Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

To poszukaj jak mu napisałem że by zostać ALL starem to musi pokonać właśnie wymienonych bo są młodzi sa guardami. A Ronnie odpisał ,ze uważa ,ze będzie lepszy bez wymieniania od którego konkretnie.. 

 

Ja mu podałem kogo musi wykopać

Doncic Shai Edwards, Fox Booker. Masz jeszcze Moranta choć tu kwestia jak on mentalnie wróci. I Jamal Murray

Ronnie odpisał ,że będzie ALL starem i będzie lepszy od niektórych wymienionych. Wątek o Blazers strona 3. I ja tam jeszcze pisałem o czasookresie 3 lat

 

Więc tak Ronnie uważa ,że Brandin będzie szybko lepszy od gracza którzy sa teraz w TOP20 tej ligi a niektórzy TOP5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy czytanie ze zrozumieniem to umiejetność którą się zatraca po 40-tym roku życia, czy to te smartfony tak ryją beret ludziom ale koleś którego uważam za dość inteligentnego od prawie tygodnia udaje że nie umie czytać, przekręca moje słowa i nimi sobie manipuluje jak tylko chce. Tylko dlatego, że ŚMIAŁEM nazwać Brandina kimś kto jest materiałem na allstara xD 

51 minut temu, ely3 napisał(a):

Przed debiutem w lidze. Poczytaj sobie jak wtedy oceniano potencjał Exuma i w ogóle tamtego draftu z Wigginsem , Jabarim PArkerem... 

noo.. a już rok po debiucie w lidze nazwałeś go przyszłą gwiazdą ligi i wciskales ludziom ze Utah siedzi na żyłę złota. 
PO SEZONIE W KTÓRYM ZROBIŁ 4,8 ppg 2,4apg i 34,9%fg 

 

xDDD

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Czyli sam piszesz ,że nie jest kreatorem i nie masz żadnych podstaw by twierdzić że jest a z uporem maniaka twierdzis że by robił te 6 asyst na mecz czy

„Napisałem już 17 razy co go powstrzymuje: gra na SG, ma usage16% i ma obok siebie Curry, Cp3 oraz Draymonda którzy odpowiadają za rozgrywanie. Czego Ty jeszcze nie rozumiesz ?

Sam Kerr powiedział o Nim że to bdb kreator, że nie może się doczekać aż zacznie grac w lineupach z Curry i Klayem bo stworzy im masę open looków. To był wywiad który już tu wrzuciłem, chyba po meczu z Wolves. „
 

Mozesz mi wskazać gdzie JA w powyższym poscie napisałem ze nie jest kreatorem? Na litość boską przestań manipulować moimi słowami jak ci tylko się podoba. 
 

51 minut temu, ely3 napisał(a):

I naprawdę nie dostrzegasz różnicy pomiędzy może będzie lepszy od RW  a na pewno będzie lepszy od Shaia , Bookera , Edwardsa czy innnego Jamala ?

Konkretnie to napisałem słowo w słowo: 

„Czy ja napisałem ze ma być allstarem w ciągu 3 lat? Pisałem ze bedzie lepszy od scoota w ciągu 3 lat jak już. (Bo juz jest I za 3 Lata nadal bedzie)

 

a allstarem tez kiedys bedzie. Zobaczysz. I oczywiście, że bedzie lepszy od niektorych z tych co wymieniłeś. Daj Brandina do jakichś spurs/Wizards i robi w tym momencie staty Luki z rookie Season. Może nie tyle PPG, tylko z 18, bo on nie forsuje głupich rzutów. Ale w obronie już jest lepszy niż Luka teraz. Nie uważasz tak, trudno, ale nie tylko ja tak uważam z tego co z ludźmi rozmawiam, to nie jest jakaś moja fantazja, tylko czysta obserwacja. Jak curry i klay się skończą bedzie robić 20-8-8 na luzie a do tego bedzie jednym z topowych obrońców na G.”

