Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Im dalej w las tym gorzej. Tym bardziej ze powinny zespoły NBA tak przewrotnie trochę pietnowac postawę tankowania (nawet jak same to kiedyś robiły bo nie tak oczywiscie) i zrobić nagonke do zera. Zrobiłby się nowy event, dosyć fajna moda a i ozywiloby to chęć kibiców do oglądania widowiska. Taki nacisk środowiska aby dać wycisk korzystając z fajtu ze jest i tak nieciekawie bo strach juz się buduje. Oczywiście tej lekki hejting powinien wynikać z krytyki postawy a nie walki z KONKRETNYM klubem... Jakieś duperelki i koszulki na mecz zero itp.Ktoś ogarniety mógłby to pociągnąć i nmoze wybito by z głowy na dłuższą metę takie praktyki. 

 

tak sobie otwarłem ostatni post w wątku, czytam sobie i ni huja nie rozumiem o czym koleś pisze

 

dopiero pod koniec z grubsza zajarzyłem[po przeczytaniu tego co poniżej], co nie zmienia faktu że ten post to all time bełkot

 

 Wiem wiem fani 76ers nie wszystko jest czysta wina klubu/graczy/organizacji ale mimo wszystko były już gorsze eventy wiadrowo-Linowe-rekordowe

 

ignazz in his prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trochę razi" ;) Z drugiej strony działalność tego typu osobników, typu Rafaeli, przynosi mnóstwo korzyści, zwyczajnie ośmieszając całe te środowisko :grin: ale i powodójąc uczucie wstrętu u osób nawet bardzo "tolerancyjnych"

 

Bo się odmienia na woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Rondo teraz dalej zajebiście ciągnie team - 10-35 bilans bez big three. Z tego co koajrzę każdy z nich potrafił samemu przynajmniej do tych PO wejść. W przypadku Rondo? Hmm....

Nie, nie stworzyli zajebistego zespołu. Stworzyli zajebistą w skali all time big3 idealnie do siebie dopasowaną skillsetem mającą dobrego coacha z wybitnym asystentem. Kilku vetów w składzie, ale generalnie reszta tam była dlatego, że trzeba zgłosić na wyjściowy mecz odpowiednią ilość graczy.

 

Mur, beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek o Rondo

 

 

k**** mać. Gdyby nie fakt, że mu się poprzewracało w dupie i uwierzył w to, że to dzięki niemu ten tytuł z 2008 pewnie dałbym sobie siana. Ale Rondo kozaczył co najmniej, jakby umiał rzucać. Bardzo nie lubie przykozaczonych, którzy nie umieją rzucać (Holnicki-Szulc - zna ktoś te mendę ?). Jak można być koszykarzem i nie umieć rzucać ? Nie twierdzę, że każdy powinien umieć jebnąć 25ppg ale cokolwiek zagrozić ? Gówno mnie obchodzi rozmiar jego rąk. Mógł znaleźć jakiś sposób, by stanowić jakiekolwiek zagrożenie, wymyślić sobie rzut, whatever. Był kontuzjowany 2 lata, jumper jak był c***owy, tak jest c***owszy. Z mojego punktu widzenia to jest po prostu nieprofesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał już ktoś o tym, że wymiana ogólnie robiona była pod stołem? No i prezent dla Rondo od w jednym nie wysylajac zasluzonego lojalnego gracza który nie robił afer, że chce transferu i był cały swój pobyt w Bostonie "class act"

fantom post poziom hard

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

 

Sherlock mistrz dedukcji.

 

Trochę to źle odebrałeś.Generalnie chodzi mi o to ,że zwiększanie liczby zespołów w NBA zdecydowanie pogarsza jakość.Według mnie zwolennicy zmniejszenia ilości drużyn w lidze maja racje. Zresztą historia franczyz sprzedanych w czasie poprzedniej ekspansji NBA to potwierdza ,Na dzień dzisiejszy 24 zespoły to najlepsze rozwiązanie.,Mieszkam w mieście,w którym jest obecnie dwie franczyzy NBA,ale wolałbym jedną w 24 zespołowej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.