Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ely3 napisał:

I tak i nie. Z jakiegoś powodu Memphis też nie chcieli Brogdona

Przecież Brogdon dopiero trzeci raz przekroczył 60 meczów rozegranych w sezonie. .... Ma ponad 30 lat. Szanse ,że rozegra sezon na 45 meczó są większe niż że powtózy 67 meczów i zdrowe PO. Ja ich rozumiem. Skoro nie mogli dostać Smarta to też bym nie wchodził za bardzo w Brogdona. On prawie na pewno się połamie i opuści połowe sezonu lub coś koło tego

Dzbany w tej wymianie to Wizards bo jak można oddać najlepszego gracza a dwie pierwsze rudny ladują w Bostonie?

Nawet jeśli dostaniesz 4 mecze Brogdona za to, że nie gra u Ciebie Morris to już to jest wzmocnienie.

A Wizards udało się oddać Porzinginsa i Beala nie dostać nawet jednego 1st, nowy FO wjechał na pełnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Nawet jeśli dostaniesz 4 mecze Brogdona za to, że nie gra u Ciebie Morris to już to jest wzmocnienie

Wiem ,że nie cierpisz Morrisa ale to nie on jest problemem Clippers tylko brak zdrowia u liderów. . Morris ma ostatni rok umowy. Więc to nie była żadna sensowna wymiana dla CLippers i z jakiegoś powodu Memphis odmówiło brania Brogdona i Boston musiało rzucić Smarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

Wiem ,że nie cierpisz Morrisa ale to nie on jest problemem Clippers tylko brak zdrowia u liderów. . Morris ma ostatni rok umowy. Więc to nie była żadna sensowna wymiana dla CLippers i z jakiegoś powodu Memphis odmówiło brania Brogdona i Boston musiało rzucić Smarta

Zdrowie to jedno

Ale gosc ktory jest starterem, nie broni, nie zbiera i oddaje fatalne rzuty kosztem lepszych grajkow jak najbardziej jest tez problemem Clippers, wystarczy spojrzec na reddity fanow Clippers jak zareagowali najpierw na jego wymiane, a potem jednak powrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, allen napisał:

Wizards niby bez 1r ale spuscili 80mln w dwich dealach

Akurat KP i tak by pewnie u nich nie został bo miał PO i ostatni rok umowy i pewnie by szukał czegoś innego. Co nie zmienia faktu ,że i tak był to świetny gracz na rocznej umowie i można było cos uzyskać 

Poza tym to nie jest też tak ,że oni nic nie brali w drugą stronę. Bo mają martwą umowe CP3 i na razie te 25 mln albo 31 jeśli go nie zwolną. 14 mln Jonesa. 6 Gallo i to też będzie martwa kasa.

Oni wżięli na sibei ok 30 mln balastu. Beal miał złą umowe więc to było pewne ,że tam akurat będzie cięzko coś uzyskać ale ,że za KP po świentym sezonie nie uzyskali nic? To dziwne

1 minutę temu, Reikai napisał:

Ale gosc ktory jest starterem, nie broni, nie zbiera i oddaje fatalne rzuty kosztem lepszych grajkow jak najbardziej jest tez problemem Clippers, wystarczy spojrzec na reddity fanow Clippers jak zareagowali najpierw na jego wymiane, a potem jednak powrot.

A Brogdon ma jeszcze dwa lata umowy i grubą kartotekę kontuzji i finalnie możesz mieć 22 mln  na sezon grające ok 50 meczów . Po co Clippers kolejny połamaniec do kolekcji? I to na pozycji gdzie nie mają największych potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, allen napisał:

Wizards niby bez 1r ale spuscili 80mln w dwich dealach. Raczej nie mogli oczekwiac pickow do tego.

Gruba przebudowa. Teraz tylko nowe logo, nowe kolory i troche zycia w ten smutny klub.

przebudowa która potrwa lata.

1 pick w 1 rundzie i 3 picki w II rundzie. Przecież oni obecnie idą po top3 przyszlorocznego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

 

@ptak a nie mówiłem, że White > Smart

White jest fajny, ale w zyciu nigdy by za niego nie dostal Porzinginsa i 2x 1st takze jesli chodzi o value Smart > White.

