Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vero1897 napisał(a):

Nie przeczę, że Brandin ma dobrze ułożony rzut i robi sporo małych rzeczy gdy jest na boisku ale opieranie tak odważnych tez jak twoja na tej podstawie i śmiesznego per36 czy +/- to są mocno naciągane argumenty, szczególnie gdy mówimy tu o bardzo, bardzo małej próbce. Od ledwie kilku niezłych, dość efektywnych występów do bycia jak to nazwałeś two-way gwiazdą jest w tej lidze ogromna przestrzeń, co tutaj mam ci tłumaczyć? Z tym, że Podziemski ma niezły potencjał się zgadzam ale o tym, że ma wyjątkowo mocne karty by być gwiazdą nie jestem raczej przekonany bo i konkurencja jest zawsze ogromna a tam gdzieś nawet padła data 3 lat, co dla mnie jest grubą przesadą.

Rzucasz sobie przykładami Sabonisa, Foxa, Butlera czy Giannisa a one przecież pokazują, że statystyki w pierwszych miesiącach nie są zawsze istotnym wyznacznikiem a u ciebie są przecież głównym argumentem w tej dyskusji, trochę bez sensu. Wogóle zestawianie ich nazwisk z Podziemskim to jakieś kuriozum.

Ja te nazwiska poruszam, aby pokazać jak bardzo c***owe jest pisanie z pewniaczkiem w stylu „haha ale Ronnie odleciał z tym materiałem na allstara, bo koleś gra rolesa w Warriors i nigdy nie bedzie gwiazda”. 
 

Gdybym napisał w jego rookie Season, że Sabonis bedzie allstarem to jeszcze bym właśnie zrozumiał te podśmiec***ki, ale tu właśnie są już widoczne pewne przesłanki ku temu, żeby tak twierdzić, że może być allstarem, bo gość nie ma praktycznie na starcie kariery żadnych wad w swojej grze i już z miejsca jest NBA ready w wieku 20lat. Żaden z wymienionych przeze mnie graczy nie był i nie, ja nie pisze nic więcej niż „to materiał na allstara i to widać juz teraz”, nie pisze z pewniaczkiem na mordzie „ gość bedzie lepszy od gianisa bo jest lepszy w rookie Season” ani nic w tym stylu. Także serio nie rozumiem afery i bulwersu, zaczęło się od tego, że wyraziłem opinie o potencjale na allstara, a dostałem jakieś podśmiec***ki, wiec wrzuciłem dla porównania stats innych superstars z rookie Season, nie znaczy to przecież, że twierdzę że Brandin bedzie od nich lepszy. 

3 godziny temu, ely3 napisał(a):

No i pytanie czemu się czepiasz Hendersona przy jednoczesnej Twojej opinii że Ausar Thompson to nowy Wade? Kolejne pobożne życzenie?

XDD czy ty zrozumiales porównanie siły klas draftu jako dosłowne porównanie stylu gry danego zawodnika? Pisałem o rookie klasie, a raczej o rookie race, jako ze wemby = lebron, Holmgren = carmelo, Ausar = wade, ktoś tam = Bosh. Czy oznacza to, ze uważam ze wemby bedzie przypominał lebrona, a Holmgren carmelo ? Czy chodziło może o WYŁĄCZNIE porównanie siły tych graczy jako rookies? I pisałem to porównanie w pierwszym tygodniu sezonu, gdy Ausar kręcił jakieś kozackie linijki w defensywie i robił 10 reb na mecz. Czy tobie spadł sufit na łeb żeby mi to teraz wypomnieć ? Hahahaah ale kabaret, nie wierze. Kompletnie nie zrozumiałeś sensu tego co tam napisałem; wróć może i doczytaj na spokojnie, zamiast pisać mi takie bezsensowne zarzuty. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 15:13, RonnieArtestics napisał(a):

jesli koleś jak mówisz w pierwszym miesiącu kariery robi sobie 13-8-3 per36 na usage 16% to czy to jest serio gruby reach, gdy mowie ze z piłką w ręku na wyłączność w słabiutkim teamie pykalby sobie te 18-6-6 w rookie Season?

