Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał(a):

https://stathead.com/tiny/q23rJ

https://stathead.com/tiny/zUg1w

W sumie obaj przesadzacie w dwie strony, ale no nieźle wypada ten ziomeq, ciekawe czy to utrzyma. 

Obaj przesadzaja I obaj maja racje jednoczesnie.

Imo on bedzie bardzo spoko, moze allstar moze nie, ale na pewno ma zajebisty luz i jest fun to watch na maxa.

Ale dyskusja o procentach z FT rookiego ktory oddal 18 osobistych w mocno limitowanych minutach w ciagu 20 meczow sezonu I na tej podstawie okreslanie, ze moze uderza w swoj sufit chyba jednak zbyt mocno mnie rozwalila, wiec chyba jednak team Ronnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

wiec chyba jednak team Ronnie.

Niby tak, ale to ''robi staty Luki z rookie season w słabym teamie" to też dobre biorąc pod uwagę, że żaden inny rookie ever nie robił takich statsów. ;] 

Anyway, chłopak ma fajne wejście do ligi i ciekawy skillset, i w sumie to by było na tyle. Ale ja mam wywalone na tych naturalizowanych typów, których ktoś tam inny nam wyszkolił, ale może powinienem ulec ułańskiej fantazji. 

W sumie gdyby typ się okazał zajebisty, to będzie miał wyjebane na grę dla Polski, więc niech się okaże tylko solidny. ;] 

(żaden inny rookie w wieku 19/20 lat, bo ogólnie jeszcze Iverson robił >21-6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał(a):

Niby tak, ale to ''robi staty Luki z rookie season w słabym teamie" to też dobre biorąc pod uwagę, że żaden inny rookie ever nie robił takich statsów. ;] 

 

Z czego jakoby sam się wycofałem od razu i skorygowałem na 18/8/6 ze byłoby w jego zasięgu, po czym ely3 przyczepił się tego Doncica jak gówno do buta żeby mnie ośmieszać więc whatever w tą dyskusje, bo z boku wyglada na pewno komicznie. 

ely przytoczył Brogdona jako kogos kto dobrze zaczął a potem się nie rozwinal. Brogdona ktory wszedł do ligi w wieku 24 lat, który później w Pacers robił 21/6/6 i otarł się o all-star game, także ta dyskusja serio nie ma sensu jak koleś wyciąga już dla porównania z dwudziestolatkiem 24-letniego rookie Brogdona ;] 

anyway, właśnie włączyłem second half jak wstałem i robi 12/8/5 w 23 min, No ale to jego sufit, także tego. 
(20/11/5 w 28min i znowu gra w crunchtime, jest wlasciwie tym który zdobywa w końcówce wszystkie punkty Warriors, no ale przecież on nie ma zaufania Kerra)

tym razem odpuszczam ten temat ale widać że komuś żyłka mocno poszła i się mści za Holmgrena 😛 

 

[a może jednak muszę wrzucic ely3 filmik z meczu z Suns, chłop pozamiatał elyego wszystkie teorie w jednym meczu, stay tuned!]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie przecież wiesz ze każdy tu mu kibicuje z czystej sympatii a jakby okazało się ze wzmocni kadrę to tym bardziej jest za co trzymać kciuki. Ale nie róbmy z jednego meczu czy dwóch argumentu o pozamiataniu drugiego dyskutującego bo to jest początek jego drogi. SG to obowiązek systematycznego i powtarzalnego wręcz mechanicznego punktowania w dziesiątkach meczów. Aby uzmysłowić jak wyglada twój triumfalny wpis wyżej zapytam: czy twierdze obecnie jakim kozakiem na PG jest Sochan bo niedawno wrzucił punktów rekord Polski 32 oczka?  Czy ktokolwiek z fanów spurs uznał wtedy ze to ostateczny argument aby grał jako PG? Po tym jednym spotkaniu? Wiec nikt tu nikogo nie pozamiatał. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ignazz napisał(a):

