Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, vonBaron napisał(a):

Z tą grą w u nas w kadrze to jest coś na rzeczy czy to tylko takie nasze ciche nadzieję? Nigdzie mi się nie rzuciło w oczy na żadnej polskiej stronie że PZK jest zainteresowany Brandinem jak np były wcześniej plotki o Brogdonie. 

On sam taką chęć wyraził, jego ojciec chyba potwierdził w jakims wywiadzie, a nie wiadomo właśnie czy PZK coś z tym fantem w ogóle robi/zrobiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

On sam taką chęć wyraził, jego ojciec chyba potwierdził w jakims wywiadzie, a nie wiadomo właśnie czy PZK coś z tym fantem w ogóle robi/zrobiło. 

Ojciec 20-latka w rozmowie z portalem Superbasket zdradził, że już rok temu kontaktował się z nimi Rafał Juć, skaut pracujący m.in. dla klubu NBA Denver Nuggets. Trwają starania o polski paszport dla mierzącego 196 centymetrów młodego koszykarza.

 

– Chęć i wola współpracy jest po obu stronach. To bardzo istotne. Myślimy o długofalowej współpracy. Takim docelowym turniejem byłby EuroBasket w 2025 roku – podkreślił Radosław Piesiewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Thomas napisał(a):

Ciekawe porównanie.

 

porównanie.jpg

Cikawe niby, ale Sochan gra w dużo gorszej druzynie, jak chcesz tak porównywać to wrzuć on/off-y, bo +/- nie możesz porównywać jak masz trzy klasy gorszą jedną z drużyn. 

Ponadto probka Brandina to ile, 1,5 meczu plus garbage time ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@ignazz 

przenoszę się tu żeby nie robić off-topic w temacie blazers 

ja uważam wlasnie ze ten potencjał jest, właśnie Brandin mial być undersized, nieatletycznym kolesiem a zbiera jak porąbany i wyskok ma porządny, fajne bloki już pokazał i zasięg przy tym. 
 

podziemski to nie bedzie może alpha dog, ale widzę go jak najbardziej jako all-around two way star. Gość jest wszedzie na boisku, zbiera po 8 piłek per36 min już teraz, robi przechwyty, łapie ludzi na ofensa, swietnie contestuje. Już teraz broni lepiej niż połowa tych gwiazd co Ely wymienił. 
 

uwazam tez właśnie odwrotnie co Ty - będąc tego typu graczem stara się grac bardzo mądrze i nie forsuje akcji 1vs1, wiedząc tez ze gra w zespole pełnym weteranów nie chce się wychylać by nie zostać zdjętym na ławkę, ale on ma jak najbardziej potencjał by grac 1vs1, ma po prostu do tego narzedzia, fundamentals i skillsy szeroko pojęte. On wiedząc ze Kerr go szybko zdejmie slusznie się nie wychyla i nie podpala, robi co mu każą. Wszyscy z Warriors mega go chwalą i propsują, widać ze gość ma to coś, czego nie ma Jordan Poole. Czyli IQ. A w skillach mu niczym nie ustępuje. Dlatego jak najbardziej widze w nim potencjał na twoway allstara w przyszłości. 
Rzutu mu nie odmówisz. 
 

ponadto: 

https://www.basketball-reference.com/teams/GSW/2024/on-off/

robi najlepsze on/off w całych Warriors z tych co graja poważne minuty. Probka może jeszcze mała, bo taki curry na minusie ale ja tam uważam ze to nie jest przypadkowa probka, Warriors maja świetna ławkę i peta Wigginsa, który zaniża wszystkim w s5 swoją beznadziejna grą. Draymond tez gra słabo w tym sezonie poki co. I to się potwierdza w tych statsach. Brandin zawsze gdy wchodzi daje im miniruny. Swietnie współpracuje z saricem. 

Ergo daj mu więcej piłki i swobodę, 30+ min i 15fga w jakims wesołym tankerze i już w tym sezonie robi sobie 17-6-6, czy nie zgadzasz się z tym ? W takich spurs by się mocno przydał :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

podziemski to nie bedzie może alpha dog, ale widzę go jak najbardziej jako all-around two way star. Gość jest wszedzie na boisku, zbiera po 8 piłek per36 min już teraz, robi przechwyty, łapie ludzi na ofensa, swietnie contestuje. Już teraz broni lepiej niż połowa tych gwiazd co Ely wymienił. 

