Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, BMF napisał:

Słabiutko tbh jeśli to prawda. 

Tak wychodzi (będąc ścisłym nieco więcej): https://www.nfl.com/news/global-audience-of-more-than-56-million-watch-super-bowl-lvii

Czy to słabiutko czy nie to już kwestia ocenna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że poza USA oglądanie SB to głównie imprezy w pubach i streamy. Na tle takich finałów NBA (gdzie ogólna oglądalność razem z USA potrafiła spadać do kilku milionów) to jest kosmos.

23 minuty temu, julekstep napisał:

mając model rozgrywkowo-biznesowny niczym jakiś boks zawodowy to aż tak nie dziwi (ten Brady max zagrał 20 meczów w sezonie z tego co widzę)

No już bez jaj, że mecz zawodnika co tydzień przez pół roku to model typu boks ;)

34 minuty temu, P_M napisał:

Sprawdź dane oglądalności krykieta w Indiach xD

Ja tam miałem w sportowym ATFie krykiecistę Julka wysoko :P

A ogólnie to i tak można tylko przytoczyć Gregoriusa, że każdy sobie oceni wg własnych kryteriów, choćby się miały zmieniać z kategorii na kategorię jak u Julka (czyli w sporcie liczy się liczba języków na Wiki, a w muzyce nieważne, że "Yesterday" najczęściej coverowane i puszczane w mediach w historii muzyki, bo ja tam wolę "Revolution") ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planck odkrył kwanty, fizyka kwantowa to głównie zasługa Heisenberga.

4 godziny temu, LAF napisał:

Dobry pick @RappaR w kategorii najładniejsza ; D

Jak dla mnie Brad Pitt ląduje na ostatnim miejscu. Bo o ile rozumiem , że jest chadem z Hollywood to jednak trochę słabo oceniać wygląd facetów 

Można oceniać wygląd facetów, ale Pitt może być co najwyżej najprzystojniejszy a nie najładniejszy.

Ale ogólnie myślę, że @RappaR nie będzie ostatni w głosowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.