Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma piernik do wiatraka i leczenie kompleksów narodowych do przychylniejszego patrzenia NBA na Polskę? To raczej Ty prezentujesz postawę "polskiego marudzenia", bo podatnicy może dopłacą, bo w Azji lepiej zarobią. Dopóki Yao Ming nie zaczął dostawać głosów do ASG, to NBA nie było aż tak otwarta na rynki azjatyckie. Silver proponuje stworzenie dywizji europejskiej, dlaczego jeden z klubów NBA nie może być w Polsce, jeżeli się okaże w głosowaniu do ASG, że Polacy oddają ich najwięcej?

Gdyby na europejski mecz przedsezonowy przylecieli Wizards, od razu byłby komplet, nieważne gdzie by zagrali. Potem może byłby mecz NBA, potem dywizja i za 15 lat moglibyśmy 40 razy w roku oglądać gwiazdy NBA na żywo. Gdyby Gortat za rok dostał od Polaków 2-3 miliony głosów, to serio nikt nie zwróciłby na nasz kraj uwagi? 

 

 

mózg rozje***y, także wrzucam do łapu capu bo szkoda zaśmiecać dział NBA dyskusją z tym klientem

 

europejska dywizja NBA to coś jak yeti albo inny potwór z loch ness

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mózg rozje***y, także wrzucam do łapu capu bo szkoda zaśmiecać dział NBA dyskusją z tym klientem

 

europejska dywizja NBA to coś jak yeti albo inny potwór z loch ness

Za 20 lat Ci przypomnę, co napisałeś o dywizji europejskiej w NBA :playful:

Przecież nie piszę, że za rok w Polsce będzie występować ekipa Kutno Supersonics :playful:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 20 lat Ci przypomnę, co napisałeś o dywizji europejskiej w NBA :playful:

Przecież nie piszę, że za rok w Polsce będzie występować ekipa Kutno Supersonics :playful:

 

 

nie ma sprawy - największa expansja NBA na świat to początek lat 90, i ja od wtedy oglądam NBA

tego typu  science fiction pomysły [ np europejska dywizja] pojawiają się mediach od tego właśnie czasu 

 

sam oceń jaki postęp w tej sprawie nastąpił i jak blisko jest do stworzenia takiej dywizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy - największa expansja NBA na świat to początek lat 90, i ja od wtedy oglądam NBA

tego typu  science fiction pomysły [ np europejska dywizja] pojawiają się mediach od tego właśnie czasu 

 

sam oceń jaki postęp w tej sprawie nastąpił i jak blisko jest do stworzenia takiej dywizji

Być może to naiwna wiara w słowa Adama Silvera w Londynie, gdzie chyba po raz pierwszy pojawiły się jakieś pierwsze sensowne zapowiedzi ( bo tego, o czym mówił Stern nie traktowałem poważnie). sprawiła, ze wierzę, że za 15 lat w Europie będą grały 4 zespoły NBA. Moim zdaniem z punktu widzenia finansowego, to się NBA opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przewidujesz, że za 20 lat samoloty przyśpieszą co najmniej dwukrotnie (bo chyba tylko wówczas byłby jakikolwiek sens o tym w ogóle rozmawiać)?

z tym akurat najmniejszy problem, trzeba by tylko u Mirasa - handlarza i przesdsiębiorcy na szrocie wyszukać concorde'a:

 

http://www.concordesst.com/faq.html - 5. akapit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przewidujesz, że za 20 lat samoloty przyśpieszą co najmniej dwukrotnie (bo chyba tylko wówczas byłby jakikolwiek sens o tym w ogóle rozmawiać)?

Z Nowego Jorku do Sacramento są 4000 kilometrów, do Londynu 5500, więc to wcale nie jest tak daleko.

Zespoły NBA raz w roku śmigałyby za ocean na 4-meczowe tournee po Europie, europejski zespoły musiałyby pewnie odbywać 20-meczowe trasy wyjazdowe, ale technicznie to jest do zrobienia :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westrook case? #1 gość nie umi rozgrywać wiec robimy Edit z tematu Rondo podmieniajac rzucać na rozgrywac #2 rondo nie miał takiego genialnego przeblysku (może 1 PO) ale nie ma też takiego genialnego antyprzeblysku wiec obie skrajne na wykresie należą do RW #3 kolejna podmianka dla hejterow słowo asysty w ciągu słów z "nabija" podmieniamy na zbiórki a loverzy kontrolują temat z dopiska "halo halo 3,0 to som ofensywne) #4 nie może zabraknąć wyliczanki ile gry/rzutow zabiera RW Durantowi - formuja się dwa obozy 1 ze jest gupi i tak ma 2 ze Durant jest miękka faja ze mu pozwalał poprzez bierność w 4Q przejąć grę nie robiąc nic #5 dla tych którym w dywagacjach kończą się argumenty pozostaje słowo klucz headcase na potwierdzenie tezy wrzuta zdjęć tych "modowych"... Z mojej strony dodam że OKC to bardzo sprytnie skonstruowany zespół, nie jestem zwolennikiem tezy jak to HC niszczy system ale fakt jest ze daje DUZO swobody i ma styl "nieangazowania" się zbytnio w wydarzenia na boisku a jak już zestawi formacje/koncepcje to nie zawsze to dobrze wyglada... z drugiej strony jak machina zaskoczy na boisku to nie mają pierdniecia żadne spurs tego swiata... może ich systemem jest flow, siła, atletycznosc i brak większej dyscypliny i rozrysowan a tylko rzeźba w czasie rzeczywistym? Zeszły sezon pomimo kontuzji Ibaki (mega widocznej w oddanych na 0:2 meczach) byli o kroczek (OT) od 7 meczu i jedynie decyzja Popa o skanowaniu (kontuzja, uraz, celowa zmiana) nieefektywnego Parkera i przeblysk geniuszu Duncan sprawił że spurs ich pykneli w 6. Sezon MEGA udany jako ta 2 ekipa... (formalnie po Miami, mentalnie po Dallas, realnie 2)

W zasadzie sam nie wiem co wstawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wrzucać byle co, błagam. Dzwoniłem do Ciebie w tej sprawie ale chyba zmieniłeś numer albo zostawiłeś najebany na mecie u Stefana ? Rappar to samo. Kiedy tu wchodzę to liczę na dawkę humoru w postaci imanów imanów i charizardów, a nie co drugie zdanie z forum :((( Co raz częściej czuję sie zawiedziony i pozostaje mi jedynie zgryźliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.