Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2023/24


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale jak moze wygladac jak wyglada? Nie da sie tyle zrec.

No wbrew temu co czasami myślimy o tych koszykarzach, to oni się jednak dobrze prowadzą tak ogólnie, jak ktoś ma wyjebane to może być mocny kontrast. Oczywiście mam nadzieję, że Zion po prostu zadowolił się dziesiątkami milionów na koncie i partnerkami z OnlyFansa, a nie, że ma głębszy problem.

Śpij słodki aniołku [*] 😪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Reikai napisał(a):

No gruby nie jest 

Ale jak moze wygladac jak wyglada? Nie da sie tyle zrec.

Żarcie z marketów w USA to jest szajs niesamowity. Zobacz sobie ile g cukru jest w butelce takiego MountainDew który Zion pewnie popija. Nie chce cie skłamać ale chyba 200g

 

o tutaj, 50 łyżeczek cukru

 

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

i spodziewał się dziecka

on od początku kariery wygląda jakby spodziewał się dziecka ;]

nie wiem no, normalnie byśmy mówili, że chłop jest mega ulany, a dla niego zawsze się znajdą wymówki [ostatnio]

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież się zaręczył i spodziewał się dziecka czy coś, jaka depresja :)  

Chyba się nie zaręczył (co chyba jest dobrą decyzją, po tym jakie filmiki z nią krążą po sieci) ;)

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie wiem no, normalnie byśmy mówili, że chłop jest mega ulany, a dla niego zawsze się znajdą wymówki [ostatnio]

O jakich wymówkach Ty mówisz? Nie widzę tutaj żadnych opinii, że jest z nim wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał(a):

O jakich wymówkach Ty mówisz? Nie widzę tutaj żadnych opinii, że jest z nim wszystko ok.

no sam napisałeś, że nie jest gruby tylko ma za dużo masy, na co @Reikai wturuje - no gruby nie jest - a dużą masę jak na koszykarza, to miał w Duke, a nie teraz

sam bym wolał aby już skończyło się to wszystko, bo ile można robić za dietetyka-amatora, zwłaszcza jak samemu ma się też pewne problemy w tym względzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2023 o 12:21, karpik napisał(a):

Zaczyna to przypominać zeszłoroczne Pelikany sprzed kontuzji Ziona. Wychodzą na mecz z rozkładem jazdy - jazda z wiadomo czym i od początku narzucają intensywność w obronie, co przekłada się też na fajny rytm ataku. Są momenty, gdy pałeczkę przejmuje Ingram, są też takie, gdy to Zion dominuje. Już to pisałem, ale się powtórzę - Dyson z Herbem to piękny duet obwodowych stoperów i nie mogę powiedzieć, żebym tęsknił jakoś mocno za CJem, bo wiem, że po jego powrocie Dyson wróci na ławkę. A szkoda, bo McCollum jako 6thman by tu ładnie pasował, nie trzeba byłoby mu jakoś mocno ucinać minut, po prostu zmieniałby Ziona w połowie 1Q i przejmował jego touches.

Zion jest już na jakieś 90% sobą, z Clippers przejął meczyk w drugiej połowie, kiedy Ingramowi nie wyszło kilka akcji pod rząd. Pewnie każdy widział to, co zrobił Hardenowi, ale mnie się najbardziej podobało to:

W dniu 7.12.2023 o 17:59, karpik napisał(a):

No like no podsumowanko :P

Tu w sumie nic się nie zmieniło, ciągle czekamy aż ten zespół będzie przez kilka tygodni zdrowy i pokaże na co go stać. 

Czekamy aż Zion wskoczy na swoje 100%, aż Ingram się wstrzeli z trójką i generalnie wszyscy się zgrają.

Zion w offseason podobno nie grał pick up basketball, więc możliwe, że przez to jeszcze nie jest tam, gdzie był rok temu o tej samej porze. Wiadomo, że na pewno poprawił playmaking, a dopiero teraz wraca Trey Murphy, z którym miał najlepszą chemię, więc może być jeszcze lepiej. W sumie śmiesznie, że trochę narzekam na gościa, który robi 23-6-5 na 60%TS :) Ale wszyscy wiedzą, że stać go na więcej. Może to świadome oszczędzanie się i podejście do sezonu jak do maratonu, nie wiem. Jak dzięki temu chłopina będzie wyglądał jak top5 ligi na wiosnę, to fajnie, gorzej jak się za miesiąc połamie na 3-4 tygodnie, potem pójdzie info, że mu się odnowił uraz, a w kwietniu będziemy czytać info, że ćwiczy 1-on-1, 3-on-3 itd.

