Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Przydalby sie taki zbiorczy temat dotyczacy plotek i ploteczek, bo juz prawie wszyscy na rybach, za niedlugo draft i pewnie zaczna sie wymiany.

- Czy Blazers wymienia pick 3, czy Lillarda? Bo jedno chyba musi sie zdarzyc?
-Sporo trenerow na rynku(Monty, Doc, Budenholzer, Nurse, moze Vogel?), kto, gdzie? 

Cytat

Former Raptors head coach Nick Nurse, Warriors associate head coach Kenny Atkinson, and Raptors assistant Adrian Griffin have emerged as the three finalists in the Bucks‘ search for a new head coach, sources tell Adrian Wojnarowski of ESPN.


-Lebron ma duzo zastanowienia sie na temat koszykowki, czytaj presja na FO pt.sciagnijcie mi Kyriego za tego leszcza DLO
-Bulls? Przebudowa?
- Lakers przedluza Ruiego i Reavesa chocby niewiadomo co, prawda?Prawda? Nie bedzie powtorki z Caruso? :]
-Steve Nash ma interview o robote w Raptors
-Mavs maja 10 pick oraz ze dwa kontrakty na handel, co sie wydarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Kto weźmie Aytona i co za niego da ?

Chyba jedynie Dallas przychodzi do głowy, takze tez się plotki pojawiają.

Jakiś 10 pick, Thj + Bertans czy cos w tym stylu. Na więcej chyba nie ma co liczyć.

Teraz, Robaq napisał:

@LAF

Blazers? i dadzą 3 pick?

W życiu, Blazers będą szukali kogoś lepszego.

Ayton i Doncic mają nawet tego samego agenta, a 10 pickiem można dalej handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawde ten 10 pick to nie wydaje się jakaś cena wygórowana za AYtona. Jeszcze z pół roku temu to miałby allstar player, a z 10 to jednak tak na dwoje babka wrożyła "można wylosowac" Haliburtona, ale można i Spencera Hawesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek FA w tym roku dość ubogi, więc Reaves zgarnie maxa, czyli te 99mln na 4 lata. Największy wygrany ostatnich miesięcy. A czy Lakers to wyrównają to zobaczymy. Będzie na pewno bolało w 3 i 4 roku (36 i 38 mln). Za to ten co podpisze Reavsa rozłoży sobie to po równo i aż tak boleć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Robaq napisał:

Ale naprawde ten 10 pick to nie wydaje się jakaś cena wygórowana za AYtona. Jeszcze z pół roku temu to miałby allstar player, a z 10 to jednak tak na dwoje babka wrożyła "można wylosowac" Haliburtona, ale można i Spencera Hawesa

Można wylosować 10 i wybrać Haliburtona i można wylosować 1 i wybrać Aytona zamiast Doncica chciałeś napisać. Ogólnie pick 10 jest dobry dla drużyn które potrafią wybrać a 1-4 (bez pewniaka w drafcie typu Labron, Wemby) może być zły dla drużyn które nie maja kompletnie pojęcia o tym. Taka drużyna może w ciemno tradować down bo czy 4 czy 10 to i tak ten sam wybór dla nich.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LAF napisał:

Bez jaj. # 10 + Green + jakiś szrot jak już. 
 

Oby. Wszystko zależy od Lillarda 

Po co ? Przecież jakby Jones miał ten 10 to Gradey pasuje idealnie. On jest shioterem a tego brakuje temu zespołowi. Może grać dużo Off i nie gryzie się z super duetem. Jones byłby idiota gdyby zamiast go brać by puścił za jakiegoś starego rolsa

No Ayton mocno poleciał w dół, ale zaraz wyjdzie , że Jones będzie musiał dopłacać ; D

