Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Z Nowego Jorku do Sacramento są 4000 kilometrów, do Londynu 5500, więc to wcale nie jest tak daleko.

Zespoły NBA raz w roku śmigałyby za ocean na 4-meczowe tournee po Europie, europejski zespoły musiałyby pewnie odbywać 20-meczowe trasy wyjazdowe, ale technicznie to jest do zrobienia :nevreness:

 

 

problem raczej polega na tym ile jest z Sacramento do Londynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wrzucać byle co, błagam. Dzwoniłem do Ciebie w tej sprawie ale chyba zmieniłeś numer albo zostawiłeś najebany na mecie u Stefana ? Rappar to samo. Kiedy tu wchodzę to liczę na dawkę humoru w postaci imanów imanów i charizardów, a nie co drugie zdanie z forum :((( Co raz częściej czuję sie zawiedziony i pozostaje mi jedynie zgryźliwość.

W młodym wieku przeżywasz kryzys wieku średniego, a chyba nawet gorzej, bo takie narzekanie jakie ostatnio robisz to ostatnim razem szłyszałem kiedy babcia opowiadała swoja wizytę u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)notabene powinny być jakieś przepisy, że jak gracz wraca do swojego wcześniejszego klubu przed wykorzystaniem picku, to pick wraca do swojej macierzystej drużyny).

(...)To już ostatnie momenty, gdy Wade może coś pokazać, a maja właśnie jednego z najlepszych centrów w tej lidze w swoim prime.

 

trochę chyba wcześnie o Hassanie, o picku to po prostu radosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo generalnie o to chodziło, ale do kwestii warunków nie doszliśmy, w sumie RappaR zakładu nie przyklepał, więc do dziś nie byłem pewien, czy sprawa jest aktualna.

 

ja widziałem 30 zwycięstw w przypadku napędzanego przez Rondo szybkiego ataku Celtów, bo w sumie o Rajona się w tym zakładzie rozchodziło.

 

no ale whatever, zasady to zasady, ostatecznie to tylko stówka, chociaż profesjonalny lodzik piechotą nie chodzi.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Szkoda że jeszcze w pick and rollu nie zawsze dobrze łapie piłki przez co jego arsenał ofensywny jest ciut ograniczony

 

 

ten Gobert wydaje się być naprawdę obiecujący na Chandler style centra, ale to zdanie powyżej: dickrider, level hard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lavine kosmos. Szkoda, że nie było innych czołowych dunkerów - Derozan, Ross, Wall, bo podejrzewam, że byśmy mieli jeden z najlepszych konkursów ever. A tak tylko prawdopodobnie najlepszy zestaw dunków od 1 zawodnika ever.

 

 

he serious?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.