Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Beal to, od zawsze, pizda. Żaden zespół nic z nim nie ugra. Gwiazdą to on mógł być w Waszyngtonie, razem z Wallem (gdzież on jest teraz?).

Ten trade świetnie pokazuje jego wartość, poszedł za drobniaki i tyle właśnie jest wart.

Mentalnie jest połowę słabszy niż Tatum czyli dno dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsza wymiana jaką pamiętam w ostatnich latach.

Beal jest oczywiście pod względem sportowym mocno underrated obecnie, taki urok przepłaconych gwiazdek z kiepskich zespołów, więc Suns oddali za niego prawie nic, ale to jest mimo wszystko adekwatna cena za to, co Beal wniesie do Suns. W RS może być jeszcze spoko, bo choć granie trzema miszczami midrange samo w sobie nie jest super pomysłem, to jednak jak jeden wypadnie, to wciąż będzie dwóch, więc Beal jako ubezpieczenie KD czy Booka jest spoko. Jednak w PO to po prostu nie będzie miało sensu. Beal w Suns pewnie będzie lepszym obrońcą niż w Wizz, bo mu spadnie rola na piłce, będzie miał więcej sił, a warunki nawet ma, ale wciąż nie będzie na tyle dobry, żeby być rozsądnym PoA, tak jak Booker zresztą, także w seriach z lepszymi rywalami Suns wciąż będą liczyć, że przerzucą rywala midrange jumperami trafianymi na >60%, bo w obronie nie zatrzymają nikogo. Powodzenia.

Wizards z kolei gówno dostali, bo Beal chciał do Phoenix. Heat proponowali lepszą paczkę, ale NTC, także wyszła śmiechowa wymiana, w której Beal wydymał swój własny zespół, wobec którego podobno był tak lojalny (a tak naprawdę po prostu był tam do czasu, gdy mógł ich doić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mcreativo napisał:

No ja jednak głównie Beal-a pamiętam jako kozaka z play-off, jeszcze za czasów Gortata.

Jak rozwalali faworyzowane, Chicago, Toronto dwa razy po 4:0. 

To tak średnio pamiętasz, bo nigdy nie było dwóch sweepów na Raptors, a przy tym jedynym Beal był akurat fatalny, ogólnie dwie pierwsze kampanie to straszna bieda BB, potem było raz lepiej raz gorzej, ale to Janek i rolsi (Drew Gooden!) zwykle ciągnęli ten wózek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

To tak średnio pamiętasz, bo nigdy nie było dwóch sweepów na Raptors, a przy tym jedynym Beal był akurat fatalny, ogólnie dwie pierwsze kampanie to straszna bieda BB, potem było raz lepiej raz gorzej, ale to Janek i rolsi (Drew Gooden!) zwykle ciągnęli ten wózek

Chodziło mi o to, że były dwa sweepy: jeden z Toronto drugi z Chicago :) W obu Wizards nie byli faworytem przed seriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mcreativo napisał:

Chodziło mi o to, że były dwa sweepy: jeden z Toronto drugi z Chicago :) W obu Wizards nie byli faworytem przed seriami.

a no ok, still, Beal bardzo często nie dojeżdzał, choć trzeba przyznać, że w obronie akurat dawał radę i wyglądał na przyzwoitego 2way prospecta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

To tak średnio pamiętasz, bo nigdy nie było dwóch sweepów na Raptors, a przy tym jedynym Beal był akurat fatalny, ogólnie dwie pierwsze kampanie to straszna bieda BB, potem było raz lepiej raz gorzej, ale to Janek i rolsi (Drew Gooden!) zwykle ciągnęli ten wózek

co ty pierodlisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, allen napisał:

Cp3 co za upadek.

Nie ma gorszego klubu w nba.

Już wolałbym grać w Pelicans

Wizards to dno, tylko pelikany w “zasiegu”

18 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Przypomnę tylko, że żaden z ostatnich superteamów nie wypalił, serio ktoś wierzy że takie trio może przełamać ten trend?

Nie, ale przynajmniej sie posmiejemy z jakich fusow beda skladac sklady + narracje. Nuggets czuwaj!

6 godzin temu, Koelner napisał:

47-DCDB7-D-E56-C-4-DDC-9-DF8-10-A3-F51-Egm wizards rockets clippers mają wspólną grupę na whatsupie

Zesz k**** nie moga takiej grupki zrobic z SFow? Cosby sie wzielo wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ignazz napisał:

Beal akurat to nie jest wiecznie połamanym graczem tylko ewidentne wygaszanym ostatnio przy zaciąganym ręcznym. Jego urazy nie miały statusu poważnych zmieniających styl gry 

 

sprawdziłem i ta liczba mikrourazów jest przecież porażająca, ścięgna, kostki, przecież chyba nie wierzysz w to, że Wizz mający bilans kolo 0.500 usadzają Beala 2 lutego jak sezon temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na Twitterze mi mignęło, że Beal przez ostatnie 4 lata rozegrał mniej spotkań niż CP3. 

Niby shutdowny możliwe, ale też nie pamiętam by Wizards jakoś mocno tankowali w którymś sezonie. 

Także lekki red alert jest. Inna sprawa, że jego wartość jak gra jest wciąż bardzo duża i pod tym względem jest niedoceniany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a no ok, still, Beal bardzo często nie dojeżdzał, choć trzeba przyznać, że w obronie akurat dawał radę i wyglądał na przyzwoitego 2way prospecta

Beal na starcie swojej kariery w playoffach był bardzo dobry, tzn. grał dużo lepiej niż w regularze i wydawało się, że będzie legit, potem ot co okazał się graczem z okolic top30 ligi, który nikogo nie rusza i nikogo nigdzie nie zaprowadzi. 

Teraz jest early starym dziadem, ale wiadomo w jakiej pozycji byli Suns. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BMF napisał:

Beal na starcie swojej kariery w playoffach był bardzo dobry, tzn. grał dużo lepiej niż w regularze i wydawało się, że będzie legit

Beal na starcie swojej kariery w playoffach machał 21ppg z 18 rzutów (.524TS) (21 spotkań)

od G3 - G6 z IND 17ppg z 17 rzutów

w następnym roku tragiczna seria rzutowo vs Raps, potem z Hawks było już lepiej, ale bez szału

nie wiem po co tworzyć jakieś mityczne historie o bdb starcie, allaround wyglądał spoko, ale to, że dobrze  się wtedy zapowiadał nie znaczy, że akurat grał bardzo dobrze, pamiętam jak mnie te jego pudła irytowały, zwłaszcza we wspomnianej serii z Pacers

12 minut temu, Robaq napisał:

DiVincenzo i Green poszli na FA, także chyba przebudowa GSW mode on

serio, to nie rozumiem tego ruchu Greena, nie sądzę aby jakaś drużyna z aspiracjami dała mu coś więcej niż 15 na rok po tym co pokazał w tych PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem po co tworzyć jakieś mityczne historie o bdb starcie, allaround wyglądał spoko, ale to, że dobrze  się wtedy zapowiadał nie znaczy, że akurat grał bardzo dobrze, pamiętam jak mnie te jego pudła irytowały, zwłaszcza we wspomnianej serii z Pacers

 

Beal jako 21/22-latek miał w regularze 16-4-3 na 51TS% przy -0.2 BPM, a w playoffach - 21-5-5 na 52 TS% (tam średnia ligowa to pewnie było 53%) przy 3.9 BPM.

Nie wiem skąd Ci się wzięło, że ten młody Beal rozczarowywał i był 'fatalny', ale też nie wiem jakie to ma znaczenie, skoro ma 30 lat i dalej sobie robi 23-4-5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.