Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi użytkowniku, więc wyjaśniam ci zasady tego tematu. wrzucamy niefortunne, dwuznacznie brzmiące teksty lub wpadki typu "walka mma w pentagonie" a nie opinie z ktorymi się nie zgadzamy. 

A po drugie jesteś głupi i sam sobie zaprzeczasz na każdym k...a kroku. 
piszesz że w tym temacie nie komentujemy, a zaraz że nie ma zasad w tym temacie. 

Kto ci powiedział że nie komentujemy?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się trzy raz z rzędu wrzuca do łapu-capu normalne wypowiedzi to jak ma być inaczej? dopóki barca nie zrozumie jak funkcjonuje forum internetowe i że nie jest pępkiem świata to będzie mu się dostawać regularnie

 

sam przez pewien czas toczyłem prywatną wojnę z matkiem w sprawie usuwanych postów i teraz już wiem dlaczego tak się działo i wyszło mi to w sumie na dobre, koledze polecam podobną refleksję bo jako user ma spory potencjał, ale wszystko ma swoje granice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już się nie baw cyferkami bo jak zwykle to Ciebie przerasta

 

 

To sobie policz jakie są szanse na to że nr 3 będzie w TOP 3 a jakie że nie i odpowiedz nam które są większe

 

 

Mylisz się

Te szanse są ok 1/3 tzn jest dwukrotnie większa szansa wg rachunku że nr 3 się nie utrzyma w TOP 3 niż że się w nich utrzyma

 

 

http://www.libertyballers.com/the-liberty-beat/2014/10/20/7009899/the-new-nba-lottery-odds-and-you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Macie jakieś patenty, akcesoria, produkty kosmetyczne na zwiększenie przyczepności dłoni? Ja jedynie znam chuchanie ciepłym powietrzem w zamknięte pięści, ale pomaga na bardzo krótką metę. W NBA gracze używają talku, ale ten ma działanie wysuszające. Ja mam problem odwrotny, moje dłonie są zbyt suche i dobry chwyt piłki pojawia się u mnie dopiero w trakcie gry, gdy już się rozgrzeję i dłonie się nieco spocą. Wszystkie produkty na jakie natrafiłem, dedykowane tenisistom, baseballistom itd. opierają się również na talku, więc odpadają. Reggie Jackson zakłada na ławce ogrzewane rękawice, ale nie chciałbym się aż tak wygłupiać  :smile:

 

rozjebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeżynka z soccerowego ATF :grin:

 

 

Oho!

 

Staty per game.

 

Czekam na

TS % (formuła w stylu gole+asysty + wygenerowana ilosc stałych fragmentów gry)

Passes to turnovers ratio  :smile:

 
 
 

dobrze ze Lorak w pilce nie siedzi, przejebane bysmy mieli wszyscy ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rocco Siffredi

2. Jake (Gyllenhaal)

 

A trzeci kto? ;p

 

Nacho Vidal, overall performence, durability, longevity + niby drugoplanowy ale stawia na swoim. Tylko czasami coś chlapnie..

 

no i strzelil wczoraj wazna bramke

Hahahahahhahahaha

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o Bostonie:

 

 

 

,,Thomas zabrał mu piłkę z dłloni i to popsuło chemię w zespole'' Plis...bez jaj, co to są dzieci 7 letnie czy dorośli ludzie.. no bez jaj ze takie cos chemie psuje a jak juz psuje to nie w zespole tylko miedzy Dragicem a Thomasem.
 

 

forumowy expert 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.