Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kirylow napisał(a):

Z tą kadrą to zaczynam się obawiać, czy jak sam sądzi o sobie, że będzie tak dobry jak chcielibyśmy go widzieć, to czy nie oleje Polski i będzie czekać na powołanie do USA. 

+ obecność Kerra może tutaj działać na dłuższą metę na naszą niekorzyść. Kadra USA potrzebuje właśnie takich wyrobników, nie wychodzących poza swoją rolę. No ale gra w kadrze USA narazie mu nie grozi bo w lidze Podziemski pograł nie za wiele a najbliższy wielki turniej to Olimpiada i tam Amerykanie będą się szczególnie spinać o złoto, po tych ostatnich wtopach na MŚ. Także jak nasi działacze się nie będą zbytnio ociągać i sam gracz wyrazi faktycznie chęć gry dla nas to powinno być już wtedy po frytkach dla USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

To wytłumaczysz mi jak Sabonis, Ingram, Butler ,Giannis, fox i inni zostali tymi allstarami? To jest niezaprzeczalny fakt: Brandin jest od nich lepszy jako rookie i to o conajmniej dwie półki.

Bo mieli już wtedy unikatowy skill tworzenia sobie pozycji do rzutu. Każdy z nich potrafił łamać linię obrony. Brandin jest rezerwowym który korzysta z systemu Golden i tego ,że jest tam 3-4 opcja do obrony. Oni mieli skill unikatowy na dobrym poziomie. Brandin jest fajnym zadaniowcem nikim więcej

20 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

No ale Brandin jest tak dobry (jak na rookie!), że zyskał zaufanie Kerra już po dwóch tygodniach

Wyjasnisz mi jakie to zaufanie ,że ani razu nie zagrał jako starter nawet jak podstawowi gracze z s5 nie grają?

Prosisz wszystkich wszem i wobe o argumenty ale sam rzucasz akcje typu on w SPurs by robił stary Luki Doncia z rookie sezonu

Ba piszesz ,że w 3 meczach powyżej 30 minut miał 3,3 asysty i podajesz to jako dowód ,że w innym zespole by robił lekko 6 astyst na mecz

To nie jest żadna argumentacja to są Twoje mrzonki nie mające potwierdzenia w faktach. Wymyśliłeś sobie historie ,że by robił staty Luki, potem trochę otrzeżwiałeś i piszesz ,że robiłnby 6 assyt. Ale podaj mi choć jeden argument ,że to jest realne bo na razie kreator z niego jest tak ise. I kompletnie olewasz to ,że on raz zrobił 5 asyst i potrzebował do tego 38 minut gry.. Wyjaśnisz nam jakim cudem kolo tylko raz w swojej karierze zrobił 5 asyst i raz 4 asysty a normą dla niego są 2 asysty na mecz ma robić 6 asyst? 

Bo prosisz o argumenty ale samemu nie dajesz nic poza tym ,że Tobie się coś wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Bo mieli już wtedy unikatowy skill tworzenia sobie pozycji do rzutu. Każdy z nich potrafił łamać linię obrony. Brandin jest rezerwowym który korzysta z systemu Golden i tego ,że jest tam 3-4 opcja do obrony. Oni mieli skill unikatowy na dobrym poziomie. Brandin jest fajnym zadaniowcem nikim więcej

Ty nadal negujesz ze jest od nich lepszy jako rookie, bez jajec xD 
 

Jaki unikatowy skill łamania obrony miał Jimmy Butler, gdy robił 2ppg w rookie year ? Weź sobie nawet sophomore jak chcesz. A przypominam, że wchodził do ligi w wieku 22 lat. Poproszę o materiały video. 

Jaki unikatowy skill łamania obrony miał Sabonis jako rookie ? 
poproszę o materiały video.

O czym Ty do mnie mówisz :D 

Brandin ma najlepsza trójkę jako rookie ze wszystkich wymienionych, łamać obrone tez potrafi, ma przezajebistego floatera, ma wejscie na kosz, trafił już też dwa buzzer beatery z mega dziwnych pozycji off-balance. Umie trafic bardzo trudne technicznie lay-upy (high off the glass). Ty sobie pooglądaj chłopie i się doedukuj. 
 

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Wyjasnisz mi jakie to zaufanie ,że ani razu nie zagrał jako starter nawet jak podstawowi gracze z s5 nie grają?

