Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Jabari Smith i Tari Eason pokazali, że nawet w SL nie jest lekko... We dwójkę roznieśli nasze 'gwiazdy' bez problemu. Był dalej ćwiczony eksperyment Duren - Wiseman razem na parkiecie oraz Ivey jako PG. Ausar to szwajcarski scyzoryk, tylko poprawka do wcześniejszego komentarza o rzucaniu - on nie musi ćwiczyć rzutów, on musi się ich od nowa nauczyć, bo to co teraz robi to tragedia. Jak jest dobrze piłka ledwie dolatuje płasko do obręczy, jak jest gorzej to airball...          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzechu napisał:

Ausar to szwajcarski scyzoryk, tylko poprawka do wcześniejszego komentarza o rzucaniu - on nie musi ćwiczyć rzutów, on musi się ich od nowa nauczyć, bo to co teraz robi to tragedia. Jak jest dobrze piłka ledwie dolatuje płasko do obręczy, jak jest gorzej to airball...

Już się nie mogę doczekać, gdy zobaczę Ausara z Kilianem razem na parkiecie. Rywale mogą być trochę zdezorientowani, którego odpuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DRK napisał:

Już się nie mogę doczekać, gdy zobaczę Ausara z Kilianem razem na parkiecie. Rywale mogą być trochę zdezorientowani, którego odpuszczać.

Wtedy sprawdzi się strategia 'form a fucking wall' z tyłu, bo przód można sobie odpuścić ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu jakiś ruch z gatunku strategicznych. Stewart dostał rookie extension. 60/4 z TO w ostatnim roku. 64/4 z ewentualnymi bonusami.

https://www.hoopsrumors.com/2023/07/pistons-reach-four-year-extension-agreement-with-isaiah-stewart.html

Pierwsze extension za czasów Goresa czyli od 2011 roku. Drummond też miał drugą umowę, ale on już z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj fajny, zacięty meczyk z Raptors, wszystkie "dziadki" w końcu na ławce i grali AT i Sasser + zapychacze. Jak Ausar nauczy się rzucać będzie z niego mega kozak. Broni wszędzie, widzi wszystko, świetnie zbiera a do tego szybkość z jaką się porusza jest niesamowita (nie wiem czy nie jest nawet szybszy niż Ivey). Widać też że chłopak myślący i mocno rozwojowy. Szkoda że Amen w Houston nie gra, ciekawie byłoby na niego popatrzeć skoro miał być jeszcze lepszy   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzechu napisał:

Wczoraj fajny, zacięty meczyk z Raptors, wszystkie "dziadki" w końcu na ławce i grali AT i Sasser + zapychacze. Jak Ausar nauczy się rzucać będzie z niego mega kozak. Broni wszędzie, widzi wszystko, świetnie zbiera a do tego szybkość z jaką się porusza jest niesamowita (nie wiem czy nie jest nawet szybszy niż Ivey). Widać też że chłopak myślący i mocno rozwojowy. Szkoda że Amen w Houston nie gra, ciekawie byłoby na niego popatrzeć skoro miał być jeszcze lepszy   

Co by nie być gołosłownym:

Wiem, że to zbiór highligtów, ale faktycznie może będzie to taki fun to watch grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzechu napisał:

Ausar nauczy się rzucać będzie z niego mega kozak. Broni wszędzie, widzi wszystko, świetnie zbiera a do tego szybkość z jaką się porusza jest niesamowita (nie wiem czy nie jest nawet szybszy niż Ivey). Widać też że chłopak myślący i mocno rozwojowy.

No przecież mówiłem co Tłokom potrzeba ;) 

Ogólnie to będzie ciekawe za rok, może 2 jak rywale będą sie odbijać od muru defensywnego Tłoków Ausar, Stewart, Duren, do tego myślący Cade i Ivey, gdzie jak plotka głosi Stewart mocno trenuje C&S za 3, Duren nawet zaczął jumperki w HCO, a Ausar będzie niczym szwajcarski scyzoryk po obu stronach.

Zapamiętajcie ;) - w najgorszym wypadku będzie Ariza/Batum case, w najlepszym... sam nie wiem, taki większy Manu, może Butler a może Pippen? Ma jebaniec potencjał i łatwiej mu będzie na starcie, niż bratu, bo jak wywala Bojana, to wskakuje do S5 fajnej młodej ekipy, a patrząc na styl gry i BBIQ, to rzut jest kluczem do poprawy. 