 

A) Nigdzie nie napisałem ze bedzie lepszy od wszystkich z nich. Tylko od któregoś z nich.  (W domysle chodziło mi pewnie o foxa, który moim zdaniem stal sie w tej chwili nieco overrated, który tez wyglądał gorzej niż Brandin jako rookie)
B ) porównanie do luki Doncica sam skorygowałem w następnym zdaniu o PPG. 
C ) ja pisałem do kolesia ze zobaczymy za 2-3 lata kto lepszy czy Scoot czy Brandin, ty na samym wstępie zacząłeś cała dyskusje już od manipulacji ze niby powiedziałem ze w ciągu 2-3 lat bedzie allstarem.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

porównanie do luki Doncica sam skorygowałem w następnym zdaniu o PPG. 

Ale tylko ppg i to jeszcze podałes jako przewagę nad Luką a finalnie i tak podałeś średnie które w historii osiągnął tylko Luka i Magic..

21 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

ja pisałem do kolesia ze zobaczymy za 2-3 lata kto lepszy czy Scoot czy Brandin, ty na samym wstępie zacząłeś cała dyskusje już od manipulacji ze niby powiedziałem ze w ciągu 2-3 lat bedzie allstarem.

Napisałeś porozmawiamy za 2-3 lata bo Brandin to All Star in the making. Zapytałem ci się co chcesz przekazać i napisałem ci ,ze był all starem to musi być lepszy w ciągu 3 lat od tych wymienionych gości. A ty napisałeś ,że będzie od niektórych a okazuje się ,że

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nigdzie nie napisałem ze bedzie lepszy od wszystkich z nich. Tylko od któregoś z nich.  (W domysle chodziło mi pewnie o foxa, który moim zdaniem stal sie w tej chwili nieco overrated, który tez wyglądał gorzej niż Brandin jako rookie)

Nie napisałeś od któregoś z nich ale od niektórych czyli liczba mnoga. więc albo sam masz problem ze zrozumieniem swoich własnych wypowiedzi  Albo zawodzi Ciebie pamięc

Fox nie wyglądał gorzej w debiutanckim sezonie tylko miał inny zespół i inną rolę. Możesz olewać fakt ,że Brandin po prostu jest kreowany przez innych i ma praktycznie wszystkie rzuty za 3 z czystyhc pozycji bo choć Klay jest bez formy to nadal otrzymuje więcej atencji od obrony niż Brandin.. 

Fox musiał sobie generować większośc rzutów( nie pamiętam dokładnie ale on chyba coś ok 20% rzutów miał po asystach od kolegów) . Brandin ma poziom 60-70 % rzutów po podaniach. Więc masz zdecydowanie wybiórcze aspekty. I jak zwykle ignorujesz wszelkie wady Podziemskiego i piszesz ,że to zawodnik bez wad

 

A co do Exuma to by uciąć wątek bo nie pamiętam wzystkich swoich wypowiedzi to tak zdecydowanie przeszacowałem jego potencjał. Atletyzm okazał się nie tak wybitny. Miał ogromne problemy kondycyjne a rzutu się nie nauczył i dlatego szybko skończył karierę. Obrońca był/jest świetnym ale przy jego braku kondycji to nie ma szans zaistnieć jako ktoś potrzebny w rotacji. Mógł pójśc droga Smarta choćby ale jednak ten drugi się rozwijał a Dante zdecydowanie nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To utnij już tez wątek brandina proszę bo mam JesCze życie prywatne

jak na kogos kto się nie umie dostawać pod kosz chyba często się tam dostawał w tym meczu No ale oczywiście to tylko jeden mecz. Spokojnie, Bedzie więcej takich.