Takie ze z Clippers zagrał po 35 min, grał też w tych ostatnich spotkaniach w crunchtime, po co negujesz proste fakty, jakoby szybko zyskał zaufanie. Z DNP w miesiąc urósł do 20+ min nawet jak wszyscy są zdrowi. I 30+ min gdy wypadł cp3. Powiedze mi Jacy podstawowi gracze z s5 nie grają w ostatnich meczach? Curry i Klay grają. Ty oczekiwałeś ze wygryzie Klaya z pierwszym miesiącu gry? Bo ja nawet tego nie oczekiwałem nawet jesli widzę w nim future allstara :D 

 

Najlepiej już mi nie odpisuj, bo nie mam na serio ochoty już z tobą się szarpać, piszesz bezsensowne rzeczy. Rozejdzmy się i wrócimy do tematu za parę lat. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Spurs tak grają ze tam z tych jego 3 asyst wyszło by 1,5 

@RonnieArtestics to trafienie za trzy o tablice to był fart 

Oko miał spuchnięte plus plaster pomogl

Nie twórzmy już Manusqe story do tego

W ostatnim meczu trafił tez buzzer beatera z jednej nogi na koniec trzeciej kwarty i zrobił ogolnie run +10 czy +12 w 6 minut, zarówno akcjami defensywnymi, jak i ofensywnymi. ile trafił Butler czy Sabonis takich rzutów w rookie sezon ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

W ostatnim meczu trafił tez buzzer beatera z jednej nogi na koniec trzeciej kwarty i zrobił ogolnie run +10 czy +12 w 6 minut, zarówno akcjami defensywnymi, jak i ofensywnymi. ile trafił Butler czy Sabonis takich rzutów w rookie sezon ? 

Zrobił te wszystkie akcje dlatego trwa dyskusja. Bez tego nie byłoby tematu. Ale to początek dyskusji a nie mowa końcowa. Koledzy doceniają jego grę ale wyciągają słusznie bardziej stonowane wnioski. Mysle ze nie tylko ja mam takie przeczucie ze w tym temacie masz strasznie GORĄCA klawiaturę i mocno chcesz wszystkich przekonać do swojej tezy. Niech płynie czas i zobaczymy. Tak samo jak z tym kiedy Sochan się skończy i gdzie wyląduje Tre Jones. 

Czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał(a):

Zrobił te wszystkie akcje dlatego trwa dyskusja. Bez tego nie byłoby tematu. Ale to początek dyskusji a nie mowa końcowa. Koledzy doceniają jego grę ale wyciągają słusznie bardziej stonowane wnioski. Mysle ze nie tylko ja mam takie przeczucie ze w tym temacie masz strasznie GORĄCA klawiaturę i mocno chcesz wszystkich przekonać do swojej tezy. Niech płynie czas i zobaczymy. Tak samo jak z tym kiedy Sochan się skończy i gdzie wyląduje Tre Jones. 

Czas 

Sam mnie prowokujesz do gorącej klawiatury swoimi niby subtelnymi wstawkami które tak naprawdę są chamskie. Wczoraj ci zwróciłem uwagę ze to ty przychodzisz do tego tematu z Sochanem i Tre, nawet obróciłem sytuacje w zart i pośmialiśmy się i było miło... Po czym dzień później znowu wchodzisz z buta w moja dyskusje z innym userem z „niby” subtelnym zarcikiem o plastrze na oku, a post później znowu  poruszasz Sochana i Tre - powiedz jak ja mam cie szanować? Przecież ty z premedytacja mnie prowokujesz  żeby pozniej pisac Ronnie agresja. Myślisz ze tego nie widzę ? XD 

 

Mam prośbę jak chcesz się wtrącać w dyskusje o BP to napisz coś konstruktywnego w tym temacie. Np czy zgadzasz się z ely3 ze brandina nie ma żadnych moves, a Jimmy Butler czy tam Sabonis je miał jako rookie. Zgadasz się z ely3? 

 

@ignazz zdefiniuj proszę te  stonowane wnioski - czy jest  to wg ciebie pisanie Ze Jimmy Butler łamał swietnie linie obrony jako rookie ? XD 

Żeby zakończyć temat jak najszybciej  : zrobmy długoterminowy zakład ;]
 

jesli do końca szóstego sezonu kariery Brandin Podziemski nie wejdzie do allstars, ja przez nastepne 6 lat bede mial w avatarze Wybrany przez @ignazz avatar popa
Jesli się jednak uda @ely3 musi przez 6 lat mieć avatar Brandina wybrany przeze mnie, a @ignazz avatar Tre Jonesa. 
 