 

 

 

 

 

 

 

8 minut temu, karpik napisał(a):

Chyba się nie zaręczył (co chyba jest dobrą decyzją, po tym jakie filmiki z nią krążą po sieci) ;)

O jakich wymówkach Ty mówisz? Nie widzę tutaj żadnych opinii, że jest z nim wszystko ok.

Ja widzę ze wczoraj nawet robiłeś sobie nadzieje ze bedzie top5 ligi na wiosnę :) 

 

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie wiem no, normalnie byśmy mówili, że chłop jest mega ulany, a dla niego zawsze się znajdą wymówki [ostatnio

Pamietam jak shaq miał jechane za bycie grubym nawet mimo tego ze był wtedy najlepszym graczem ligi, a tu wieczne wymówki dla kolesia który przez cztery lata nie zdołał być zdrowy przez trzy miesiace zrzędu prawdopodobnie przez to, że nie umie się wziąć za tą wagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Pamietam jak shaq miał jechane za bycie grubym nawet mimo tego ze był wtedy najlepszym graczem ligi

jemu wtedy dostawało się za wszystko , nawet za c***owy rap, ale też to były inne czasy  ludzie na brak diety czy olewanie treningów patrzyli inaczej, teraz, to jest już jakaś amba i sam się łapię na tym, że czepiam się już czasem jakiś mega pierdół, tak jak z tym Lillardem i pucharem na przykład, ale już grubego Joka usprawiedliwiam na siłe, ot takie czasy, no, ale niestety dla Ziona wczoraj widziało go więcej ludzi niż zwykle i lament podniósł się dość spory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no sam napisałeś, że nie jest gruby tylko ma za dużo masy, na co @Reikai wturuje - no gruby nie jest - a dużą masę jak na koszykarza, to miał w Duke, a nie teraz

No bo nie jest gruby. Gruby byłby wtedy, gdyby był tłusty, a on jest mega ubity i wygląda jak defensive end w NFL. Dlatego sam przecież piszę tutaj, że to nie jest odpowiednia postura dla koszykarza. W Duke się poruszał jak prime Westbrook, masz słabą pamięć.

12 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ja widzę ze wczoraj nawet robiłeś sobie nadzieje ze bedzie top5 ligi na wiosnę :) 

I to wciąż nie jest wykluczone, ale wczorajszy mecz oglądałem patrząc niemal wyłącznie na niego i coś z nim nie gra mentalnie. Chyba wszystkie mecze Pels widziałem w rym sezonie i Zion w tych ostatnich dwóch wygląda jakby był preseason. Jest pasywny, nie wie co chce zrobić, brakuje mu instynktów, jakby głowa była gdzieś indziej. On zawsze wolno się rozgrzewał i łapał formę w trakcie trwania sezonu, ale rok temu o tej porze był właśnie tym top5 grajkiem, choć sezon zaczynał z podobnego pułapu jak i w tym roku.

Nawet wczoraj jak te wolne wykonywał, to miałem wrażenie, że on tam nie chce być, nie chce słuchać buczenia, po prostu chce pójść do domu i mieć to już za sobą :)

Dlatego sam w trakcie oglądania meczu pomyślałem, że może być tak, że ma głębszy problem (i tego typu sprawy często się zbiegają z przybieraniem wagi). Pels nie pokazują za dużo w TNT, teraz zagrali 2 mecze z rzędu i akurat były to 2 mecze, gdzie Zion nie był sobą (na co dzień nie jest takim kasztanem), może to zbieg okoliczności, a może nie, ekspertem nie jestem, za to obserwuję go tutaj pewnie najwięcej, więc może dostrzegam też coś więcej niż "hehe pacz jaki ulany, hehe". A może tylko mi się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał(a):

W Duke się poruszał jak prime Westbrook, masz słabą pamięć.

pisałem tylko o masie, która przy tej posturze była większa niż u reszty

9 minut temu, karpik napisał(a):

Chyba wszystkie mecze Pels widziałem w rym sezonie i Zion w tych ostatnich dwóch wygląda jakby był preseason.

ja nie widziałem wszystkich, ale ta pasywność się bardzo często zdarza lub gra bardzo dobrą połowę by zniknąć w drugiej, gdzieś na tt były staty jak zmniejszyło się u niego atakowanie deski, pewnie to widziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Myles Turner i buddy cringe również, może tak działa i motywuje gwałt dziadka jamesa, lebron to GoAT, making teammates better, making opponents better. 

 

What happens in Vegas, stays in Vegas.

Zion ładnie odpowiedział, może ten wpierdol od LeBrona wyjdzie jemu i Pels na dobre XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.