Znowu ta sama śpiewka ile to kto robi per36. Przecież przy większych minutach to intensity mu siłą rzeczy zacznie spadać bo jak powszechnie wiadomo łatwiej utrzymać maksymalną intensywność grając stosunkowo nieduże minuty, nieraz nawet w garbage time, niż zasuwać tak co noc grając faktycznie +30min. Brandin wygląda obiecująco, wywiązuje się ze swojej roli lepiej niż oczekiwano i warto go chwalić ale nie ma co znowu przesadzać w drugą stronę i wrzucać obok jego nazwiska słowa all-star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Znowu ta sama śpiewka ile to kto robi per36. Przecież przy większych minutach to intensity mu siłą rzeczy zacznie spadać bo jak powszechnie wiadomo łatwiej utrzymać maksymalną intensywność grając stosunkowo nieduże minuty, nieraz nawet w garbage time, niż zasuwać tak co noc grając faktycznie +30min. Brandin wygląda obiecująco, wywiązuje się ze swojej roli lepiej niż oczekiwano i warto go chwalić ale nie ma co znowu przesadzać w drugą stronę i wrzucać obok jego nazwiska słowa all-star.

Ok czas pokaże, moim zdaniem jest to materiał na all stara i wykazałem ku temu swoje argumenty, Ty nie wykazałeś ani jednego argumentu żeby go skreślić w przyszłości jako allstar ale szanuje opinie. Wyglada jako rookie lepiej niż nie jeden obecny all star grajek wyglądał jako rookie i takie są fakty, którym nie zaprzeczysz. A Ty nie masz jak widzę w tej chwili czego się przyczepić w jego grze żeby taką opinie wyśmiewać i ją skreślać. A jak masz to powiedz w czym jest za słaby, tylko merytorycznie, a nie wyjeżdżaj z intensywnością gry po 30min, bo wiadomo, że rzadko który rookie jest gotowy by grac na poziomie allstar w pierwszym sezonie gry, co nie oznacza że nigdy nie bedzie. Ja widzę w nim materiał na allstara w przyszłości,  nie pisze natomiast, że  już bylby allstarem gdyby grał więcej minut w tym sezonie.  Pozdrawiam. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten wątek jest uroczy, a pasja z jaką wymieniacie się argumentami na temat tego - póki co, dość przeciętnego grajka, urzekająca.

Ciekawe czy w latach 90-tych i 00-nych podobnych wątków na forum doczekaliby się inni polscy koszykarze grający w NBA: Eric Piatkowski i Joel Przybilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał(a):

Ogólnie ten wątek jest uroczy, a pasja z jaką wymieniacie się argumentami na temat tego - póki co, dość przeciętnego grajka, urzekająca.

Ciekawe czy w latach 90-tych i 00-nych podobnych wątków na forum doczekaliby się inni polscy koszykarze grający w NBA: Eric Piatkowski i Joel Przybilla?

Hm, może jakiś argument byś przedstawił na to, że to taki przeciętniak? 
 

Btw W 3 meczach w których dostał  30-39 min zrobił 16/7/3,3 na 51%fg 46% za trzy a w 6 meczach w których dostał 20-29 min zrobił 8,5/5,7/2,5 na 44%fg i 41% za trzy  @vero1897 to mała probka ale chyba jak na pierwszy miesiąc rookie nie jest to zły wynik, co uważasz ? Dlaczego nie może zostać allstarem zakladajac ze dalej bedzie się rozwijał i ze nie jest jeszcze w prime mając 20 lat ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Daj Brandina do jakichś spurs/Wizards i robi w tym momencie staty Luki z rookie Season.

A na jakiej podstawie tak uważasz? Bo na razie to jak gra powyżej 30 minut to ma problem z przekroczeniem 12 pkt czy 4 asyst..