Oczywiście bo on jeszcze ani razu nie osiągnał tych 6 asyst w żadnym meczu.

Jeśli masz per 36 powiedzmy 3 asysty. Masz 3 mecze powyżej 30 minut w których robi 2 as , 3 as i 5 astyst to ewidentnie widać ,że on tych 6 asyst nie ma jak osiągnąć bo jego pułapem obecnie są 3 asysty. Im słabszy zespół tym mniejsza szansa ,ze ktos skorzysta z Twojego podania

Co do punktów to wiadomo trudno jest to ekstrapolować bo ktoś rzucać musi .. Ale jak na razie znowu te 13 pkt wygląda na jego pułap. Te 28 rzucone z Sota to raczej wyjątek od jego normy niż wyznacznik jakim on może być strzelcem

Pewnie rzucalby więcej z gorszych pozycji lepiej broniony więc może by dociągnął do tych 15-16 pkt na gorszej efektywności ale to jest mega gdybanie

Więc te 6 asyst to tylko Twoja mrzonka bez żadnego powietrdzenia w dzisiejszych faktach

I nadal uważam ,że rezerwowy przeciętnego zespołu robiący per 36 13/8/3 as nie ma potencjału zostania All starem . Ani nawet wejśc na poziom Luki Doncica Bookera czy Edwardsa a co dopiero być lepszymi od nich co tu prognozujesz

23 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Pisałem o rookie klasie, a raczej o rookie race, jako ze wemby = lebron, Holmgren = carmelo, Ausar = wade, ktoś tam = Bosh.

JA tylko ci pokazuje ,ze z jednej strony się jarasz graczem który ma fatalny rzut a w drugim jedziesz ostro po graczu który ma kiepski rzut..

Ani bracia Thompson ani Henderson nie mają dobrego wejścia w ligę. Ale cala trójka pokazuje pewne aspekty gry , który pokazują ich potencjał .

Ale powiedz mi naprawde nie czujesz absurdu tej argumentacji? Że gracz który potrzebował 38 minut gry by zrobić 5 asyst miałby szansę gdzies robić średnią 6 asyst?

To ile on by miał grać ? 40 minut na mecz? 

Gdyby on choć robił raz na 5 meczów te 8 asyst to można by gdybąc ale on chyba raz zrobił 5 asyst i raz cztery . Te 6 asyst średnio na mecz to nic innego jak Twoja wymyślanka . On nie pokazuje potencjału na to akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ely3 napisał(a):

Oczywiście bo on jeszcze ani razu nie osiągnał tych 6 asyst w żadnym meczu.

Jeśli masz per 36 powiedzmy 3 asysty. Masz 3 mecze powyżej 30 minut w których robi 2 as , 3 as i 5 astyst to ewidentnie widać ,że on tych 6 asyst nie ma jak osiągnąć bo jego pułapem obecnie są 3 asysty. Im słabszy zespół tym mniejsza szansa ,ze ktos skorzysta z Twojego podania

Co do punktów to wiadomo trudno jest to ekstrapolować bo ktoś rzucać musi .. Ale jak na razie znowu te 13 pkt wygląda na jego pułap. Te 28 rzucone z Sota to raczej wyjątek od jego normy niż wyznacznik jakim on może być strzelcem

Pewnie rzucalby więcej z gorszych pozycji lepiej broniony więc może by dociągnął do tych 15-16 pkt na gorszej efektywności ale to jest mega gdybanie

Więc te 6 asyst to tylko Twoja mrzonka bez żadnego powietrdzenia w dzisiejszych faktach

I nadal uważam ,że rezerwowy przeciętnego zespołu robiący per 36 13/8/3 as nie ma potencjału zostania All starem . Ani nawet wejśc na poziom Luki Doncica Bookera czy Edwardsa a co dopiero być lepszymi od nich co tu prognozujesz

To wytłumaczysz mi jak Sabonis, Ingram, Butler ,Giannis, fox i inni zostali tymi allstarami? To jest niezaprzeczalny fakt: Brandin jest od nich lepszy jako rookie i to o conajmniej dwie półki.

ale Ty Niewygodne dla ciebie tematy i argumenty jak zawsze przemilczysz.