Ronnie przecież wiesz ze każdy tu mu kibicuje z czystej sympatii a jakby okazało się ze wzmocni kadrę to tym bardziej jest za co trzymać kciuki. Ale nie róbmy z jednego meczu czy dwóch argumentu o pozamiataniu drugiego dyskutującego bo to jest początek jego drogi. SG to obowiązek systematycznego i powtarzalnego wręcz mechanicznego punktowania w dziesiątkach meczów. Aby uzmysłowić jak wyglada twój triumfalny wpis wyżej zapytam: czy twierdze obecnie jakim kozakiem na PG jest Sochan bo niedawno wrzucił punktów rekord Polski 32 oczka?  Czy ktokolwiek z fanów spurs uznał wtedy ze to ostateczny argument aby grał jako PG? Po tym jednym spotkaniu? Wiec nikt tu nikogo nie pozamiatał. 
 

Jak user x pisze ze skoro gracz z robi w pierwszych 16meczach kariery 13/8/3 per36 minut, to jest to prawdopodobnie jego sufit, user y twierdzi ze w odpowiednich minutach i roli PG byłby w stanie robić 18/8/6 a potem w 17. Meczu kariery ten sam gracz z robi W 28 min 20/11/5 i +15 w przegranym meczu -3, to jednak wszystko wskazuje na to ze pozamiatane. 

A nawet jak nie to już na pewno obalił tezę elyego ze nie zyskał zaufania Kerra. Grał w końcówce meczu gdy klay i wiggins mu kibicowali z ławki.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Z czego jakoby sam się wycofałem od razu i skorygowałem na 18/8/6 ze byłoby w jego zasięgu,

No to odpowiedz na pytanie ile razy on zrobił te 6 asyst? Skoro wg Ciebie robiłby na luzie? Co go powstrzymuje by to robił co mecz?

I nie jest prawdą ,że wycofałeś się ze słów o Luce tylko napisałeś ,ze robiłby mniej punktów bo nie jest tak pazerny na rzut

Prosisz o argumenty ale olewasz to ,że kolo nie dostaje się na linię. 90% rzutów za 3 ma open lub vide open. Większość rzutów ma po asystach.. 

Możesz sobie wierzyć ,że to All Star , Że będzie robił 6 asyst na mecz tylko ,ze będzie robił docelowo 20-8-8 nawet jeśli obecnie nic nie wskazuje na to ,ze jest z niego wybitny kreator.

I powiedz kto wg Ciebie miał lepszy debiutancki sezon? Brogdon czy obecnie Brandin?

Podaj po prostu argument choć jeden a nie tylko ciągle byłby kreatorem ale nie jest bo ma inną rolę

To jest cały czas dyskusja z Tobą. A i jeszcze będzie All starem bo jest dwie półki wyżej od Giannisa czy Butlera jako debiutant. Sęk w tym ,ze nie tak wygląda ekstrapolacja kariery 

To ,że Jenning w swoim pierwszym sezonie rzucił ponad 50 pkt nie spowodowało ,że był ALL star. I nikt wtedy tak nie uważał

JAk chesz tworzyć dyskusję na podstawie pojedynczego meczu i uwązać że masz rację to ja wysiadam z tego pociągu obłedu na który wskoczyłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał(a):

Sęk w tym ,ze nie tak wygląda ekstrapolacja kariery 

sprawdźmy jak robią to najlepsi 

W dniu 10.06.2014 o 18:29, ely3 napisał(a):

Exum ma niewiarygodny pierwszy krok , w kontrach z piłką to on ma poziom Westbrooka. Możesz sobie go porównywać do MCW ale tak naprawdę atletyzm, przyspieszenie , crossovery Exum ma na poziomie który w NBA widuje się rzadko stąd jest taki hype na niego. Na dodatek bardzo dobrze broni, ma dobre czucie gry a mechanizm rzutu poprawia

 

Exum ma potencjał zostać wyższym Westbrookiem albo Derrickiem Rose i to realny potencjał a nie jakieś mrzonki

napisane w okolicach draftu, długo przed debiutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

napisane w okolicach draftu, długo przed debiutem

A potem NBA go zwefyfikowało bo kondycyjnie to on nie wyrabiał nawet pierwszej kwarty. Exuma widziałem na zywo na MŚ. Na tym poziomie wyglądał kosmicznie ale jednak NBa okazała się dla niego zbyt wymagająca fizycznie.