Jego per 36 to 13/8/4. Jego najlepszy mecz to ten  Sotą gdzie odbiło Draymondowi i tam miał5 asyst w 38 minut.. Sorki ale to jest grube LOL jeśli ty uważasz ,że on może robić staty Doncica. Nie jest nawet blisko tego. Nawet jak dostaje grube minuty

To fajny zadaniowiec ale nic więcej. Nie jest w stanie jak na razie być blisko poziomu all star

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał(a):

A na jakiej podstawie tak uważasz? Bo na razie to jak gra powyżej 30 minut to ma problem z przekroczeniem 12 pkt czy 4 asyst..

Jego per 36 to 13/8/4. Jego najlepszy mecz to ten  Sotą gdzie odbiło Draymondowi i tam miał5 asyst w 38 minut.. Sorki ale to jest grube LOL jeśli ty uważasz ,że on może robić staty Doncica. Nie jest nawet blisko tego. Nawet jak dostaje grube minuty

To fajny zadaniowiec ale nic więcej. Nie jest w stanie jak na razie być blisko poziomu all star

W trzech meczach w których zagrał 30-39 minut robi 16/7/3,3 i 51%fg i 46% za trzy. 
 

On ma usage 16% i robi w Warriors jako typowy sg, daj mu Piłkę i robi 6 asyst na mecz lekkim c***em bo ma zajebiste courtvision i wystarczający kozioł żeby być pg. Docelowo jak cp3 i curry skończą karierę może być tak ze przejdzie na pg, ja widzę ku temu przesłanki. 


 

a czy ja pisze ze już gra jak allstar czy ze to materiał na allstara za pare lat jak bedzie w prime ? Weź mi nie wkładaj w usta czegos czego nie powiedziałem bo tego po prostu nie nawidze. 
Mega słabe jest to co tu odwalasz, najpierw piszesz ze nie ma „absolutnie szans na bycie allstar w przyszłości”, nie podając na to ani jednego argumentu, jak Ci lbs słusznie wytknął statsy foxa w rookie sezon, to przechodzisz na wmawianie mi, że napisałem ze już teraz jest blisko allstar level? 

Ps. zapraszam do odpowiedniego tematu jak chcesz dalej prowadzić dyskusje. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Dlaczego nie może zostać allstarem zakladajac ze dalej bedzie się rozwijał i ze nie jest jeszcze w prime mając 20 lat ?

Teoretycznie każdy wszystko może. Przykładowo, jeśli ty rozegrasz wszystko w odpowiednio skuteczny sposób, to Podziemski może nawet zostać twoim mężem - a ty jego. Teoretycznie jest to możliwe. Uczucie jednego do drugiego już jest - a to fundament, na którym wiele można zbudować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

W trzech meczach w których zagrał 30-39 minut robi 16/7/3,3 i 51%fg i 46% za trzy.

Statystyki pokazują często gówno prawdę.

W tych 3 meczach. Raz zrobił 28. Raz 12 i raz 13. Czyli dwa grał przeciętnie.. Możesz sobie tworzyć średnią ale nie zmienia to faktu ,że w dwóch meczach na 3 grał przeciętnie .. I w obu miał mniej niż 3 astysty. On raz zrobił 5 asyst. Raz

W przeciętnych obecnie Golden nie przebił się do s5 . Nawet jak Curry nie gra czy Wiggins

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

daj mu Piłkę i robi 6 asyst na mecz lekkim c***em bo ma courtvision.

To powiedz mi jakim cudem to nie jest pobożne życzenie z Twojej strony. Dostawał piłkę i tylko raz na razie miał 5 asyst. Co go zatrzymuje przed robieniem średnio tych 6 ? Jakiż to lekki ch.... go powstrzymuje pred tym

Fakty są takie ,że on na razie nie ma szans na robienie średnio 6 astyst bo jeszcze w żadnym pojedynczym meczu tyle nie zrobił. A Ty ciągle opowiadasz bajeczki na jego temat. Żeby coś tam robił tylko ,ze fakty sa takie ,że na razie nawet nie jest blisko statów Luki cy 6 asyst na mecz. Więc może trzymaj się faktów a nie opowiadaj bajek

No i pytanie czemu się czepiasz Hendersona przy jednoczesnej Twojej opinii że Ausar Thompson to nowy Wade? Kolejne pobożne życzenie?