To że Holmgren twoje wypowiedzi o byciu rolesem który rzuca tylko open looki w dwa tygodnie zaorał swoją grą tez przemilczałeś :)
 

Uparles się jak zawsze żeby mieć racje, to trudno. Wystarczy mieć trochę wyobraźni, żeby dojść do tego że na większym usage Brandin kręciłby lepsze statsy.
 

Troszkę  szkoda mi czasu na dyskusje z tobą, bo nie wiedzieć czemu robisz z siebie kogos kto nie umie dobrze doczytać co ja pisze, także wskaż proszę gdzie niby prognozowałem, że bedzie lepszy od Doncica Bookera i Edwardsa. 
 

wskaż proszę też gdzie nazwałem ausara nowym wadem.  
 

Wydaje mi się Jesteś zapatrzony w dwie-trzy drużyny, pooglądaj sobie gościa to go docenisz, a nie się opierasz na swoich wyobrażeniach. Bo Brandin w ogole nie bedzie w prime zwykłym rolesem, tylko offensive threat z pełnym wachlarzem zagrań i to już widać teraz, nawet jesli gra małą rolę (w druzynie która na ogol w ogole nie chce grac debiutantami i zazwyczaj wprowadza swoich ludzi do gry dopiero w drugim-trzecim roku).

No ale Brandin jest tak dobry (jak na rookie!), że zyskał zaufanie Kerra już po dwóch tygodniach. Jest tak dobry (jak na rookie!) ze Draymond stanowczo zaprotestował, gdy Kerr chciał go wysłać do gleague. 
czy widziałeś, żeby kiedyś Warriors grali takim Jordanem Poole w rookie sezon, albo zeby draymond się za nim wstawiał w rookie sezon? 


 

 

Może przypomnisz mi czy kiedykolwiek Kerr się tak wypowiadał o którymś ze swoich rookies po dwóch tygodniach sezonu: 

wiec wybacz, ale zaufam bardziej Warriors i swoim prognozom, niż Twojej wróżbie opartej tylko i wyłącznie na tym, że jest w tej chwili rolesem w mocnym teamie jako debiutant,  bo nie przedstawiłeś nawet w tej całej dyskusji ani jednego argumentu na to czego niby brakuje Brandinowi w jego grze, aby zostać w przyszłości all-starem. Koleś nie ma zbyt widocznych wad już teraz, a wszyscy mówią tez o jego zajebistej checi zdobywania wiedzy, odpowiednim nastawieniu do gry, do treningów, także weź tez może chociaż raz pod uwagę ile czasu spędzi przy Stephie, Klayu i Draymondzie, czy Cp3 i ile się od nich w najbliższych latach może nauczyć, zanim palniesz kolejny raz taką bzdurę, że coś jest pewne. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co trzeba przyznać to to ze zarówno BP jak i JS ( Rodacy) są nietuzinkowi. Ciężko ich zaszufladkować i w sumie z niczego ( 2-3 lata temu gdzie byli?) wykręcili na razie maxa. Obu ( mimo krytyki gry na PG JS) ja obserwuje z uwaga i wypada docenić. Jeżeli kadra podparta Olkiem Plutą Jr i kimś naturalizowanym będzie miała z nich pożytek to jeszcze lepiej. Schlodzmy wszyscy gorące głowy w ocenach zarówno w dół jak i w górę. Napawajmy się samym faktem ze są rozpoznawalni. 

Doceniam obu. A zapewne ciężko pracują na status patrząc na biceps i motorykę. 

