Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, julekstep napisał(a):

myślę że tylko opis wrzucony w samo południe może dać jakiekolwiek szanse Wayne'owi na wyjście z bottom-1 xD (ktoś wtedy może uwierzy że tam też grał!)

Wejna raczej nie obronię, ale na pewno nikt nie powie, że chłop nie generuje wyśmienitej rozrywki dla każdego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2023 o 08:20, P_M napisał(a):

Ktoś oprócz mnie rozważał Himmlera za antygoata? W pewnych aspektach gorszy niz  Hitler. 

Spośród nazistów oczywiście sporo postaci mogło się tu znaleźć, m.in. Himmler czy Heydrich z niewybranych właśnie. Mamy Hitlera, Eichmanna czy Mengele. Kłopot w tym, że pewnie każdy z nich będzie mocno w cieniu Hitlera po prostu. 

Ja jeszcze zapisałem sobie wcześniej Paszów, którzy są odpowiedzialni za ludobójstwo Ormian, Asyryjczyków i Greków. Tylko miałem lekki problem, bo jednak oni byliby lepsi w pakiecie (Talaat + Enver Pasza), jeden minister spraw wewnętrznych, potem wielki wezyr, który był mózgiem tego haniebnego planu, drugi minister wojny odpowiedzialny za wojsko, bardziej odpowiedzialny już za realizację. I ciężko przypisać to wydarzenie jednemu, bo grali do jednej bramki i był podział władzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę zagłosować najwcześniej w przyszły wtorek- nie mam zupełnie czasu teraz na to, a to o wiele trudniejsze wybory niż w przypadku poprzednich ATFow i nie chce robić na odpierdol, bo jak ktoś miał mocniejsza wczute w ten ATF- a sadzać po niektorych dyskusjach takie osoby były, to nie chce wypaczać rozgrywki, 

poza tym pisanie głosów dla 6 osób ze Spółdzielni to nie takie hop siup jak robienie samemu sobie arkusza, co nie @MarcusCamby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2023 o 23:46, Qcin_69 napisał(a):

ja mogę zagłosować najwcześniej w przyszły wtorek- nie mam zupełnie czasu teraz na to, a to o wiele trudniejsze wybory niż w przypadku poprzednich ATFow i nie chce robić na odpierdol, bo jak ktoś miał mocniejsza wczute w ten ATF- a sadzać po niektorych dyskusjach takie osoby były, to nie chce wypaczać rozgrywki, 

Na razie głosy wysłało chyba 5 osób, tak że typuję, że nie będziesz ostatni. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.