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał(a):

Teoretycznie każdy wszystko może. Przykładowo, jeśli ty rozegrasz wszystko w odpowiednio skuteczny sposób, to Podziemski może nawet zostać twoim mężem - a ty jego. Teoretycznie jest to możliwe. Uczucie jednego do drugiego już jest - a to fundament, na którym wiele można zbudować...

Super, tak właśnie myślałem. jak będziesz chciał merytorycznie pogadać to wiesz gdzie mnie znalezc narazie proszę odbij w inna stronę chłopczyku w czapce błazna.

@ely3 

Dwie kwestie:

jesli koleś jak mówisz w pierwszym miesiącu kariery robi sobie 13-8-3 per36 na usage 16% to czy to jest serio gruby reach, gdy mowie ze z piłką w ręku na wyłączność w słabiutkim teamie pykalby sobie te 18-6-6 w rookie Season? Aż tak odleciałem? No nie sądzę. Mam przesłanki ku temu by tak sądzić, i nie jestem odosobniony w tym stwierdzeniu z tego co gadam z ludźmi z otoczenia tego forum. 
 

druga kwestia: 

Rookie Season: 

domantas Sabonis 7,4/3,6/1,0 na 39% fg grając w s5 po 20minut, w wieku 20lat

Dearon fox ( top10 ligi teraz) 11,4/2,8/4 na 41% fg w 27 minut, w wieku 20 lat

Jimmy Butler (top7? Ligi teraz) 2,6/1,0 jako rookie w wieku 22 lat, jako sophomore 8,6/4/1,4 na 46% fg w 26min w wieku 23 lat 

Giannis Antetokounmpo ( top3 ? Ligi teraz) 6,8/4,4/1,9 41%fg w 25 min, w wieku 19 lat

mozesz wiec do mnie nie gadać już w swoim eksperckim wszystko wiedzącym tonie gdy podziemski w pierwszych 16 meczach gra o NIEBO lepiej od każdego z wymienionych graczy? Ja mogę wymieniać dalej jak tak bardzo chcesz, Gobert, Ingram, itd itp. 

Tak samo odleciałes sobie w eksperckim tonie z holmgrenem ze to tylko roles i nie ma skilla, a on w 3 tyg zdążył dwa mecze jako g2g w końcówce urwać Warriors doprowadzając do dogrywki dwa razy. A nadal mimo tego nie skuliles głowy i twierdzisz w swojej głowie ze to ty miałeś racje. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Btw W 3 meczach w których dostał  30-39 min zrobił 16/7/3,3 na 51%fg 46% za trzy a w 6 meczach w których dostał 20-29 min zrobił 8,5/5,7/2,5 na 44%fg i 41% za trzy  @vero1897 to mała probka ale chyba jak na pierwszy miesiąc rookie nie jest to zły wynik, co uważasz ? Dlaczego nie może zostać allstarem zakladajac ze dalej bedzie się rozwijał i ze nie jest jeszcze w prime mając 20 lat ?

Nie przeczę, że Brandin ma dobrze ułożony rzut i robi sporo małych rzeczy gdy jest na boisku ale opieranie tak odważnych tez jak twoja na tej podstawie i śmiesznego per36 czy +/- to są mocno naciągane argumenty, szczególnie gdy mówimy tu o bardzo, bardzo małej próbce. Od ledwie kilku niezłych, dość efektywnych występów do bycia jak to nazwałeś two-way gwiazdą jest w tej lidze ogromna przestrzeń, co tutaj mam ci tłumaczyć? Z tym, że Podziemski ma niezły potencjał się zgadzam ale o tym, że ma wyjątkowo mocne karty by być gwiazdą nie jestem raczej przekonany bo i konkurencja jest zawsze ogromna a tam gdzieś nawet padła data 3 lat, co dla mnie jest grubą przesadą.

Rzucasz sobie przykładami Sabonisa, Foxa, Butlera czy Giannisa a one przecież pokazują, że statystyki w pierwszych miesiącach nie są zawsze istotnym wyznacznikiem a u ciebie są przecież głównym argumentem w tej dyskusji, trochę bez sensu. Wogóle zestawianie ich nazwisk z Podziemskim to jakieś kuriozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.