Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, joe dumars napisał(a):

twoje uczucia malo mnie interesuja. a ze jestes arogancki (jak mozna pisac w imieniu 'wszystkich'?!), to kazdy, kto sledzi to forum, dawno zdazyl zuawazyc. badz zdrow!...

 

I wciąż nikt nie tęskni 

Bądź sobie jaki chcesz byle nie tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, joe dumars napisał(a):

badz laskaw nie zawracac mi glowy swoimi poboznymi zyczeniami. innymi slowy, nie pisz do mnie wiecej. z gory dziekuje!...

To nie jest koncert życzeń 

 

Innymi słowy nie pisz tu skoro cię wyjebali

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pistons dziś z OKH drugi raz z rzędu odrabiają ponad 20 pkt straty, głównie dlatego że siedziała ,,trójka" 18/37 49%. Z Suns starczyło to na doprowadzenie do OT, dziś nawet na zwycięstwo. W ofensywie Bagley z Wisemanem na przemian grają dobre zawody.

Suns i Thunder nie kończyli oczywiście gier S5, ale w sumie Detroit też nie za bardzo, tym bardziej że w porównaniu z meczem z Suns dziś nie grali Duren i Cade. Może Monty ma jakiś pomysł na głębszą rotację np Ivey drugi raz zaczyna z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, DRK napisał(a):

Pistons dziś z OKH drugi raz z rzędu odrabiają ponad 20 pkt straty, głównie dlatego że siedziała ,,trójka" 18/37 49%. Z Suns starczyło to na doprowadzenie do OT, dziś nawet na zwycięstwo. W ofensywie Bagley z Wisemanem na przemian grają dobre zawody.

Suns i Thunder nie kończyli oczywiście gier S5, ale w sumie Detroit też nie za bardzo, tym bardziej że w porównaniu z meczem z Suns dziś nie grali Duren i Cade. Może Monty ma jakiś pomysł na głębszą rotację np Ivey drugi raz zaczyna z ławki.

najpewniej bedziemy grac wieksza rotacja, w tym sensie, ze, zaleznie od przeciwnika, monty bedzie rotowac zmiennikami. i nie zapominaj, ze poki co, gramy bez monte (nominalnie pierwszy pg z lawki) i bojana...

bardzo jestem ciekaw ostatecznej hierarchii. wsrod wysokich, 'trojka' powinien byc marvin. jak idzie o guardow, sasser bedzie 3-cim wyborem z lawki. kluczowe pytanie brzmi, czy monty wstawi do s5 ausara. jesli tak, to s5 bedzie wygladac nastepujaco: pg - cade, sg - ausar, sf - bojan, pf - stewart, c - duren...

cieszy dobra forma killiana. fenomenalnie czyta gre w obronie, ma znakomity przeglad pola na rozegraniu. ten potencjal musi sie w koncu 'zmaterializowac'. wierze, ze w pistons!...

https://x.com/tyler_rucker/status/1712948818059354598?s=20 - ausar jest mega szybki na nogach. to bedzie defensywny kocur, juz w tym sezonie!...

Edytowane przez joe dumars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szkoda nieco tych naszych umow typu two-way, gdy widzisz, jacy gracze zostali bez kontraktow (hami podpisal z wizards!). z drugiej strony, zadecydowala pewnie filozofia budowania druzyny. generalnie, co sezon, szanse na two-way umowach dostaja inni gracze...

biorac pod uwage absencje, s5 na dzis wyglada nastepujaco: pg - killian, sg - cade, sf - ausar, pf - beef stew, c - duren. z lawki mamy (wyglada na to, ze monty bedzie grac na 3 wysokich) jadena, marcusa, burksa, harrisa i marvina. bardzo obiecujaco wyglada sasser. bezproblemowo wkomponowal sie w 'system', broni, rozgrywa, grozi 'trojka'. kluczowe jest 'ukrycie' harrisa w obronie (typ jest przerazliwie wolny na nogach), ale jego 'trojka' to wciaz b. mocny atut... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzechu napisał(a):

Szykuje się kolejny sezon na bottom 5... 