Szacunek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

To wytłumaczysz mi jak Sabonis, Ingram, Butler ,Giannis, fox i inni zostali tymi allstarami? To jest niezaprzeczalny fakt: Brandin jest od nich lepszy jako rookie i to o conajmniej dwie półki.

z jednej strony szanuję upór i parcie do przodu bez względu na głosy sceptyków, z drugiej nie zazdroszczę, bo z takimi tezami szansę wpadnięcia pod pociąg jest bardzo wysoka, wszak mówimy o gościu, który nie rozegrał jeszcze trzech spotkań na poziomie all-stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

z jednej strony szanuję upór i parcie do przodu bez względu na głosy sceptyków, z drugiej nie zazdroszczę, bo z takimi tezami szansę wpadnięcia pod pociąg jest bardzo wysoka, wszak mówimy o gościu, który nie rozegrał jeszcze trzech spotkań na poziomie all-stara

No ale nie zgadzasz się z tym, ze oni grali gorzej od Brandina w rookie Season ? Raz jeszcze: Ja ten argument stosuje tylko i wyłącznie po to aby pokazać że to zdanie:
 

I nadal uważam ,że rezerwowy przeciętnego zespołu robiący per 36 13/8/3 as nie ma potencjału zostania All starem 

 

Jest absurdalnie głupie i bezsensowne w kontekście debiutanta, który ma na swojej pozycji w składzie trzech Hall of Fame graczy i tylko dlatego gra tak mało.
 

Bron Boże nie stosuje tego, bo zakładam ze bedzie od nich lepszy, czy coś w tym stylu. Chyba logiczne to jest ?  
 

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Ale powiedz mi naprawde nie czujesz absurdu tej argumentacji? Że gracz który potrzebował 38 minut gry by zrobić 5 asyst miałby szansę gdzies robić średnią 6 asyst?

To ile on by miał grać ? 40 minut na mecz? 

Gdyby on choć robił raz na 5 meczów te 8 asyst to można by gdybąc ale on chyba raz zrobił 5 asyst i raz cztery . Te 6 asyst średnio na mecz to nic innego jak Twoja wymyślanka . On nie pokazuje potencjału na to akurat

Nie nie czuje absurdu, bo mówiłem że tyle by robił w tankerze - w domyśle - grając na większym usage, lub jako PG. Czego Ty nie rozumiesz? Zauważyłeś, że w Warriors na PG graja dwaj HOF gracze, czy nie? Przytoczyłem Ci usage podziemskiego, jest minimalne. Wiec troszkę wyobraźni by ci się przydało. 
 

Uważam również że on docelowo może przejść w przyszłości na PG, bo ma court vision, drybling, timing i generalnie wszystko czego trzeba aby być rozgrywającym. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

No ale nie zgadzasz się z tym, ze oni grali gorzej od Brandina w rookie Season ?

ale dlaczego mam się zgadzać na próbce ilu? 9 spotkań w których zagrał więcej niż 20 minut? gość jest na pewno ciekawym projektem, ale na takie tezy stanowczo za wcześnie, dajmy mu się spokojnie rozwijać i zobaczymy za dwa sezony w którym będzie miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wydaje mi się Jesteś zapatrzony w dwie-trzy drużyny, pooglądaj sobie gościa to go docenisz, a nie się opierasz na swoich wyobrażeniach. Bo Brandin w ogole nie bedzie w prime zwykłym rolesem, tylko offensive threat z pełnym wachlarzem zagrań i to już widać teraz, nawet jesli gra małą rolę (w druzynie która na ogol w ogole nie chce grac debiutantami i zazwyczaj wprowadza swoich ludzi do gry dopiero w drugim-trzecim roku).

No ale Brandin jest tak dobry (jak na rookie!), że zyskał zaufanie Kerra już po dwóch tygodniach. Jest tak dobry (jak na rookie!) ze Draymond stanowczo zaprotestował, gdy Kerr chciał go wysłać do gleague. 
czy widziałeś, żeby kiedyś Warriors grali takim Jordanem Poole w rookie sezon, albo zeby draymond się za nim wstawiał w rookie sezon?

