Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

a na drzewach zamiast liści będą wisieć optymyści 

6h do deadline najchętniej bym się skimał, ale następny musiał uznać, że deadline w środę w środku offseason to kapitalny pomysł, ale żeby czekać tydzień na jednego uczestnika to problemu jakoś nie było i nikt się nie spieszył

5 opisów + ten od RappaRa

pozdrawiam (pif-paf)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a na drzewach zamiast liści będą wisieć optymyści 

6h do deadline najchętniej bym się skimał, ale następny musiał uznać, że deadline w środę w środku offseason to kapitalny pomysł, ale żeby czekać tydzień na jednego uczestnika to problemu jakoś nie było i nikt się nie spieszył

5 opisów + ten od RappaRa

pozdrawiam (pif-paf)

 

Ostatnio opisy były dla chętnych i tu imo też powinno tak być. Większość z tych ludzi każdy zna, a jak nie zna to wiadomo że idzie na koniec listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz ale format to mógłbyś chociaż jakoś zunifikować w tym bezczcelnym copy-pejście xD

 

(bez sensu opisy w tym atfie tbh, bo albo mamy copy-paste, albo totalne ohh-ahh pierdololo  -> Jego dzieła charakteryzują się niewiarygodnym wyczucie piękna. to chyba mój aktualny faworyt xDDD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał(a):

(bez sensu opisy w tym atfie tbh, bo albo mamy copy-paste, albo totalne ohh-ahh pierdololo  -> Jego dzieła charakteryzują się niewiarygodnym wyczucie piękna. to chyba mój aktualny faworyt xDDD)

dobra @P_M spamujacy zdjeciami jakiegos randomowego lachona z Tindera ('najpiekniejsza twarz tego atfa' xD) chyba to przebil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a ja gdzieś do 13ej dam opis, pewnie niewiele on zmieni, ale chciałbym aby się pojawił, bo jest kilka pozycji do szerszego wyjaśnienia :)

myślę że tylko opis wrzucony w samo południe może dać jakiekolwiek szanse Wayne'owi na wyjście z bottom-1 xD (ktoś wtedy może uwierzy że tam też grał!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.