zainspirowal mnie @LeweBiodroSmoka w temacie o Embiidzie xD 
 

deal ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics serio. Robi się niesmacznie. Nigdy nie rzucam do Ciebie tekstów jakimi rozdajesz sporo userow. Bardzo podobno dotknął ciebie fakt ze przywołałem kwestie beGM za która co lepsze przeprosiłem a teraz znowu używasz ciężkich slow „chamskie” gdzie dyskutujemy o graczu 2 linii zespołu który sporo przegrywa. Każdy user chciałby go w kadrze a z tytułu korzeni na pewno mocno mu kibicuje ale nikt aż tak go nie podgrzewa. Nie jestem prokuratorem aby teraz grzebać w tych twoich postach gdzie robisz odnośniki dużo bardziej nieprzyjemne niż poziom dyskusji tutaj z Ely i innymi aktywnymi fanami nba. Łączy nas koszykówka i niech tak pozostanie ale proszę nie nazywaj chamstwem tak błahych rzeczy jak dyskusja otwarta o graczach nawet gdy zrobię odnośnik do Tre Jonesa. Nie wiem dlaczego jesteś taki agresywny. Wiesz ze odpowiedz „bo z twojego powodu” nie jest rozwiązaniem problemu?? 

Poproszę o cytat wpisu chamskie. 

Jeżeli moje pisanie prowokuje to zrób proszę ignor 

Ja się po prostu nie zgadzam z twoja ocena graczy w lewo jak i w prawo. 

I mocno się zastanawiam czy nie wrzucić 5000€ w zakład zamiast avatarow. 

6 lat szybko minie. 

Mimo ze facet jest niesamowity. W tydzień zrobił więcej niż Tre Jones w całym swoim życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

@RonnieArtestics serio. Robi się niesmacznie. Nigdy nie rzucam do Ciebie tekstów jakimi rozdajesz sporo userow. Bardzo podobno dotknął ciebie fakt ze przywołałem kwestie beGM za która co lepsze przeprosiłem a teraz znowu używasz ciężkich slow „chamskie” gdzie dyskutujemy o graczu 2 linii zespołu który sporo przegrywa. Każdy user chciałby go w kadrze a z tytułu korzeni na pewno mocno mu kibicuje ale nikt aż tak go nie podgrzewa. Nie jestem prokuratorem aby teraz grzebać w tych twoich postach gdzie robisz odnośniki dużo bardziej nieprzyjemne niż poziom dyskusji tutaj z Ely i innymi aktywnymi fanami nba. Łączy nas koszykówka i niech tak pozostanie ale proszę nie nazywaj chamstwem tak błahych rzeczy jak dyskusja otwarta o graczach nawet gdy zrobię odnośnik do Tre Jonesa. Nie wiem dlaczego jesteś taki agresywny. Wiesz ze odpowiedz „bo z twojego powodu” nie jest rozwiązaniem problemu?? 

Poproszę o cytat wpisu chamskie. 

Jeżeli moje pisanie prowokuje to zrób proszę ignor 

Ja się po prostu nie zgadzam z twoja ocena graczy w lewo jak i w prawo. 

Już napisałem co jest według mnie chamskie: wtrącanie się z Sochanem i Tre w ten temat, wczoraj Ci grzecznie zwróciłem uwagę, napisałem żebyś wpadł do Hagi i fajnie, a dzień później robisz to samo, wcinasz w temat ni z gruszki ni z pietruszki to samo. dla mnie to jest chamska prowokacja. Tak to odbieram. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze Sochan z Brandinem maja bardzo fajna relacje i kwestie kadry rozegrają oni a nie działacze? Dodatkowo dziwi mnie nakładanie przez Ciebie kagańca i ograniczenie dyskusji. Czy chamskie jest rozmawianie o Duncanie wspominając KG? Serio? Tu masz to samo. Moim zdaniem dziś w nba wspomnieni gracze maja podobne możliwości i pozycje w nba. Są na dorobku i każdy ma swoje plusy i minusy. Będę ich przywoływał tyle ile potrzeba. Niezależnie od twojej rady uuuu ju 

 

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał(a):

A wiesz ze Sochan z Brandinem maja bardzo fajna relacje i kwestie kadry rozegrają oni a nie działacze? Dodatkowo dziwi mnie nakładanie przez Ciebie kagańca i ograniczenie dyskusji. Czy chamskie jest rozmawianie o Duncanie wspominając KG? Serio? Tu masz to samo. Moim zdaniem dziś w nba wspomnieni gracze maja podobne możliwości i pozycje w nba. Są na dorobku i każdy ma swoje plusy i minusy. Będę ich przywoływał tyle ile potrzeba. Niezależnie od twojej rady uuuu ju 

 

 

 

Tylko, że ty nie wszedłeś w ten temat żeby porównywać sochana z BP, a po to zeby mnie prowokować. A jak chcesz już porownywac ich obecny performance to: Brandin kręci najlepsze on/offy w przeciętnych Warriors, Sochan najgorsze on/off w najgorszych Spurs. O Sochanie z tego sezonu powstają memy, a o Brandinie filmiki z tytułami „next secret weapon of Warriors” itd itp.
 