 

Ogólnie to życzę typowi jak najlepiej, bo może być z niego fajny steal, ale te pogrubione texty z lekka się wykluczają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tomek napisał(a):

Ogólnie to życzę typowi jak najlepiej, bo może być z niego fajny steal, ale te pogrubione texty z lekka się wykluczają 

Chciał go wysłać na początku sezonu do g-league bo pewnie uważał ze jest zbedny przy cp3, klayu, i stefku, draymond wtedy wg doniesień stanowczo zaprotestował, a po meczu z wolves już sam Kerr mówił o Nim to co wrzuciłem i od tego czasu gra nim co mecz. 

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale dlaczego mam się zgadzać na próbce ilu? 9 spotkań w których zagrał więcej niż 20 minut? gość jest na pewno ciekawym projektem, ale na takie tezy stanowczo za wcześnie, dajmy mu się spokojnie rozwijać i zobaczymy za dwa sezony w którym będzie miejscu

Jak negujesz nawet opinie, że jako rookie jest bardziej ready niż Ci których wymieniłem to juz whatever ;] zwisa mi ogólnie co sobie myślicie, bo zadnego prospecta od dawna nie byłem tak pewien ze wypali jak Brandina, i niech już ta duskusja się skończy i po prostu faktycznie czas niech pokaże kto miał racje. Ale takie negowanie faktów to jest bez sensu, kolo to baller. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uparłeś Ronnie, naprawdę grubo

MCW robił w rookie season 16/6/6/2 i gdzie jest teraz? Ten argument, ze dani zawodnicy robili gorsze staty niz BP w pierwszym sezonie jest absolutnie bez sensu, bo każdy z nich wchodził do ligi z innym skilsetem, innymi atutami, potencjałem, warunkami fizycznymi itd. Oczywiście że surowy jak tatar Giannis będzie potrzebował więcej czasu żeby zacząć grać swoje niż taki Luka, który wszedł do ligi jako gotowy produkt.

Argument że w tankerze robiliby dużo lepsze staty też jest do śmieci. Bo może robiłby przez pierwszy miesiąc, ale na c***owych procentach i trener zaraz zaparkowałby go na ławce na rzecz jakiegoś veta. Tego nie wiemy. Akurat gra obok Currego i spółki to przywilej dla takiego rookasa, bo bardzo mało musi - zero presji na robienie statlineów. 

Ja tam chłopa bardzo szanuje, bo ma serce do gry, IQ i bardzo efektowne skille. Wymusza szarże, zbiera, ładnie rzuca. Niemniej na przyszlego allstara to ja widzę za słabe warunki fizyczne i za mały głód na piłkę w rękach (żeby jednak kręcić Kyle Lowry / Mike Conley type of stats, cnie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jak negujesz nawet opinie, że jako rookie jest bardziej ready niż Ci których wymieniłem to juz whatever ;]

ale co to za opinia, że gość jest bardziej ready od dzisiejszych allstarów i superstarów, bo miał kilka fajnych spotkań? trzeba też odpowiednio dobrać kontekt do takiego Giannisa czy Sabonisa, bo startowali z zupełnie innych pułapów i nie wiem jak można ich stawiać obok siebie, nie mówiąc o Butlerze czy Ingramie, który wyglądał jakby był niedożywiony ;] 

ja wiem, że Ci to zwisa, co sobie myślę i z racji tego, że ma grać dla nas chyba nikt nie będzie narzekał jak to się ziści, ale imo robisz niepotrzebny dym wokół jego osoby, przy takiej konkurencji, ilości urazów i dziesiątkom innych zmiennym wydarzyć może się wszystko, a kariera allstara pisana jest naprawdę nielicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Zimny napisał(a):

Ale się uparłeś Ronnie, naprawdę grubo

No właśnie nie, ja napisałem tylko, że to MATERIAŁ na allstara, w innym temacie (Blazers), po czym jeden wróżbita Maciej  „nie ma SZANS na to żeby został allstarem” 

i jeszcze to

 

I nadal uważam ,że rezerwowy przeciętnego zespołu robiący per 36 13/8/3 as nie ma potencjału zostania All starem . 
Także ja się kłócę tutaj tylko i wyłącznie o to, że zostałem wręcz wyśmiany za wyrażenie opinii o takowym potencjale. 
 
