Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A prędzej nie lepiej Horford zamiast Brogdona?

Pewnie lepiej, ale ja myslalem tu akurat w kontekscie trzeciego zespolu i jakis wyborow w drafcie przekazanych do Wizards.

Ani Horford, ani Brogdon niezbyt im potrzebni.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzyngis w Celtics? Myślałem, że się chcą zbroić na mistrzostwo a oni chcą pozyskać gościa co im oczywiście doda poweru w ataku bo jak Łotysz ma gaz to te jego stepback trójki są właściwie nie do obrony ale już napewno nie da im czegoś ekstra w obronie jak przed swoimi kontuzjami. Dodatkowo stawianie na gościa z taką przeszłością to zawsze spore ryzyko, szczególnie jak masz już w kadrze wysokiego co miewa problemy ze zdrowiem i regularnie zdarza mu się grać na limitowanych minutach. Ile będzie zarabiał za rok Porzingis? Chyba sporo mniej niż mi się do tej pory wydawało bo w Bostonie to akurat na nadmiar gotówki nie mają co liczyć jak zaraz przedłużą swoją drugą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzingis fajny fit dla Bostonu, mocno niedoceniane te dwa jego ostatnie sezony, ale wiadomo, połamie się w styczniu i tyle z tego będzie. Ale Brogdon też wiecznie połamany, więc też na nim nie można polegać, tak że tutaj żaden argument z tym zdrowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Zgadzam się z Tobą. Biorąc pod uwagę jak świetnie wkomponowali Grzegorza Brauna mają okazję takich dwóch Bruanów pozyskać. Pytanie tylko na jaką pozycję jest potrzebny backup ? Wydaje mi się, że pod koszem jest c***nia, ale tutaj wołam @LeweBiodroSmoka oraz @Lucas

Myślę że będą patrzeć przede wszystkim po profilu gracza, a nie pozycji. Andre Jacksona chętnie zobaczę w Denver :)

No i imo pójdzie albo stash albo jakiś trade jeszcze, bo wątpię w użycie wszystkich pickow 3 na graczy. Będzie też FA, więc tam można backup centra poszukać na sezon regularny, bo w PO to Gordon ogarnie ;)

Jeszcze ciągle jest Zeke Nnaji w zespole, ostatnia szansa pewnie żeby się jakoś pokazać, a on defensywnie wygląda nieźle, tylko często problemy ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Boston otrzymał 2 wybory tegoroczny Memphis i przyszłoroczny Golden . Sami oddali tylko drugą runde i Smarta

Jeśli KP będzie zdrowy to mają świetnego gracza. 20 pkt co mecz. Dobra obrona.Biedny Time Lord bo on to chyba się nigdy nie przebije do s5. Boston i tak miał nadmiar niskich więc dla nich żadna strata. Dziwne tylko ,że to Wizards oddają najlepszego gracza a wybory pierwszorudnowe otrzymał Boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Marc Stein: Concerns raised by the Clippers about Malcolm Brogdon’s injury status.

Niesamowite dzbany.

I tak i nie. Z jakiegoś powodu Memphis też nie chcieli Brogdona

Przecież Brogdon dopiero trzeci raz przekroczył 60 meczów rozegranych w sezonie. .... Ma ponad 30 lat. Szanse ,że rozegra sezon na 45 meczó są większe niż że powtózy 67 meczów i zdrowe PO. Ja ich rozumiem. Skoro nie mogli dostać Smarta to też bym nie wchodził za bardzo w Brogdona. On prawie na pewno się połamie i opuści połowe sezonu lub coś koło tego

Dzbany w tej wymianie to Wizards bo jak można oddać najlepszego gracza a dwie pierwsze rudny ladują w Bostonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.