 Taka subtelna różnica, której absolutnie nie czujesz, bo masz zaburzoną rzeczywistość przez swoją miłość do Popka ;]

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

randin ma najlepsza trójkę jako rookie ze wszystkich wymienionych, łamać obrone tez potrafi

Czy możesz choć raz podać jakiś argument potwierdzający że Brandin robiłby staty Luki z rookie sezonui, że robiłby te 6 asyst na mecz

 Bo ciągle prosiłeś o argumenty ale sam nie potrafiszz dać żadnych. Tylko ciągle jakieś farmazony że będzie All star...

Więc pytam się po raz któryś na jakiej podstawie twierdzisz ,e on robiłby średnią 6 asyst nie mówiąc już licznie asyst Luki Doncica.. Skoro on raptem raz zrobił 5 asyst i potrzebował do tego 38 minut... I ma więcej meczów bez asyst niż tych powyżej 3 ...

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ty nadal negujesz ze jest od nich lepszy jako rookie, bez jajec xD 

Ty chyba nadal nie ogarniasz na czym polega koszykówka i jak oceniać młodych. Brandin nie ma żadnego wybitnego skilla. Nie jest kreatorem choć próbujesz to wszystkim w mówić. Nie gra jako starter. Olewasz kompletnie to z tymi Clippers zagrał 37 minut i jakie osiagnął staty?

12/6/3 no rzeczywiście dokładnie takie staty osiągnął Luka doncic.. Krótko - na jakiej podstawie uważas ,ze on by robił 6 asyst na mecz skoro nawet grając 36 robi 3 asysty. To ile on ma grać po 70 minut na mecz ?

Ty się pytasz kto wypadł ostatnio z s5 i powołujesz się na mecz z Clippers gdie w s5 biegał niechciany nigdzie Sarić i Moody?

Ty w ogóle oglądasz te Warriors?

Wg Ciebie jaka istnieje magiczna matematyka która pozwala ci z gracza co ma średnią 3 as per 36 wymyślić sobie kreatora robiącego 6 asyst na mecz

Odpowiedz nam - Ile meczów miał Brandin z 6 asystami..

Czy Brandin potrafi dostawać się na linie?

Czy potrafi wjeźdżać pod kosz? Jak dużo jego rzutów jest spod kosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kreowaniu Podziemskiego już tłumaczyłem, że gra obecnie w takiej a nie innej roli, na bardzo małym usage. O skillach tez coś tam napisałem, mogę podrzucic ci materiały, statystyki, jak jesteś ślepy i nie umiesz sam znaleźć. Spokojnie odpisze na wszystkie twoje pytania i zarzuty, spedze specjalnie dla ciebie kolejne  dwie czy trzy godziny godziny życia na post z argumentacją. Nie ma problemu. chociaż mam wrazenie ze już to robiłem ze trzy razy ale nic nie trafia. Tylko najpierw proszę odnieś się jakoś na ten jeden jedyny akapit:

Jaki unikatowy skill łamania obrony miał Jimmy Butler, gdy robił 2ppg w rookie year ? Weź sobie nawet sophomore jak chcesz. A przypominam, że wchodził do ligi w wieku 22 lat. Poproszę o materiały video. Jaki unikatowy skill łamania obrony miał Sabonis jako rookie ? 
poproszę o materiały video. 

 

 

(I od razu pierdolnij też jakis ładny referat o tym jak było widać allstara w rookie year u ingrama, gdy robił 9ppg na 40% fg i 29% 3pt jako rookie. Daj znać jakie unikatowe skille miał ten typek. 
 

od razu proszę pierdolnij też  może referat o tym jak Kyle Lowry łamał obrony NBA jako rookie, albo nawet jako sophomore niech ci już bedzie. )

PROPONUJE TEZ MOŻE SŁÓWKO O GIANISIE który jako URODZONY LIDER Bucks jako rookie robił 6,4 pkt na mecz na fg 41

 

Jesli twoja odpowiedzią na wszystko jest fakt ze koleś gra z ławki, a wszystko inne, czyli przezajebistą ( jak na rookie!) grę ignorujesz, to spójrz sobie tez ile meczy w s5 zagrali w rookie Season ci twoi wszyscy urodzeni zwycięzcy i liderzy, których powyżej wymieniłem. 
 

