Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoja drogo. Wiedźmina 3 kupiłem miesiąc temu (nie grałem wcześniej w żadną z poprzednich, książek też nie czytałem). O Sapkowskim nie wiedziałem z grubsza nic, poza tym, że napisał i wziął hajs z góry. Dzisiaj przeczytałem ze dwa stare wywiady z nim i k****, kolo jest takim Januszem, że bardzo dziwne, jeśli w wolnych chwilach nie pisze u nas na forum.

 

Gry mu obniżyły sprzedaż książki

 

Czy są dobre to nie wie - nikt z jego znajomych nie grał, bo obraca się wśród inteligentnych

 

Dam głowę, że w wolnych chwilach narzeka, że w NBA jest za mało post upu i wysokich takich jak kiedyś.

 

Po ostatnim zdaniu wyglądałem jak debil, śmiejąc się sam do siebie :D.

 

Nominacja z kategorii pozytywnych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns wywalili GM, bardzo miło z ich strony ze jednak pozwolili starej ekipie ułożyć drużynę i dopiero na 9 dni przed sezonem wszystkich zwolnic 

 

 

Dej pan spokój, moja prababcia zaprowadziłaby Suns tak samo daleko jak McDonough przez te ostatnich 5 lat, a nie żyje od 1999.

 

 

 

2ff.jpg

jest też wreszcie jakaś konkretna recenzja meczu z pre, bo niektórzy zaczęli już rozdawać miejsca w all-nba team & finałach konferencyj na podstawie 1 kwarty meczu z 5 października:

 

 

2-gi mecz z MAVS miał intensywność All Star Game... Jeżeli cokolwiek nam powiedział, to tylko tyle, że Covington ma koszmarną fryzurę. Co za strata czasu... Ale chińczykom się na pewno podobał (paki, trójki na 2 metry przed linią, przechwyty...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Rockets

2.Warriors

3.Jazz

4.Lakers

5.OKC

6. Brazzers

7.Timberwolves

8.Nuggets

9.Spurs

10.Pelicans

11.Maverics

12.Clippers

13.Suns

14.Kings

15.Grizzlies

 

 

1.Celtics

2.Raptors

3.Phila

4.Pacers

5.Wizards

6.Bucks

7.Heat

8.Pistons

9.Hornets

10.Knicks

11.Nets

12.Bulls

13.Magic

14.Cavaliers

15.Hawks

 

 

Na zachodzie wierzę, że Pelicans poza PO i A.D. w Lakers od 19/20 :-)

Łysy wprowadzi Brazzers do PO bo jak nie teraz to kiedy??

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millsap to chyba już po drugiej stronie rzeki jest. Nie wiadomo na ile to efekt łapy. Z tym Russellem i problemami ze zdrowiem to nie przesadzajta. Problemy to ma Roberson. Ty jak idziesz do dentysty, mimo że Cię nie boli to też można powiedzieć że masz problemy z mleczakami? No chyba, że nie chodzisz do dentysty.

 

George obejrzyj sobie w preseason games jak grał. Jemu teraz wchodzą najlepsze lata kariery + ma spokojną głowę o przyszłość. To będzie pozytywnie na niego oddziaływać. Wiek Adamsa również możesz sobie sprawdzić i zobaczyć czy nie ma szansy na upside.

 

O Pattersonie na razie mi się nawet nie chce gadać. Wygląda jak mój stary Nissan Sunny. Ruda szmata go wpierd**la. Odejście Melo to wzmocnienie :smile:.

 

 

ta, rok temu się stresował że w lipcu/sierpniu 2018 wyląduje w pośredniaku, dlatego mu rzuty nie wpadały. Zwłaszcza w PO. A Joe Ingles na niskim, ale gwarantowanym kontrakcie miał spokojną głowę, dlatego jechał z nim jak z gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że CP3 nie zechciał zastosować metody pięciu punktów rozsadzajacych serce bo by Rondo do szatni nie zdążył zejść.

 

 

w tamtym wątku jest sporo zabawnych postów w ogóle, ale ten jest najbardziej "WTF"

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie 76ers: 

Serio wyjebało w powietrze prawie stronę komentarzy?

 

 

Modzi, bez przesady. Weźcie zostawcie czasami jakieś przepychanki + coś śmiesznego. Szczególnie że wynalazłem takiego pięknego gifa na ich podsumowanie! Komu to przeszkadza?

 

 

sfojo drogo GIF byl naprawde przedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.