Ale jednak przed draftem to co innego niż pisac na podstawie 20 meczów ,ze ktoś będzie ALL starem i że na luzie będzie robił staty Luki

A potem ,że będzie lepszy w ciągu 5 lat od kogoś z następującej listy

Fox, Jamal, Shai Luka , Edwards Booker 

Bo to też tutaj wysmażył Ronnie

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

sprawdźmy jak robią to najlepsi 

Naprawdę mam ci przypominać Twoje wizje w temacie Jordan Bell to nowy Draymond Green a nawet lepszy bo z debiutanckiego sezonu miał lepsze staty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ely3 napisał(a):

No to odpowiedz na pytanie ile razy on zrobił te 6 asyst? Skoro wg Ciebie robiłby na luzie? Co go powstrzymuje by to robił co mecz?

Napisałem już 17 razy co go powstrzymuje: gra na SG, ma usage16% i ma obok siebie Curry, Cp3 oraz Draymonda którzy odpowiadają za rozgrywanie. Czego Ty jeszcze nie rozumiesz ?

Sam Kerr powiedział o Nim że to bdb kreator, że nie może się doczekać aż zacznie grac w lineupach z Curry i Klayem bo stworzy im masę open looków. To był wywiad który już tu wrzuciłem, chyba po meczu z Wolves. 
 

44 minuty temu, ely3 napisał(a):

Prosisz o argumenty ale olewasz to ,że kolo nie dostaje się na linię. 90% rzutów za 3 ma open lub vide open. Większość rzutów ma po asystach.

Proszę o argumenty, dostaje w zamian Malcolma Brogdona, który był rookie w wieku 24 lat, a później to w sumie i tak otarł się o all-star game. Btw jesli chodzi o stylu gry to może nawet Brogdon to dobre porównanie, bo Podziemski to tez koleś który umie wszystko dobrze, zarówno on-ball jak i off-ball i dostosuje się do jakiejkolwiek roli mu wyznacza, czy to PG czy SG. Tylko ze podziemski z mojego eye-testu też już teraz zajebiście broni i na pewno bedzie robił więcej stocks niż Brogdon. 
 

 

47 minut temu, ely3 napisał(a):

I powiedz kto wg Ciebie miał lepszy debiutancki sezon? Brogdon czy obecnie Brandin?

Póki co to Brogdon, ale Brandin jeszcze nie skończył sezonu, dopiero zaczął i z każdym meczem gra lepiej. Brogdon był cztery lata starszy Nie wiem serio na cholerę go przywołujesz. Ja ci udowodniłem na przykładzie chyba 10 graczy, że można zostać allstarem, a nawet dałem ci przykład ze można będąc debiutantem  w wieku 22 lat który gra tylko w garbage. 
 

I ja się absolutnie nie opieram na samych meczach, ale tez np. opiniach jego kolegow weteranów o nim i jego work ethic, podejściu do treningów, tego jak jest ciekawy wiedzy, opieram się tez na tym, że pod skrzydło wziął go Curry i trenuje z nim indywidualnie. Opieram się na tym ze zamiast iść do szatni przed każdym meczem to po swoim warm-up zostaje z boku i obserwuje warm-up Curry. Opieram się na tym ze już jako rookie nie pierdoli nic, tylko naprawia. On znów był dziś najlepszy na boisku. W teamie z Hall of famerami. Zobacz na jego on/offy, zobacz na jego WŚ które wrzucił bmf. To nie jest koleś , który osiągnął sufit, bo zaraz mu się odechce po podpisaniu kontraktu. 
Oczywiscie że zaraz może coś się zle wydarzyć, jakaś kontuzja, trauma życiowa, nie wiem, cokolwiek, co mu przeszkodzi się rozwijać. Tylko ze ja ani razu nie napisałem tu ze to pewniak do allstar, tylko ze ma potencjał. Uważam tez ze ze wzgledu na grę obok sc30 ma idealne warunki do rozwoju. Nie zgadzasz się to trudno, ale na litość boska czemu się tak uparłeś żeby mnie obśmiać, skoro widzę ze nawet LBS ci znalazł podobne prognozy, na temat innego gracza i jakos wtedy pewnie nikt nie wskoczył do tematu i cie nie wyśmiewał. 
 