Diallo ma takie uznanie w lidze, że dostał 10 day exhibit od Wizards a potem w ten sam dzień wieczorem go wywalili 😆

podejrzewam klopoty zdrowotne; jesli sam masz tak zla opinie n/t diallo, to juz wiem, ze nie obejrzales zbyt wielu spotkan pistons w ostatnich paru sezonach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, joe dumars napisał(a):

podejrzewam klopoty zdrowotne; jesli sam masz tak zla opinie n/t diallo, to juz wiem, ze nie obejrzales zbyt wielu spotkan pistons w ostatnich paru sezonach...

Tylko desperaci mogli oglądać dużo meczów Pistons w ostatnich sezonach... Co do Hamidou, fajny slasher (z niesamowitym wyskokiem), ale póki co kariery specjalnej nie zrobił, bo z dystansu było zwykle bardzo słabo. A jego dalsze losy liga zweryfikuje, a nie takie czy inne opinie na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzechu napisał(a):

Tylko desperaci mogli oglądać dużo meczów Pistons w ostatnich sezonach... Co do Hamidou, fajny slasher (z niesamowitym wyskokiem), ale póki co kariery specjalnej nie zrobił, bo z dystansu było zwykle bardzo słabo. A jego dalsze losy liga zweryfikuje, a nie takie czy inne opinie na forum...

badz zatem laskaw powsciagnac konie. tym bardziej, ze, z tego co piszesz, malo pistons 'podpatrywales' (jako nie-desperat). pozdrowienia od 'desperata'! ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu @joe dumars z ostatnio udzielających się w temacie, ale też pozostali fani , neutralni i antyfani  dziś pierwszy meczyk z Heat. Jakie Wasze prediction na sezon dla drużyny z Michigan? Ja moje typy zamieściłem w pierwszym poście - postęp o 100% tj 34 W. Ale to było przed offseason. Po wszelkich dealach , które Pistons zrobili, me oczekiwania spadły na ~25 W.

Jednak , żeby nie było tak ponuro, to po obejrzeniu 3 z 4 preseason games mam wrażenie, że styl gry jest nieco plynniejszy niż przez ostatnie cztery sezony. Coś dzięki Monty'emu  drgnęło. Honorowo więc podtrzymam swoje słowa i czekam na 34 zwycięstwa i takoż brak nawet play-in. Najwyżej zrobicie screeny i będziecie mieć bekę ze mnie 😛

Forza Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DRK obstawiam tak jak ty w wersji pesymistycznej, czyli z 25 wygranych

Dalej potrzebujemy mocnego zasilenia z draftu, żeby ruszyć do przodu. Tym bardziej, że możliwości przyciągnięcia kogoś za cap space są praktycznie żadne. Kluby wolą przepłacać, żeby zatrzymać swoich FA 

Teraz powoli wyjaśnia się los naszego draftu 2020 czyli pierwszego od czasu zmiany managementu. Stewart dostał dosyć wysokie extension 4x64, zobaczymy czy zarobi na siebie. Bey już odstrzelony w poprzednim sezonie. Killian myślę że rozgrywa ostatni sezon w barwach Pistons, szkoda bo ma potencjał ale jakoś go nie umie rozwinąć. Może musi zmienić miejsce na nowe, tym bardziej że od przyjścia CC ich role się dublują. Więc w sumie w 2020 dosyć słabo to wyszło... Czekamy na rozwój kolejnych roczników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Grzechu napisał(a):

Stewart dostał dosyć wysokie extension 4x64,

Literówka, a właściwie cyfrówka z tym 64. Wiem, że chodzi Ci o 4x16, 

Ta umowa jest trochę przyjaźniejsza dla klubu niż się wydaje. Isaiah ma zagwarantowane 3x15 (+ ewentualnie za wypełnienie ,,norm pracy" po dodatkowym milionie co roku), a czwarty rok to team option gdyby jednak ze Stewartem nie wypaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.