34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale co to za opinia, że gość jest bardziej ready od dzisiejszych allstarów i superstarów, bo miał kilka fajnych spotkań? trzeba też odpowiednio dobrać kontekt do takiego Giannisa czy Sabonisa, bo startowali z zupełnie innych pułapów i nie wiem jak można ich stawiać obok siebie, nie mówiąc o Butlerze czy Ingramie, który wyglądał jakby był niedożywiony ;] 

Ok.

to Ty Wymień jedną wadę podziemskiego, Która wskazuje ze jest mniej gotowy od tamtych. 
wymień  jeden powód dla którego piszesz „co to za opinia” i dla którego się z nią nie zgadzasz.

ja przytoczyłem serio w całej dyskusji sporo argumentów, na korzyść Podziemskiego, otoczyliście mnie a nie usłyszałem od nikogo żadnego ZARZUTU co do gry Brandina. Wymowne to jest serio. 

37 minut temu, Zimny napisał(a):

Ja tam chłopa bardzo szanuje, bo ma serce do gry, IQ i bardzo efektowne skille. Wymusza szarże, zbiera, ładnie rzuca. Niemniej na przyszlego allstara to ja widzę za słabe warunki fizyczne i za mały głód na piłkę w rękach (żeby jednak kręcić Kyle Lowry / Mike Conley type of stats, cnie)

No właśnie przecież warunki fizyczne ma w cholerę lepsze niż Curry, czy Lowry i Conley których tu wymieniłeś. Zarówno wzrost jak i wyskok. Rzut ma już teraz bardziej ułożony niż Lowry i Conley których tu wymieniłeś. Ma farta, bo wszystkiego może uczyć się od Curry i podpatrywać od najlepszego. Jak dla mnie to są właśnie idealne warunki do rozwoju i na to by osiągnąć sukces w tej lidze. Nie sądzisz ? To że teraz gra w takiej roli i nie ma parcia na piłkę wynika przecież z tego w jakim otoczeniu się znalazł. W college grał jako lider drużyny i mu tez szło bdb.

ale ok mi się nie chce już drążyć w kółko, bo przez to że jak zawsze pisze z dużymi emocjami, widzę ze jestem odbierany inaczej niż bym chciał. Ely przereagował ewidentnie wyśmiewając proste zdanie ze to materiał na allstara. Nie miałem nic innego na mysli niż to, jak się z tym nie zgadzacie, to trudno, zdaje sobie sprawę, że właśnie po to jest forum dyskusyjne, żeby nikogo nie przekonać do zmiany zdania ;] 

 

Moja propozycja Pogadamy za pare lat jak Curry i Klay skończą karierę ;] 

 


 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

o Ty Wymień jedną wadę podziemskiego, Która wskazuje ze jest mniej gotowy od tamtych. 
wymień  jeden powód dla którego piszesz „co to za opinia” i dla którego się z nią nie zgadzasz.

podstawową wadą jest to, że gość rozegrał póki co śladową ilość minut w lidze, dodatkowo ma ich dokładnie 0 jako starter, bardzo mało dostaje się na linię, trójka przy tym volume też póki co jest spekulacyjna

15 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

ja przytoczyłem serio w całej dyskusji sporo argumentów, na korzyść Podziemskiego, otoczyliście mnie a nie usłyszałem od nikogo żadnego ZARZUTU co do gry Brandina. Wymowne to jest serio. 

ja też się bardzo jaram Watsonem i jego %dfg, które jest chyba co na tą chwilę najniższe w lidze, ale wolę nie zapeszać i nie ogłaszać nowego Artesta, wystawiasz się na strzał, z jednej strony mówisz, że jesteś tego świadomy, ale z drugiej wydajesz się obrażać na głosy ludzi, którzy nie za bardzo się z Tobą póki co zgadzają - nie wiem czy to jest warte takiego podejścia, ale jak masz pare na kilkanaście miesięcy postów w tym tonie, to droga wolna 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

podstawową wadą jest to, że gość rozegrał póki co śladową ilość minut w lidze, dodatkowo ma ich dokładnie 0 jako starter, bardzo mało dostaje się na linię, trójka przy tym volume też póki co jest spekulacyjna