Po prostu daj spokój bo obrzydzasz mi to forum. Nie można nawet napisać ze ktoś ma POTENCJAŁ na allstara, bo przez tydzień trzeba później o tym pierdolic w kółko.. dramat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał(a):

Naprawdę mam ci przypominać Twoje wizje w temacie Jordan Bell to nowy Draymond Green a nawet lepszy bo z debiutanckiego sezonu miał lepsze staty?

Tak było. Jarałem się też Mudiayem, a nawet Fariedem.  Tyle, że teraz nie ściemniam, że moje bąki pachną lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BMF napisał(a):

18/7/5 jako 20-letni rookie robili w historii tylko Doncic i Magic jakby co. ;] 

Odkad gra te 20-30 min robi pewnie z 15/7 albo 8, wiec jeszcze tylko dać mu więcej piłki i Brandin mówi hold my beer :) 

14 minut temu, ely3 napisał(a):

Bo to też tutaj wysmażył Ronnie

@januaryod rookie Season twierdził i trąbił ze Ingram to superstar in da making i choc mało na to nie wskazywało to nie pamietam żebyś mu robił o to aferę na 7 stron.

wszystko ma tu tylko związek z tym ze Miesiąc temu palnąłeś straszną głupotę o tym. ze Holmgren to niby tylko roles bez skilli, a potem on ci zamknął buzie w dwa tygodnie , ale nie masz nawet klasy żeby przyznać, ze ja miałem racje w tamtej dyskusji i gość jednak ma coś tam skilli w swojej grze. 

W dniu 26.06.2015 o 13:37, ely3 napisał(a):

Jazz siedzi na żyle złota co pokazał czas po Asg. Wiem że historycznie zespół z nr1 obroną po Asg rzadko kontynuował to w kolejnym sezonie. Ale..

 

 

Zawsze są jakieś ale. Jazz odskoczyło od reszty w sposób niewiarygodny. Oni masakrowali rywali. Na dodatek Jazz ma najlepszego młodego centra najlepszego młodego Power forwarda. Z czego obaj tworzą idealny duet w obronie. Do tego Hayeard który rzuca rękawicę w twarz tym wszystkim którzy twierdzili ze Parsons jest sporo lepszy. Jesli do tego dodamy przyszłą gwiazdę tej ligi Exuma to powtórzę jazz siedzi na żyle złota.

 

Czego jazz potrzebuje? Strzelb za 3

A czy mają na to kasę?

 

Lista plac

Hayward 15,41

Favots 11,93 OMG

Burks 9,21 OMG!!

Booker 4,77

Exum 3,78

Burkę 2,66

Hood 1,35

Rudy. 1,17

Jerrett 0,95

Millsap 0,85

 

Razem 52,08

do tego lyles za jakies 2 banki

Może Ingles za jakieś 1,6

I zostaję ok 10 baniek na strzelca za 3

 

Wes chce 15 odpada. Caroll chce do nowego jorku. Danny Green no jego to cała liga chce. Reszta opcji ryzykowna. Jeszcze nie analizowałem

Szkoda że wzięli surowego jak stumilowy las Lylesa ale podobno Oubre nie pasował im do profilu psychologicznego. A booker miał fatalny wrkout

 

Niemniej jazz musi zgarnąć dobrego strzelca za 3 albo handlować treyem i pickami po takiego

@ely3 mam wklejać dalej posty o Exumie, przyszłej gwieździe ligi? Czy to tez jest opinia zaraz po drafcie, czy może rok po wejściu do ligi? XDD

ciekawe czy ty się kiedys przyznasz do błędu, teraz masz okazje. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Tak było. Jarałem się też Mudiayem, a nawet Fariedem.  Tyle, że teraz nie ściemniam, że moje bąki pachną lepiej.

