Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Blazers podobno cały czas handluje tym wyborem nr 3 i Simmonsem by pozyskać gwazdę drugiego sortu..Ciekawa opcja jest taka ,ze podobno chcą to dać Nets za Bridgesa

Ogólnie to ja się nie spodziewać na razie większych ruchów choć jeśli Toronto podobno mają sobie odpuszczać przedłużenie FVV oraz Trenta to i pewnie Siakamem będą handlować. Dla nowego trenera lepiej jednak zacząć z czystą kartą a nie zestawem pozostawionym przez Nurse/ On jednak miał specyfczną koncepcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ely3 napisał:

Blazers podobno cały czas handluje tym wyborem nr 3 i Simmonsem by pozyskać gwazdę drugiego sortu..Ciekawa opcja jest taka ,ze podobno chcą to dać Nets za Bridgesa

Zabawne jest to, że przy tej wymianie obie fanbazy uznają to za przepłacenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Wątpię aby Nets puścili Mikala za ten pick. On jest wart dużo więcej choć z drugiej strony Mikal to nie jest gracz z którym daleko się zajedzie. 

Mała próba takiej gry jak ostatnio. A Simons to nie jest contract filler, tylko dobry gracz na dobrym kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Wątpię aby Nets puścili Mikala za ten pick. On jest wart dużo więcej choć z drugiej strony Mikal to nie jest gracz z którym daleko się zajedzie. 

Wg Ciebie Mikal jest wart więcej niż nr 3 mocnego draftu i jeszcze młody zawodnik? Ok Mikal to pewnie TOP50 ligi i nie wiadomo kim się stanie zawodnik wybrany z nr 3 ale jednak Mikal to nie lider to opcja nr 3 w większości najlepszych drużyn

Jak za opcję nr 3 możesz otrzymać tak wysoki nr w drafcie to bierzesz i nie pytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Draft jest mocny poprzez głębie a i tak wole Mikala niż Brandona. Chyba, że zostanie Scoot to wtedy wiadomo, że brałbym ten pick i spierdalał

Mikal nigdy nie będzie all nba  a i pewnie nigdy All Starem. z nr 3 masz mega duże prawdopodobieństwo wybrania All Stara..Sorki ale zawsze i wszędzie bym oddał Mikala za nr 3 draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

No niby tak, ale jednak zobacz z jakim pickiem poszedł np Stefan więc ciężko przewidzieć.

Bo Curry był uznany za zbyt starego by iść w TOP5 a potem ktoś wrzuca na twiterze porównanie pierwszego finału Currego i Jamala z dopiskiem ,że przecież Jamal rok młodszy. ech

Ludzie zawsze przeceniją wiek i potencjał ponad rzeczywiste umiejętności. I tak zawsze się może zdarzyć taki przypadek ,ze liga nie rozpozna talentu z Serbi i albo uzna kogoś za starego albo Suns uznają ,ze lepiej brać miejscowego niż Lukę Doncica

Może się też zdarzyć ,że ktoś przeceni talent z Serbii i weźmie go z nr 2. Draft to loteria niemniej Mikal to zadaniowiec a z nr 3 możesz wybrać takiego Browna przykładowego albo innego Lukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tecu napisał:

Nie mogę znaleźć tematu Toronto.

@LONGER01 dobry wybór? Były o tym ploty?

Dla mnie zaskoczenie.

Wiele dobrego pisze się o Darko. Jego wkład w progres młodych graczy(JJJ, Ja, Bane, Williams) wskazuje chyba drogę którą pójdą Raptors, postawienie na młodzież i Barnes jako franchise player.

https://www.commercialappeal.com/story/sports/nba/grizzlies/2022/04/12/darko-rajakovic-big-reason-memphis-grizzlies-player-development/9514839002/

Do 15.06 ma czas FVV na podjęcie decyzji czy podejmuje PO(22,8mln), Trent Jr. do 20.06 (18,6mln). Mam nadzieję że odejdą obaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Bo Curry był uznany za zbyt starego by iść w TOP5 a potem ktoś wrzuca na twiterze porównanie pierwszego finału Currego i Jamala z dopiskiem ,że przecież Jamal rok młodszy. ech

A weź to wyśmiej nie pisząc jednocześnie złego słowa na Murray'a to zostaniesz uznany hejterem Jamala jak ja.😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2023 o 21:09, Reikai napisał:

Jacys Magic? Ci maja dwa picki gdzie spokojnie moga wziac PG lepszego niz Fultz.

Lepszego kiedy? Za 4 lata? PG to nie jest łatwa pozycja do ogarnięcia w NBA, szczególnie jak sobie średnio radziłeś w NCAA. Poza tym ja nie widzę w drafcie nikogo o profilu FVV, bo ten jest dosyć unikatowy i wydaje się, że dobrze fituje do Magii. Niestety cena będzie prawdopodobnie za wysoka i jakoś nie mam przekonania, że to jest właśnie ten gracz, któremu należy dać te wolne miliony. Stawiam, że go Toronto nie puści tak łatwo i będzie licytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spabloo napisał:

Lepszego kiedy? Za 4 lata? PG to nie jest łatwa pozycja do ogarnięcia w NBA, szczególnie jak sobie średnio radziłeś w NCAA. Poza tym ja nie widzę w drafcie nikogo o profilu FVV, bo ten jest dosyć unikatowy i wydaje się, że dobrze fituje do Magii. Niestety cena będzie prawdopodobnie za wysoka i jakoś nie mam przekonania, że to jest właśnie ten gracz, któremu należy dać te wolne miliony. Stawiam, że go Toronto nie puści tak łatwo i będzie licytować.

no dokładnie, fajny gość gdzieś na trzecio opcje  w mocnym klubie, ale na 1/2 to chyba nie bardzo, a do takich Magic to myślę, że w ogóle, bo jak Banchero będzie szczytował to Fred będzie sie kończył - to chyba średnia opcja w takim razie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.