Amen mając FVV, KPJ, Greena, Brooksa, Smitha Jr., Easona, Senguna a nawet Whitemore będzie miał ciężej, choć tam chyba szykują sie do sprzedania KPJ (w końcu jest jeszcze Holiday) i Tate'a (niech gra Eason i Whitemore z ławki) za kolejne picki i nie planują im przedłużeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny koncert Ausara i wygrana ze Spurs. Rzut mu się odblokował, wyglądało to w pierwszych dwóch meczach fatalnie a tu całkiem całkiem, nawet dwie trójki wpadły. Może na początku SL za bardzo spięty był i przez to tak źle to wyglądało? Sasser za to cegli niemiłosiernie (0/7 za trzy). Jutro z Pacers ostatni mecz SL  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasser dziś świetny przykład, że na mecz to trza wychodzić już rozgrzany.

1Q 0/4 FG

1H 3/11 FG  1/5 3FGM +/- -8

W 2H już lepiej wszedł w mecz:

13/14 FG, 4/4 3FGM +/-  +23

W sumie 40 pts, 5 as i co godne uwagi 0 strat. 

Wiadomo, mecz towarzysko-podwórkowy. Choć z doświadczenia pamiętam , nawet jak grało się meczyk z ziomami z okolicy  i wmaściło 40 pts to   +10 presiżu było na dzielni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, lorak napisał(a):

Cade podobno świetnie wyglądał w meczu przeciwko team USA i ogrywał każdego.

Obejrzałem trochę, z tym ogrywaniem każdego to przesada, ale dobrze się prezentował. Nie widać śladów kontuzji i do tego jest silniejszy fizycznie. Duren też się fajnie pokazał. Oby z CC w składzie wszyscy zaczęli robić progres w nowym sezonie    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że CC powoli wraca do świata żywych. Może będzie jakimś urozmaiceniem, bo niestety  wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują (a buki i różne predictions to potwierdzają), że dla Pistons będzie to znów dłuuuugi sezon bez dreszczyku rywalizacji o coś. Skończy się realistycznie oceniając ~25W lub bardzo optymistycznie ~30 W. W ubiegłych rozgrywkach można chociaż było,, emocjonować" się Race to Victor. A w tym? Wiele nie oczekuję, ale byłbym usatysfakcjonowany gdyby np Cade był brany pod uwagę do nagrody MIP. Po pierwsze znaczyłoby to że w miarę zdrowo przeszedł sezon. Po drugie ewentualny solidny postęp w statsach sprawiłby, że jego linijka wyglądałaby już całkiem całkiem - na miarę nr 1 draftu z 2021. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to trapi. Mam nadzieję, że u niego wszystko w porządku. Bez niego ten temat nie jest taki sam. 

Nie chcę siać wrogiej propagandy, ale Kcp nie ma mniej więcej od tego momentu kiedy Moderacja przez moment miała ciężką rękę i zawieszenie dostali Joseph, Vice, RappaR i Mayor. 

Ale może to tylko zwykła koincydencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.08.2023 o 13:05, DRK napisał(a):

Też mnie to trapi. Mam nadzieję, że u niego wszystko w porządku. Bez niego ten temat nie jest taki sam. 

Nie chcę siać wrogiej propagandy, ale Kcp nie ma mniej więcej od tego momentu kiedy Moderacja przez moment miała ciężką rękę i zawieszenie dostali Joseph, Vice, RappaR i Mayor. 

Ale może to tylko zwykła koincydencja...

to, niestety, nie byl przypadek. podwojne standardy w moderowaniu tego forum to norma; ely napisal mi w prywatnej korespondencji, ze jesli nazwe kogos 'debilem' [co, nb, nie mialo miejsca], to mnie wywali; kolego z cleveland, ktory nazwales mnie 'kacapem' - jestes zwyklym chamem i tanim prowokatorem...

milo, ze o mnie pamietacie...

 

https://x.com/DetroitPodcast/status/1702459512387490290?s=20

rip zostal zaproszony do naszej galerii slaw. przypominam, ze hamiltona pozyskalismy w wymianie z waszyngtonem, a oddalismy nie byle kogo, bo jerry'ego stackhouse'a!; joe umial w wymiany. w tamtym okresie robil to najlepiej w lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, joe dumars napisał(a):

to, niestety, nie byl przypadek. podwojne standardy w moderowaniu tego forum to norma; ely napisal mi w prywatnej korespondencji, ze jesli nazwe kogos 'debilem' [co, nb, nie mialo miejsca], to mnie wywali; kolego z cleveland, ktory nazwales mnie 'kacapem' - jestes zwyklym chamem i tanim prowokatorem...

milo, ze o mnie pamietacie...

 

Nikt nie tęskni 

Nie martw się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał(a):

Nikt nie tęskni 

Nie martw się 

twoje uczucia malo mnie interesuja. a ze jestes arogancki (jak mozna pisac w imieniu 'wszystkich'?!), to kazdy, kto sledzi to forum, dawno zdazyl zuawazyc. badz zdrow!...

 

Edytowane przez joe dumars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.