 

fox do dzisiaj robi 70% ft co jest serio bolesne gdy jako lider który oddaje b.dużo ft trafia z taka skutecznością a ty się czepiles brandina na próbce 20 rzutów jakoby to świadczyło o byciu overrated shooterem  xD 

33 minuty temu, ely3 napisał(a):

Napisałeś porozmawiamy za 2-3 lata bo Brandin to All Star in the making. Zapytałem ci się co chcesz przekazać i napisałem ci ,ze był all starem to musi być lepszy w ciągu 3 lat od tych wymienionych gości. A ty napisałeś ,że będzie od niektórych a okazuje się ,że

Raz jeszcze, może kiedys zrozumiesz xdd

 

„Czy ja napisałem ze ma być allstarem w ciągu 3 lat? Pisałem ze bedzie lepszy od scoota w ciągu 3 lat jak już. (Bo juz jest I za 3 Lata nadal bedzie)

 

a allstarem tez kiedys bedzie. Zobaczysz. I oczywiście, że bedzie lepszy od niektorych z tych co wymieniłeś”

 

o 3 latach pisałem w odpowiedzi do użytkownika który napisał ze woli scoota od brandina.

po czyn ty się wpierdoliles miedzy wódkę a zakąskę i w wyniku dyskusji wyjechałeś z absurdalna teoria ze ta gra to już blisko sufitu jest xD 

stwierdziles ze nie ma szans żeby był allstar bo jest rolesem. Wymieniłem ci dziesięciu obecnych allstarów którzy jako rookie wygladali dużo dużo gorzej. To wymyśliłeś coś o braku unikatowego skilla, takiego skilla tamci według ciebie mieli od samego początku, a jak poprosiłem o przedstawienie tego skilla w grze rookie Sabonisa czy rookie butlera to do teraz się nie doczekałem odpowiedzi. 
Nagle jako kontrargument chciałeś podać malcoma Brogdona który jako  rookie wyglądał ponoć dobrze a później się nie rozwinal. Szkoda ze zapomniałeś o tym ze to był 24-letni rookie, a de facto i tak później otarł się o allstar game gdy grał lidera w Pacers. Czyli Sam Siebje zaorałeś 
na końcu lbs podrzucił post w którym pompujesz swojego ukochanego exumka na gracza nowego wyższego westbrooka czy Rose, to die zabierasz se to było przeć draftem. No to cyk, znalazłem post w którym wymowniejszego go przyszła gwiazda ligi po sezonie 4,6ppg 2,4apg i 35%fg xD 

a jak chcesz to wkleję jeszzcze piec takich xD ale mi ciebie zal się zrobiło… wiec nie wklejam 

 

podsumowujac odbij już ode mnie i daj mi mieć swoja opinie, tak jak ty miałeś swoje opinie i nikt nie sugerował ze zwariowales xd po prostu: nie bądź pieprzonym hipokrytą. 
 

serio, you’re better than that, tak uważam. 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Raz jeszcze, może kiedys zrozumiesz xdd

Raz jeszcze może kiedyś zrozumiesz. Zapytałem ci się co masz na myśli. Potem już pisałem o 6 latach. Ja tylko napisałem od czego zaczęła się dyskusja

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

jak na kogos kto się nie umie dostawać pod kosz chyba często się tam dostawał w tym meczu No ale oczywiście to tylko jeden mecz. Spokojnie, Bedzie więcej takich

Czy po tym jak Jennings zrobił 55 pkt byłeś pewien ,ze to jest nowy przyszły król strzelców ligi? Jaraj się dalej po jednym meczu.

Olewaj wszystkie wady Brandina i żyj swoimi złudzeniami. Bo z faktami to jestes mocno na bakier

Zapytałem ci się czy lepszy sezon debiutancki miał Brogdon czy obecnie Brandin. Kto jest lepszym kreatorem?

Może kiedyś zrozumiesz ,że taki Durant robił w debiutancki sezonie 20-4-4 a Ty uważasz ,ze Brandin by robł w podobnym zespole 18/8/6 czyli lepiej od Kevina. Ty chyba naprawdę nie zdajesz sobie sprawy w jakich oparach absurdu się poruszasz.. 

