Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update

odkąd Brandin gra w s5 Warriors maja bilans 5:0

dzis znów najlepszy w +/- z wynikiem +25 

Przekroczył słynne nieosiągalne 6 ast pierwszy raz, odkad gra w s5 9,6/5,8/3,7 i 1,8stl pomimo tego ze w jednym meczu zszedł z kontuzja po 15 min gry. Usage w meczach w s5 nadal tylko 17,7%. Spadła mu efektywnosc rzutowa w s5 póki co.

To mała próbka, wiec czekam na większą, ale jednak moim zdaniem już widać, że to zajebisty gracz będzie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chytruz napisał(a):

Takiego sabotazu od Klaya i Stepha, to nawet Podziemski sam nie uciagnie, chociaz przez jakies 44 minuty dawal rade.

Heh, jak Warriors przestaną się pakować w głupie kontrakty to może nie zmarnują chłopa, styl gry po prostu manuesque ma gościu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, Chytruz napisał(a):

Jak tak dalej pojdzie, to gosc zaraz dostanie powolanie od USA Basketball i bedzie mogl zrobic Banchero, wiec niech sie tam spiesza lesne dziadki w PL.

Zostały "leśnym dziadkom" dwa lata, bo o ile na olimpiadę na pewno nie pojedzie, to następne mistrzostwa świata całkiem realne, o ile będzie robił systematyczne postępy.

W najnowszym Kia Rookie Ladder, Brandin na piątym miejscu.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandin dziś był chyba MVP Warriors. (Chociaż oglądałem tylko druga połowe a w pierwszej curry musiał być hot sądząc po box score ) 2 wymuszone charges, 5 trójek, w końcówce prawie wyciągnął ich z dupy, najpierw steal i szybka asysta do curry, później ważna trójeczka z -6 na -3, ale oczywiście klay musiał znów zagrać sabotaż po tym rzucie i sfaulować bez sensu westbrooka. 

 

Podziemski musi poprawić ft% bo coś żenujący poziom prezentuje jak na to jak dobry ma rzut za trzy. Poza tym no to klasa sama w sobie ostatnio, widać już, że niektórzy pseudoeksperci typu ely3 się nie znają na koszykówce i kto miał racje, a te teksty o tym, że nie jest w stanie robić 6 asyst na mecz po prostu już gorzej się zestarzeć się nie mogły. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on zawsze tak flopuje i aktorzy?

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

 ale oczywiście klay musiał znów zagrać sabotaż po tym rzucie i sfaulować bez sensu westbrooka. 

przeciez ten blad nic nie zmienil, Curry szybko wjechal na layup i itak mogli miec ostatnie posiadanie tylko dali sobie zebrac pilke w ataku

ale Klay i jego decyzje...ja nie rozumiem co sie z gosciem dzieje juz nie mowie o missowaniu

przydaloby sie takie podsumowanie ile close games przegrali Warriors i w ilu Klay tak ceglil pewnie w wiekszosci

Cytat

pseudoeksperci typu ely3 się nie znają na koszykówce i kto miał racje, a te teksty o tym, że nie jest w stanie robić 6 asyst na mecz po prostu już gorzej się zestarzeć się nie mogły. 

a ty masz stary zawsze racje? wydaje mi sie ze takie wycieczki sa nie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kubbas napisał(a):

on zawsze tak flopuje i aktorzy?

Yup, wymusza charges, czasem coś tam przyaktorzy, gra zajebiscie mądrze, wiec ten  manu to dobre comparision ;]
 

 

14 minut temu, Kubbas napisał(a):

przeciez ten blad nic nie zmienil, Curry szybko wjechal na layup i itak mogli miec ostatnie posiadanie tylko dali sobie zebrac pilke w ataku

Mogli mieć też dużo dłuższe posiadanie i -3 gdyby głupio nie sfaulował Westbrooka na 35 sekund do końca, wg mnie z -3 na -5 na 35 sekund do końca to był spory cios, wystarczyło to posiadanie wybronić. 
A poza tym tak jak mówisz, podejmował wiele innych głupich decyzji, nie pierwszy i nie ostatni raz w tym sezonie zapewne. To jest najwieksza kotwica Warriors w tym momencie i to nie czasem, tylko w dużej większości meczów. 
 

14 minut temu, Kubbas napisał(a):

a ty masz stary zawsze racje? wydaje mi sie ze takie wycieczki sa nie potrzebne

Nie zawsze mam racje ale tez nie zawsze bawię się w takie wycieczki, tylko wtedy gdy ktoś probuje mnie bezczelnie ośmieszać gdy postawie sobie jakąś tezę, a później okazuje się że jednak tą racje miałem. Lubię nazywać rzeczy po imieniu, Ely3 jest jak Klay Thompson, były all-star tego forum ale już mocno past his prime.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mogli mieć też dużo dłuższe posiadanie i -3 gdyby głupio nie sfaulował Westbrooka na 35 sekund do końca, wg mnie z -3 na -5 na 35 sekund do końca to był spory cios, wystarczyło to posiadanie wybronić. 

koniec koncow ten blad nie mial zadnego znaczenia bo itak byli w tej samej sytuacji, minus 3 bo Curry zdobyl szybka dwojke i posiadanie do obronienia zeby miec ostatni rzut ktore obronili ale nie zebrali pilki po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał(a):

koniec koncow ten blad nie mial zadnego znaczenia bo itak byli w tej samej sytuacji, minus 3 bo Curry zdobyl szybka dwojke i posiadanie do obronienia zeby miec ostatni rzut ktore obronili ale nie zebrali pilki po prostu

Mogli mieć jakieś 20 sekund na ostatnie posiadanie zamiast 4 gdyby zebrali tą ostatnią piłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.