Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2023/24


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Pels chcą Scoota i wszystko się może jutro zdarzyć.

Osobiście wątpię, bo NOLA nie jest w pozycji, żeby się cofać do miejsca, w którym byli przed trejdem AD, chyba, że jest coś, czego nie wiemy i to Zion nie chce tam grać (znowu, raczej nie, ale nie wykluczam). W każdym razie ludzie już zapomnieli jak dobrze wyglądali Pels z Zionem w zeszłym sezonie, a wciąż byli wtedy bez Ingrama. Za wcześnie to rozbijać, bo jeszcze się nie dowiedzieliśmy jak ta grupa może razem wyglądać. Być może nigdy się tego nie dowiemy, bo Zion zaś się połamie i wtedy będziemy się śmiać z Pels, że go nie wymienili jak była okazja. Ale być może też Zion wyjdzie na prostą (Pels zrestrukturyzowali sztab medyczny, więc może skończą się te "kilkutygodniowe day-to-day" absencje) i wtedy jednak lepiej mieć Ziona.

Co bym zrobił na miejscu Griffina? Dzwonił do Indiany i oferował Jonasa, #14 i future 1st za Turnera, podpisał jakiegoś shootera z ławki i miał nadzieję, że chociaż raz wszyscy będą przez dłuższy okres zdrowi.

A realnie to skończy się na jakimś Keyonte George albo Jordanie Hawkinsie i ruchami trochę na alibi, odejdą Hayes, Hernangomez, ktoś za nich przyjdzie jako klocek pod kosz i tyle. Niemniej jednak kilka dni temu byłem bardziej przekonany, że tak będzie, teraz jestem mniej i wszystko się może zdarzyć. Jak w piosence. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazna informacja, ponoc Willie dostal oprocz nowego sztabu medycznego takze nowych asystentow ktorzy maja ogarniac atak. To moze byc tez kluczowe, bo momentami glowa bolala od tego ataku Pels.

Ingram latem gra na kadrze, wielu grajkom w jego wieku dobrze to robilo wczesniej(Tatum, Booker np). Na pewno warto bedzie go sledzic w tym sezonie, bo koncowke zeszlego i playiny mial przemocarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Przekroczyłem limit na forum, miałem wrzucić filmiki "koleżanek" Ziona.

https://m.youtube.com/watch?v=8sfWDEcFOj4&pp=ygUVaSBiYXJkem8ga3Vyd2EgZG9icnpl

😉

Jako, że nie wierzę w transfer Ziona już teraz to myślę, że przydałaby się jeszcze w temacie jakaś ankieta dotycząca tego jak będzie wyglądał wizualnie na starcie sezonu. Proponowane opcje to: gruby, bardzo gruby, otyły a może tylko z lekką nadwagą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Generalnie ta "laska" ma dłuższą historię "problemów emocjonalnych". Gdy trochę poczytać na jej temat "w branży", to onlyfansiary się od niej całkowicie odcinają i uważają za chorą psychicznie

No jak takie autorytety życiowe ją w ten sposób oceniają to nie pozostaje przecież nic innego jak im przytaknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.