Olewasz to ,że on by musiał sobie sam kreowac rzut czego na razie nie robi za często. Efektywnośc by mu spadła drastycznie

Ciagle porównujesz kolesia który w Golden jest opcją nr 4 w lineupach przez co ma sporo przestrzeni przy rzutach do liderów .. Z powodu jakiejś dziwnej abstrkacji twierdzisz ,że on w słabym zespolem nagle magicznie by się stał i kreatorem i by sobie sam kreował rzut i jeszcze robił cyferki dostępne tylko dla gracza pewnie z TOP25 ALL time

Ba Ty uważasz ,że Brandin by robił lepszy staty od Stephena Currym w debiutanckim sezonie. Więc tak cały czas będę pisał ,że gadasz bzdety za każdym razem jak będziesz twierdził ,że w słabym zespole na luzie by robł 18/8//6 

a ja już pomijam ,że wg Ciebie on już teraz ma dwie półki wyżej sezon od Ingrama, Foxa itp Otóż nie ma bo po prostu ma inna rolę do wykonania

To ,że taki Butler zrobił karierę której mu nikt nie prognozował to jest aberracja ale na każdego Butlera przypada jeden OJ Mayo albo dwóch Tyreke Evansów. 

Bo powiedz mi kto wg Ciebie miał lepszy rookie season Mayo czy obecnie Brandin? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od duranta do allstara jest jeszcze jakaś przestrzeń, ale cieszę się ze przywołujesz już przykłady alltime top15 great graczy żeby pokazać ze Brandin jest od nich gorszy jako rookie  xD 

Co do Brogdona już ci powiedziałem : Brogdon miał 24 lata, a sezon się jeszcze nie skończył 

szkoda mi serio strzepic ryja na ciebie, idz poczytaj sobie jak pompowales 4ppg 35%fg  exuma na allstara bo grał w twojej ulubionej druzynie a potem mnie nazywaj oszołomem xD 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Od duranta do allstara jest jeszcze jakaś przestrzeń, ale cieszę się ze przywołujesz już przykłady alltime top15 great graczy żeby pokazać ze Brandin jest od nich gorszy jako rookie  xD 

Nadal nie rozumiesz nic a nic. Pokazuje ci tylko jaką głupotą jest pisanie ,że Brandin by robił 18/8/6 bo to są staty których nie robił Durant czy Curry

Powtórzę to samo co pisałem pry Bellu. Granie w takim systemie jak Warriors przy boku takiego gościa jak Steph sprawia ,e wygląda się lepiej .I tak samo jak ludziom się wydawało ,że Bell to nowy Draymond tak samo tobie się wydaje ,że Brandin to All Star.

O zgrozo wtedy tez porównywano ,że Bell w debiutanckim sezonie kręci lepsze cyferki od Draymonda w debiutanckim sezonie

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

zkoda mi serio strzepic ryja na ciebie

Fantastycznie na koniec pokazujesz słownictwo. Za każdym razem jak ktoś ma inne zdanie to wjeżdżasz ad personam.. Oj puszczają ci netwy

Mam wrażenie ,że dla niektórych ten BeGm to kwestia życia i musza potem promować róznych graczy nawet kosztem roumu

Nie idź tą drogą

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612744&Season=2023-24&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1641764,201939

„Podziemski żyje tylko z grania u boku curry”

Tymczasem… 

239 minut spędził bez niego na boisku 

131 minut z nim.
 

wnioski? Gdy jest z nim na boisku to pewnie musi robić 30ppg per36, a gdy gra bez niego robić 5ppg per36 żeby to miało ręce i nogi. 
Niestety nie wiem jak znaleźć takie staty ale mój eyetest mówi zupełnie coś innego, jest równie dobry bez Curry na boisku. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Wrzuciłeś ten sam link co ja tylko ze mi się zle wcześniej wkleił :) dzięki za czujność xD 

2 minuty temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał(a):

0001.jpg

jest i on, nowy naczelny klaun tego forum xd 

szukam kogos jak takiego jak Ty na urodziny córki, daj namiary na siebie :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał(a):

a on chce grac dla kadry naszej czy ocb?

Pojawiło się info, że jest zainteresowany grą dla Polski, jego ojciec też jest za i właśnie dlatego powstał ten temat. Odbyły się już jakieś rozmowy w tej sprawie ze stroną Polską i teraz czekamy na konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.