jak się odniesiesz do tego, i pokazesz mi te unikatowe skille, umiejętności łamania obrony o które prosiłem, to ja też, już na spokojnie skrobnę raz jeszcze, specjalnie dla ciebie, jeden zbiorczy post, w którym będę jeszcze raz wymieniał wszystkie swoje argumenty. 
jak się nie odniesiesz to ja tez się nie mam co odnosić do twoich pytan, bo to strata mojego czasu, sorki. 
Nie będę dyskutował z tobą w ten sposób, że manipulujesz i rozmydlasz wszystkie argumenty przez dwie strony a później twierdzisz ze nie podałem żadnych argumentów xD 

najpierw prosze obron swoją kluczowa tezę jakoby Brandin nie miał szans na bycie allstarem, a tamci mieli, bo od początku mieli unikatowe skille i łamali obrony przeciwnika. Jak nie umiesz obronic to cała ta żmudna i durna dyskusje może polecieć do kosza,  bo Brandin jest lepszy jako rookie niż tamci, wiec mozemy uznać ze wciąż ma jednak szanse osiągnąć allstar game.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

O kreowaniu Podziemskiego już tłumaczyłem, że gra obecnie w takiej a nie innej roli, na bardzo małym usage

Aha czyli jest tak jak piszę od początku. Wymyśliłeś sobie gracza którego nie ma.

Byłby świetnym kreatorem wg Ciebie ale nie jest bo gra w innej roli obecnie.... Dzisus. I to ma być sensowny argument?

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

ylko najpierw proszę odnieś się jakoś na ten jeden jedyny akapit:

A po jakiego grzyba mam się odnosić do tego kim był Butler? Moe lepiej porozmawiajmy o np Brogdonie, który jako debiutant już robił lepsze rzeczy niż Brandim i jakoś All Starem nie został i jakoś cięzko przekroczyć mu te 6 asyst na mecz.  A nie wspomnię ju o 20-8-8 które wg Ciebie będzie kręcił Podimski

Może sobie porozmawiajmy o Jenningsie który robił jako debiutant lepsze rzeczy niż Brandim .. A i tak włodare Bucks woleli stawiać na Giannisa niż na powyszch dwóch. Dlaczego bo ich sufit był ograniczony. Tak jak Brandina.

Przestań tworzyć obraz gracza który istnieje w Twojej głowie i skupmy się na faktach..

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

najpierw prosze obron swoją kluczowa tezę jakoby Brandin nie miał szans na bycie allstarem,

Bo nie ma żadnego wybitnego skilla. Wg Ciebie to gracz bez wad. A ja widze solidnego sg z dobrą zbiórką i dobrym rzutem , który jednak nie dostaje się pod kosz. Nie dostaje się na linię. Jak na razie w 16 meczach rzucał 18 osobistych..  Aż 60-70% jego rzutów jest po asystach. Nawet dostając spore minuty robi 12 pkt .. To nie jest gość , który potrafi brać grę na siebie. To nie jest kreatorem. To nie jest gościu co zdobywa punkty na multum sposobów. Co ściąga na siebie graczy i kreuje sobie rzut,.

Możliwe nawet ,że on właśnie ociera się o swój sufit. Tego nie wiem tak po prawdzie ale jak na razie nic nie wskazuje by miał się stać takim sg typu Booker czy Edwards a Ty prognozujesz ,że będzie od nich lepszy.. Albo od Shaia.

Ilu widziałeś All starów z pozycji sg co nie potrafią kreować, brać gry na siebie., Rzucać seriami ? Brandin z linii rzuca 66% obecnie. a to nie jest dobry prognostyk ,że jako samodzielny lider byłby efektywny. Praktycznie wszystkie jego trójki są wide open...

Ilu w ogóle widziałeś wybitnych strzelców co z linii mają skutecznośc poniżej 70%? Możliwe ,że jak nie będzie odpalał większości rzutów bez obrońcy to się okaze ,że mu procenty spadną. Tam właściwe nic nie wskazuje ,że to będzie All star

To w ogóle jest zabawne bo w tydzień rzuciłeś tezy ,że Brandin na luzie by robił staty Luki Doncica Że będzie All starem i by robił jakby chciał 18 /8/6 już teraz ale to nie Ty bronisz tych tez argumentami ale wymagasz by to inni bronili swoich antytez. Ty od siebie nie wymagasz argumentacji. Tobie wystarcza wiara.

 

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.