Blazers powiedzieli, ze beda przyjmowac oferty nawet w momencie, gdy bedzie ich kolej wybierania. Szykuje sie ciekawy wieczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Trzeba popatrzeć kto jest ziomkiem Lillarda bo to on im nakazał przehandlować ten pick za jakiegoś All Stara

Tu w tym czasie potrafia dwa sprzeczne reporty wyjsc. Na pewno ciezko uwierzyc w opcje, ze Blazers wybiora np Hendersona i zaczna sezon i z Hendersonem i Lillardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Smart musi zmienić teraz kolor włosów hue hue 

Ładnie Brad wycenił Smarta i teraz cyk White w s5

@ptak a nie mówiłem, że White > Smart

Reikai to Tobie już wyjaśnił. 

Rob to jest świetny zmiennik, ale na podstawowego centra w Celtics się nie nadaje.

Smart jest lepszy od White'a i Brogdona dlatego poszedł w wymianie.  Po prostu jego wartość była najwyższa a na tej pozycji była najmniejsza różnica jakościowa pomiędzy zawodnikami. Pritchard będzie miał szansę pograć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston podjął spore ryzyko

Bo po 1 czy Brogdon da rade być zdrowy

Po 2 Czy KP da radę byc zdrowy na PO. Dallas go oddało bo Luka nigdy nie mógł na niego liczyć przez cały sezon

Jak cały skład będzie zdrowy to są nie do zatrzymania. Ale czy będą zdrowi? Samego Smarta nie będzie tak łatwo zastąpić ale tam akurat ogólnie mają sporo możliwości 

W Wizards kosmicznie dobrze wyglądał KP jako czwórka w ataku z Gafordem pod koszem. Tu mogliby z Time Lordem dać podobny efekt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Boston podjął spore ryzyko

Bo po 1 czy Brogdon da rade być zdrowy

Po 2 Czy KP da radę byc zdrowy na PO. Dallas go oddało bo Luka nigdy nie mógł na niego liczyć przez cały sezon

Jak cały skład będzie zdrowy to są nie do zatrzymania. Ale czy będą zdrowi? Samego Smarta nie będzie tak łatwo zastąpić ale tam akurat ogólnie mają sporo możliwości 

W Wizards kosmicznie dobrze wyglądał KP jako czwórka w ataku z Gafordem pod koszem. Tu mogliby z Time Lordem dać podobny efekt

 

Z drugiej strony każdy contender ma w swoim core graczy o podejrzanym zdrowiu/po poważnych urazach - Murray w Nuggs, AD w LA, Rob w C's, Klay w GSW, Embiid w 76, KD w Suns, cały core w LAC i tak w nieskończoność.

Zawsze trzeba podjąć jakieś ryzyko, żeby ugrać coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Bostonu lepiej było się pozbyć Brogdona niż Smarta. Sam kristaps to dobra wymiana bo gość straszy 3 co pozwoli na więcej ataków pod kosz. Boston nadal potrzebuje wymiany ludzi typu Pritchard, Grant Williams aby dostać jakiegoś fajnego SF-PF. 

Memphis pozyskują Smarta z całym szacunkiem ale Smart to jest dla mnie pozycja nr 1 a Bane to nie jest gość co powinien być na SF.  Smarta tutaj widzę jako gościa wchodzącego z ławki co niestety powoduje niewypał bo dla mnie Smart spokojnie powinien być starterem w jakiejś zorganizowanej drużynie. 

 

Wizards oprócz pozyskania fajnego grajka z Memphis zostali mega oszukani w tej wymianie. Ogólnie nie rozumiem pozbycia się Hachimury. Oni swoimi ruchami pokazali że będą dziadowskim zespołem na lata i o żadnej odbudowie tu nie ma szans bo oni nawet pickow fajnych nie dostali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą Barnesa podpisac z FA, jeśli będzie FA.

Mnie ten Kristaps nie przekonuje. ja oglądałem troche Wizz to nie widze go tutaj fitujacego  z Bostonem kompletnie.

 

A poza tym niech ten Stany już wstają bo dzisiaj jeden z 3 najlepszych dni w roku w NBA.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maruda99 napisał:

Memphis pozyskują Smarta z całym szacunkiem ale Smart to jest dla mnie pozycja nr 1 a Bane to nie jest gość co powinien być na SF.  Smarta tutaj widzę jako gościa wchodzącego z ławki co niestety powoduje niewypał bo dla mnie Smart spokojnie powinien być starterem w jakiejś zorganizowanej drużynie. 

Ale przecież przynajmniej do końca roku Smart spokojnie może być starterem na poz nr 1. A i później tego nie wykluczam. Mamy czerwiec. Do końca roku mogą wypłynąć kolejne filmy jak ktoś popisuje się klamką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.