Ale ja nie mówię ,że nie można sie jarać.... Tylko jednak zachowajmy umiar. Co innego pisać ,że ktoś może być świetny a co innego pisać ,że będzie na luzie robił kosmiczne cyferki i będzie lepszy od Bookera czy Edwardsa. Bo to jest jakaś aberracja dla gracza co jak na razie gra pomocniczną rolę . Rzuca z czystych pozycji bo nikt na razie nie ustawia się na to by go jakoś bronić. Itp

41 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Napisałem już 17 razy co go powstrzymuje: gra na SG, ma usage16% i ma obok siebie Curry, Cp3 oraz Draymonda którzy odpowiadają za rozgrywanie. Czego Ty jeszcze nie rozumiesz ?

Czyli sam piszesz ,że nie jest kreatorem i nie masz żadnych podstaw by twierdzić że jest a z uporem maniaka twierdzis że by robił te 6 asyst na mecz czy

 

41 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

ciekawe czy ty się kiedys przyznasz do błędu, teraz masz okazje

Przecież napisałem chwilę wczęsnije ,że liga go brutalnie zweryfikowała kondycyjnie.. Do tego rzutu nie rozwinął. I był piękny potencjał z którego nic się nie wykluło

 

Ja nie mam problemu by napisac ,że się walnęło kartofla ale i tak żadna moja opinia o Exumie nie umywa się do tego co ty tworzysz w tym wątku od tygodnia

Taki jak Luka w rookie season na luzie

Będzie lepszy od Bookera Shaia czy Edwardsa... 

Będzie All starem

Na luzie będzie robił 20-8-8 już za chwileczke już za momencik... 

Gracz który nie ma żadnych wad ( choć tu kilku userów nie tylko ja pisze ,że ma ich sporo)

Wymagasz argumentacji nie dając w sumie żadnej. Bo wybacz ale pisanie nie może być kreatorem bo ma obok siebie Curry ale jakby ich nie miał to nim by był to nie jest argument tylko Twoja wybujała fantazja

Albo ,że jest dwie pólki wyżej od Ingrama w jego debiutanckim sezonie a skoro jest lepszy to będzie ALL starem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

Co innego pisać ,że ktoś może być świetny a co innego pisać ,że będzie na luzie robił kosmiczne cyferki i będzie lepszy od Bookera czy Edwardsa

przecież Ty napisałeś, że Exum to może być wyższy Rose i Westbrook, czyli porównałeś go do dwóch MVP i to przed samym draftem jeszcze, mając znacznie mniej danych niż Ronnie teraz 

super dyskusja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież Ty napisałeś, że Exum to może być wyższy Rose i Westbrook

Przed debiutem w lidze. Poczytaj sobie jak wtedy oceniano potencjał Exuma i w ogóle tamtego draftu z Wigginsem , Jabarim PArkerem... 

I naprawdę nie dostrzegasz różnicy pomiędzy może będzie lepszy od RW  a na pewno będzie lepszy od Shaia , Bookera , Edwardsa czy innnego Jamala ?

Przecież cała dyskusja zaczęła się od tego jak Ronnie w wątku Blazers napisał ,ze Brandin w takich Spurs by robił na luzie staty Luki Doncica  i ze w ogóle to jest All Star in the making..

Potem to już licytował coraz wyżej. właśnie ,ze będzie lepszy od obecnych świetnych młodych guardów których by musiał wygryżć z ALL  Star. Potem ,że jest od nich 2 półki wyżej w debiutanckim sezonie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ronnie napisal ze bedzie lepszy od Shaia itd? Ja tego nie widzialem.

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież Ty napisałeś, że Exum to może być wyższy Rose i Westbrook, czyli porównałeś go do dwóch MVP i to przed samym draftem jeszcze, mając znacznie mniej danych niż Ronnie teraz 

super dyskusja

 

True that, porownywanie do Rosa I Bricka przed draftem to jednak wiekszy grzech, niz allstar po niezlym poczatku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.