Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Gregorius napisał(a):

To co do niedzieli godz. 12:00 czasu PL deadline ?

Mozemy sprobowac

Nauczka na przyszlosc, zeby absolutnie nie przeciagac terminow za daleko, bo to sei zawsze konczy tak samo :P Ja juz nawet nie pamietam wyboeow w tym drafcie swoich, a co dopiero cudzych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Reikai napisał(a):

Mozemy sprobowac

Nauczka na przyszlosc, zeby absolutnie nie przeciagac terminow za daleko, bo to sei zawsze konczy tak samo :P Ja juz nawet nie pamietam wyboeow w tym drafcie swoich, a co dopiero cudzych.

To akurat dobrze bo mamy głosować na nazwiska wybranych a nie na nicki wyborców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 @Sylvinho. @Qcin_69  @julekstep @P_M @LeweBiodroSmoka@ignazz + ja

Znajdziecie czas do niedzieli zeby wyslac swoje glosy? 

Konczmy to, bo troche wstyd z tym przeciagnieciem, ja tez zamulilem przez robote bo sporo jej ostatnio. Ogarnijmy temat, to moze pojedziemy z nastepnym ATF dla chetnych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna czekałem by móc napisać w tym temacie, bo c***nia w niektórych wyborach mnie po prostu dołowała.

Honorowe pierwsze miejsce pod tym zajmuje Ely3, którego komentarze pokazują szeroki zakres dziedzin, o których nie ma bladego pojęcia.


Niektóre kategorie dobrze leciały - sport, wynalazcy(Gutenberg za wysoko, Łukasiewicz i Szczepanik wybrani tylko za polskość z takich uwag).

Ale kilka po prostu TRAGICZNIE. 

Najgorzej poszedł tradycyjnie biznes. Generalnie w alltime się wybierało obecne picki. Jack Ma z 3 lata temu by poszedł w tej liście pewnie. Chwilowe nazwiska, które się zmieniają co chwila. Rotschild świetny pick, Ford, Rockeffeller to samo. Ale jak bym miał wybierać top10 najgorszych picków pewnie by połowa poszła z tej kategorii. Najgorszy Munsa, który był władcą. Jak mamy liczyć w ten sposób, to podejrzewam, że 90% cesarzy Chin go gniecie, podobnie jak Cesarzy Rzymskich, Wielkich Chanów Mongolskich etc. 

Beyonce w ATF muzyki to lol. John Wayne z 3 pickiem też mega lol. Gość to takie top20 aktorów all time, nikt na poziomie listy top10 kina. Disney dobry pomysł, ale nie na k**** 1# pick. 

W kinie było dużo lepszych picków niż Fellini czy Woody Allen. Nie poszedł John Ford, nie poszedł Griffith, nie poszedł Jean Reinor. Z takich honorowych napomknięć rozumiem, że Tarantino ma fanów, nie rozumiem tylko k**** za co.

A kategorii anty-goat Tamerlan, w kategorii władcy Atylla i Czyngis Chan. Temujin się wyróżniał tym, że był skuteczny, był władcą koczowników z których się wszyscy podobnie zachowywali. Czyngis Khan miał zabić ponad dwa razy więcej ludzi. Dla mnie kiepski pick.

We władcach kilku się wyróżnia negatywnie

Katarzyna Wielka była bardzo przeciętnym władcą, nie wiem czy się łapie do top5 władców Rosji, do top3 na pewno nie. Jedyny powód, że ma tytuł wielki to taki, że sponsorowała zagranicznych pisarzy, to tak jakby wychwalać Putina za to, że daje hajs konfie.

Atylla to porażka, gość znany tylko z epizodu w upadku Rzymu, z którym nie miał wiele wspólnego, czysta legenda, sam władca nie powinien znaleźć się w top1000 tego typu rankinków.

Baldwin IV w sumie nie bust, bo ostatni pick, ale no - gość wygrał jedną bitwę i tyle. Z czym do ATF?


Trajan przeciętny pick - jeden z 5 mądrych cesarzy, każdy z nich ma podobny claim, jakbym miał robić listę największych Rzymian, byłby za Cezarem, Oktawianiem, Scypionem, Justynianem, Bazylem II obok Mariusza czy Aureliusza. A nie wiem czy Rzym w ogóle zasługuje na 3 picki z 15 w takim drafcie.

 

Z takich wielkich władców nie poszedł Akbar Wielki. Ze znaczących, lepszych od każdego z wyżej wymienionych to chociażby Sargon, Otton I, Piotr I Wielki, Fryderyk II Wielki, Wielki Elektor, Nobunaga, Ryoma, Gustaw II Adolf, Maurya.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.