych, niemniej na pewno lepsze to niż tak bezjajeczny turniej w "losowe" dni w tygodniu, ciągnący się przez dwa miesiące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna noc z In-Season Tournament. Będąc z wami szczery nie sądziłem, że ten pomysł wypali i wywoła u mnie wiele pozytywnych emocji - a jednak się udało!

Fajnie wiedzieć, że zawodnicy oprócz grania o jak najwyższe lokaty w RS walczą o coś więcej! Widać focus i widać zwiększone starania. To cieszy. :) 

Lakers mierzą się z Grizzlies którzy przegrali już swoje 2 mecze a więc raczej nie mają już szansy na awans do Playoffów turnieju ale potencjalna przegrana byłaby ich gwoździem do trumny a dla Los Angeles świetnym startem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

Fajnie wiedzieć, że zawodnicy oprócz grania o jak najwyższe lokaty w RS walczą o coś więcej! Widać focus i widać zwiększone starania. To cieszy. :) 

Ja szczerze mówiąc jak oglądam grę na tych kolorowych parkietach to wogóle za wiele nie widzę. Fatalny pomysł z tym malowaniem, utrudnia to w wielu przypadkach swobodne oglądanie meczu.

Ogólnie sam pomysł dziwacznego niby turnieju w mało znaczącym RS jak dla mnie wymyślony został na siłę i z grubsza nie ma sensu. Oby w przyszłym roku sobie odpuścili, jeżeli nie potrafią tego zorganizować z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, vero1897 napisał(a):

Ja szczerze mówiąc jak oglądam grę na tych kolorowych parkietach to wogóle za wiele nie widzę. Fatalny pomysł z tym malowaniem, utrudnia to w wielu przypadkach swobodne oglądanie meczu.

No to akurat prawda. Stroje są dobierane by się jednak od parkietów wyróżniać ale całość i tak się mocno zlewa.

Myślę, że kibice kupujący bilety w oddalonych sektorach nie widzą zupełnie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, vero1897 napisał(a):

Ogólnie sam pomysł dziwacznego niby turnieju w mało znaczącym RS jak dla mnie wymyślony został na siłę i z grubsza nie ma sensu. Oby w przyszłym roku sobie odpuścili, jeżeli nie potrafią tego zorganizować z głową.

Dla ciebie nie ma, dla NBA ma. Dziś czytałem, że Netflix jest zainteresowany wykupieniem praw do zrobienia materiału na platformę w kontekście turnieju:

Cytat

Netflix has reportedly expressed an interest in acquiring rights to the new NBA In-Season Tournament.

John Ourand of Sports Business Journal reports that the streaming company is considering creating a docuseries around the tournament, similar to what it has done for Formula 1 with Drive to Survive, golf with Full Swing, and tennis with Break Point. Netflix would look to use this style of programming to entice people to tune into the games.

A niezależnie od tego:

Cytat

Viewership for the inaugural iteration of the tournament has been strong thus far, with game broadcasts on ESPN up 55% overall from the comparable windows last year. ABC will televise the championship game of the tournament on Saturday, Dec. 9 at 8:30 PM ET. Additionally, tournament games presented through NBA League Pass have seen a 42% rise in viewership as well.

Nie wiem jak ci tam @vero1897 idzie w biznesie, ale jak patrzysz na NBA, to spróbuj patrzyć na coś więcej niż kolor parkietu czy wzory na koszulkach graczy. NBA to 90% biznesu i 10% sportu (tak na oko). Jeśli cię to mierzi, zawsze możesz przerzucić się na WNBA - tam proporcje są odwrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał(a):

Nie wiem jak ci tam @vero1897 idzie w biznesie, ale jak patrzysz na NBA, to spróbuj patrzyć na coś więcej niż kolor parkietu czy wzory na koszulkach graczy. NBA to 90% biznesu i 10% sportu (tak na oko). Jeśli cię to mierzi, zawsze możesz przerzucić się na WNBA - tam proporcje są odwrotne.

Hej, NBA to w moim przypadku tylko hobby a nie biznes, to sobie mogę narzekać, gdy mi coś nie pasuje. Mam z automatu zachwalać każdą nową koncepcję Komisza i jego przydupasow bo ktoś na tym jeszcze więcej zarabia? Ta...

A co do tego co będę robił w wolnym czasie, to pozwól, że sam zdecyduje, tak więc na przyszłość grzecznie się od******l z takimi gówno-tekstami.😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem sobie na skróty z wczorajszej nocy i te parkiety to porażka. Zawodnikom podejrzewam, że nie przekszadzają aż bardzo (chyba większość z nas grała na kolorowym PVC), ale dla widza istna męka dla oczu a to były tylko skróty, więc gdzie cały mecz.  Co prawda jest kilka milszych w odbiorze jak Bucks, Warriors czy nawet Nets z Pistons, które są w "neutralnych" kolorach co nie tworzy takiego efektu zlewania się jak przy pozostałych.

Ogólnie były też już dwa problemy z nimi. Nuggets gdy grali na swoim przeciwko Mavs mieli źle odmierzoną trójkę i przemalowywano to na szybko. Natomiast jak Mavs grali z Clippers to nie było w ogóle specjalnego parkietu z racji jakiegoś błedu produkcyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mamy  pierwszego ćwierćfinalistę, pacers sweep 4:0 w swojej grupie zrobili. Sądząc po wyniku jednak komuś na tym turnieju zalezalo. 157:152, ten mecz musiał być fajny do ogladania, wieczorem nadrobię. 

Pacers mają 3:0 i jeszcze jeden mecz do rozegrania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy rozpoczynają się ćwierćfinały. A co tam, spróbuje sobie wytypować tak dla siebie zaokrąglając wynik do 5 oczek. A wy jak obstawiacie? :)

  • Bucks vs Knicks: +20 dla Bucks
  • Pacers vs Celtics: +5 dla Pacers
  • Lakers vs Suns: +5 dla Lakers
  • Kings vs Pelicans: +15 dla Kings
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.