Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

kucio w temacie o cavs

 

Wątpie, aby LBJ wchodził w takie rozkminy, dla niego eye test, że ktoś dużo zbiera i jest All Starem daje mu chyba pewność, że to super PF. Pewnie też nie miał jakiegoś super rozeznania, że Love to tragiczny obrońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest taki hype na Embiida??? Bo jeśli pojawi sie w tej lidze center który potrafi swobodnie technicznie lub siłowo zdobywać punkty na pozomie 24-30 pkt na mecz to zespół go posiadający z automatu będzie w TOP 3 tej ligi.

Demarcus Cousin 24-12-3 w 32 minuty i bilans ~50%

Myślałem, że może chodzić o top3 dywizji, a nie ligi, ale jednak nie, w top3 dywizji także nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mają wyższą frekwencję niż zespół, który zrobił 20W i był już wtedy sprzedany do OKC? Super.

 

W latach 99-2007 Sonics mieli 5,15 miliona frekwencji, a Hawks 4,6 miliona (5,02 miliona za ostatnie 8 lat, kiedy tylko raz nie grali w PO). Sonics mieli 50-letnią halę na 17 tysięcy miejsc, Hawks nową z 1999 na 18,5-19 tysięcy.

 

 

 

jednym słowem miałeś chamie złoty róg, ostała ci się jeno stara hala

 

 

tu komentarz może być tylko jeden: musk rozje***y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może wyjaśnić jak to się stało, że Butler w ciągu wakacji polepszył się rzutowo właściwie z każdej lokacji?

 

 

na pewno po części, ale nawet Ariza w swoich CYs aż tak się nie poprawiał. i tak się zastanawiam o co tu chodzi, czy może Butler stosował jakieś nowatorskie treningi rzutowe, czy co. w każdym razie jestem pod ogromnym wrażeniem.

 

 

 

 

musk rozje***y, drugi dzień z rzędu

Lorak dobrze kombinował 'czy może jakieś nowatorskie treningi rzutowe'

 

ciekawe czy z panien też zrezygnowali --- a sorry, niesmaczny dowcip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sensie uwielbiam Marylę Rodowicz i zrobiłbym dla niej wszystko więc skoro ona prosi o głos dla jakiegoś Gortata (koleś chyba kiedyś był niezłym bokserem, jakiś medal na IO chyba zdobył) to ja zagłosuję na niego, bo Maryla to moja idolka.

idole sa rozni by pozioma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś uświadomi Ainge'a, że to nie pokemony, tego się nie zbiera do kolekcji, same rookasy skończą na dnie

Spokojna głowa Ainge głupi nie jest, nazbiera Charmanderów i wymieni na niezadowolonego Charizarda. A potem dokupi jeszcze Venusaura i Blastoise z FA i leci na pojedynek z Ashem Ketchupem z Alabastri czy skąd tam był. ;)

Charizard przecież robił problemy. To taki Lance Stephenson wśród pokemonow.

Charizard robił problemy tylko w bajce, jak ktoś grał w grę to lepiej było go mieć u siebie. :D

W sumie to Ash zawsze miał zajebisty skład, Pikachu zajebisty support i nigdy tego nie umieli wykorzystać w 100%.

Komentarz chyba zbędny ;)

 

PS. poszedł update, tak to jest jak się nie czyta wszystkich działów.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

miszczowski miszcz siedzacy przed kompiuterem w pl dokonuje analizy - relacji zawodnik -trener na pdst. kilkusekundowych filmikow z

yt - chyba dobrze to strescilem?  te filmiki nie stanowia nawet polowy promila ich wspolnych relacji ale dla miszcza to wystarcza. 

 

 

kucio do którego kierowany był powyższy cytat napisał mi, że nie wie czy to propsy czy może coś innego i sam też nie wiem - no to wrzucam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.