Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem nowy na forum, jak i ogólnie w tej dyscyplinie i niestety mam jeszcze dość spore braki w zasadach.

Nurtuje mnie kilka kwestii odnośnie samego kozłowania (czytając przepisy nie mam do końca pewności).

1. Czy mogę sobie jeszcze przed rozpoczęciem kozłowania lub po jego zakończeniu przerzucać piłkę z ręki do ręki?

2. Czy rozpoczynając kozłowanie mogę lobnąć obrońcę robiąc to oburącz? Jeśli nie to czy mogę robić to jedną ręką (to nie kwalifikuje się pod niesioną? Bo żeby to zrobić muszę włożyć rękę pod piłkę)

3. Jeśli odpowiedź na 2 będzie twierdząca to czy mogę zrobić pierwszego kozła oburącz?

4. Czym się różni kozioł z zatrzymaniem na jedno tempo od tego z zatrzymaniem na dwa?

 

Pewnie wiele z was przyjmie te pytania z uśmiechem na twarzy, albo sobie pomyśli co za głąb je zadaje, ale wybaczcie, początki są trudne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tibs zawsze grał SF większe minuty. Zreszta to całe gadanie jest śmieszne. Popovic nie robi takich rzeczy? ogladałem mecz z Sacramento i wydawało mi się, że Leonard z Duncanem i Parkerem grają 48 mint. Patrze później w staty i dużo się nie pomyliłem - koleś [Pop] nawet dziadków zajezdza, a tu pretensje do Tibsa.

Timmy, Kawhi - 30 mpg w sezonie XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, Angie25 kibicuje Mavs, więc z automatu została dopisana do mojej listy "dziewczyny do wyrwania". Przez cały dzień myślałem nad jakimś elokwentnym tekstem, który byłby nieco zabawny, a jednocześnie odnosił się do nba i komplementował przy okazji wyżej wspomnianą 25latkę. 

 

A teraz ch**, dzięki ignazz, naprawdę. Przedstawiłeś mnie jako nocnego creepa. Nie ma to jak zostać zdyskredytowanym już na starcie. I cały wysiłek poszedł się j****. Jak się skończą bandwagonerki Spurs to też Ci będę robił koło d***.

 

Leżę i nie wstaję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam rozumiem że między obaj a oboje jest różnica ale nie takie rzeczy się na tym forum wybacza. Imo najlepszym wyjściem by kogoś nakłonić do zmiany stylu pisania jest wrzucić jakiś jego post do łapu-capu, tak swego czasu nauczono elwariata jak prawidłowo pisać słowa kimkolwiek i jakkolwiek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zjazdu to trochę taka tradycja tego forum. Co roku powstają tematy ale ch**a wychodzi (szkoda). Teraz dopiero ogarnąłem temat a byłem w stolicy wieczorem na chwilę to mogłem wpaść. Chociaż Ely3 i Ignazz to roczniki chyba bardziej moich dziadków.

 

Swoją drogą zawsze ciekawiło mnie jak by taki zjazd wyglądał skoro mamy rozstrzał od uczniów, przez studentów po ludzi z rodzinami itd. Starsi na balety do cocomo, studenci na najebkę do parku a młodsi do Mcdonalda na 2 for you ?

 

Wowo starsi też chętnie na 2 for you tylko w wersji dla dorosłych i niekoniecznie w Mc Donaldzie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.