Rzucał za trzy na 43,8% przy Volume 5,8 na mecz w NCAA. 
Na linie dostawał się 4,5 razy na mecz. Znów, rola w druzynie Warriors się kłania, gość słusznie się nie wychyla jako rookie w teamie pełnym weteranów i robi co mu każą. Ergo - wyjdzie mu to na dobre. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Rzucał za trzy na 43,8% przy Volume 5,8 na mecz w NCAA. 
Na linie dostawał się 4,5 razy na mecz. Znów, rola w druzynie Warriors się kłania, gość słusznie się nie wychyla jako rookie w teamie pełnym weteranów i robi co mu każą. Ergo - wyjdzie mu to na dobre. 
 

Sochan jeszcze bardziej się nie wychyla tylko robi co mu każą. Wyjdzie mu to na zdrowie. 

Mamy duele typu Rappar i Mayor Joe i Delta Pop i Mac oraz Ronnie i reszta świata gdy nie klękasz przy Brandin lub ten jedyny rozgrywający spurs. 
Najbardziej zabawne jest to ze po zarzucie ze się ktoś zawiesił na danym graczu oponent pisze NIE i się dalej zawiesza na danym graczu. ( zafipsuje?)

Zapomniałem słowa. Ergo. Przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LAF napisał(a):

no rzeczywiście lepszy od Luki

Luka miał na 5,2 , 33 % w Eurolidze

Ma to sens co piszesz , zdecydowanie

Luka nigdy nie miał powyżej 36% w karierze, przereklamowany 3pt shooter ;] 

A Jak tam Scoot Henderson którego typowałeś na ROTY? ;]

12 minut temu, ignazz napisał(a):

Sochan jeszcze bardziej się nie wychyla tylko robi co mu każą. Wyjdzie mu to na zdrowie. 

Mamy duele typu Rappar i Mayor Joe i Delta Pop i Mac oraz Ronnie i reszta świata gdy nie klękasz przy Brandin lub ten jedyny rozgrywający spurs. 
Najbardziej zabawne jest to ze po zarzucie ze się ktoś zawiesił na danym graczu oponent pisze NIE i się dalej zawiesza na danym graczu. ( zafipsuje?)

Zapomniałem słowa. Ergo. Przepraszam. 

Sam wpieprzyłes się tu już trzy razy z Jeremy Sochanem, gdy nie mowie o nim, ani o Tre ani słowa w tym temacie a mi mówisz ze się zafiksowalem. Ergo. Idz się przewietrzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jesteś aktywny jak Fluber we wszystkich pobocznych. Straszna fiksacja ;) pozytywnie bo każdy chce jak podpisze papier kadry aby się sprawdziło. Serio. 

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Luka nigdy nie miał powyżej 36% w karierze, przereklamowany 3pt shooter ;] 

A Jak tam Scoot Henderson którego typowałeś na ROTY? ;]

Sam wpieprzyłes się tu już trzy razy z Jeremy Sochanem, gdy nie mowie o nim, ani o Tre ani słowa w tym temacie a mi mówisz ze się zafiksowalem. Ergo. Idz się przewietrzyć. 

Idę. Może spotkam Ciebie?

Jeszcze naubliżaj może zanim wyjdziesz na spacer?

Poziom twojej agresji do każdego przewyższa normy tych userow których tu mało kto bierze na poważnie. 

Agresja … zło 

Jakbyś twoje posty napisał pod nickiem rappar to mayor słusznie wytykałby rynsztokowy język 

Może nie dyskutujmy jak masz zawsze używać inwektyw w rozmowach o graczach NBA lub pouczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

W tym temacie jesteś aktywny jak Fluber we wszystkich pobocznych. Straszna fiksacja ;) pozytywnie bo każdy chce jak podpisze papier kadry aby się sprawdziło. Serio. 

Idę. Może spotkam Ciebie?

Mieszkam w Holandii, jestem niezle przewietrzony :) 

Ale zapraszam, pokaże ci fajne restauracje w Hadze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.