Ayton zarabia w przyszlym sezonie ponad 32 banki. Ten szrot to wlasnie Bertans, bo kontrakty musza sie zgadzac, takze obaj Bertans i THJ musieliby isc w tej wymianie, a czy Mavs dostana do tego Greena to inna sprawa. W kazdym razie, THJ jest powiedzmy ok, ale Bertans to okropnie ujemny asset na ten moment wiec nie zazdroszcze negocjiacji Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spabloo napisał:

Rynek FA w tym roku dość ubogi, więc Reaves zgarnie maxa, czyli te 99mln na 4 lata. Największy wygrany ostatnich miesięcy. A czy Lakers to wyrównają to zobaczymy. Będzie na pewno bolało w 3 i 4 roku (36 i 38 mln). Za to ten co podpisze Reavsa rozłoży sobie to po równo i aż tak boleć nie będzie.

Nie miało wchodzić jakieś nowe grube salary cup za te umowy z TV czy coś tam? Jakiś skok o 30-40 baniek? Coś kiedyś mi się obiło o uszy, jeśli tak, to tak rozłożony kontrakt Reavesa w tych późniejszych latach nie musi wcale boleć, gość swoje daje, a może będzie jeszcze lepszy.

Ja to bym się martwił o resztę, kto tam ma być liderem i co z AD zrobić, bo takiego pizda mentality jak Davis, to daleko szukać. Nawet jak wyrównają oferty Austina i Rui, to co dalej? Ten skład nie zdobędzie mistrzostwa bez konkretnego wzmocnienia. Potrzebny mocarny PG w miejsce DLO/DS. Może by tak spróbować iść po Lillarda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dziuseppe napisał:

Nie miało wchodzić jakieś nowe grube salary cup za te umowy z TV czy coś tam? Jakiś skok o 30-40 baniek? Coś kiedyś mi się obiło o uszy, jeśli tak, to tak rozłożony kontrakt Reavesa w tych późniejszych latach nie musi wcale boleć, gość swoje daje, a może będzie jeszcze lepszy.

Ja to bym się martwił o resztę, kto tam ma być liderem i co z AD zrobić, bo takiego pizda mentality jak Davis, to daleko szukać. Nawet jak wyrównają oferty Austina i Rui, to co dalej? Ten skład nie zdobędzie mistrzostwa bez konkretnego wzmocnienia. Potrzebny mocarny PG w miejsce DLO/DS. Może by tak spróbować iść po Lillarda?

 

Sorry, ty widzisz gdzies miejsce w salary przy podpisaniu Rui i Austina? I do tego ze starszym LeBronem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

- Czy Blazers wymienia pick 3, czy Lillarda? Bo jedno chyba musi sie zdarzyc?

Widzę świat, w którym odbijają się od wygórowanych ofert za Siakamów i Bridges'ów tej ligi i jednak wybierają z trójką BM. Damianowi dają na zachętę jakiegoś Anunobiego w wymianie za Simonsa i przedłużenie Granta. Lillard kwęka, stęka, ale jednak zostaje, przynajmniej do lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odejdzie, po prostu zrobil się nostalgiczny bo pewnie gral z setka kontuzji w tym sezonie, możliwe że czeka go operacja i kto wie czy wróci na początek sezonu, Melo zakończył karierę, dopiero co odpadł, Davis go zawodzi i nie prowadzi tej drużyny, no i to klasyczny przykład Lebrona wybierającego presję na FO, w stylu jak nie popiszecie się to nie wiem czy mi się chce.

Gosc chce grac z synem w NBA, nic tu się nie wydarzy. Poza tym to jest Lebron, ma straszną potrzebę bycia w centrum newsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał:

Przydalby sie taki zbiorczy temat dotyczacy plotek i ploteczek, bo juz prawie wszyscy na rybach, za niedlugo draft i pewnie zaczna sie wymiany.

- Czy Blazers wymienia pick 3, czy Lillarda? Bo jedno chyba musi sie zdarzyc?
-Sporo trenerow na rynku(Monty, Doc, Budenholzer, Nurse, moze Vogel?), kto, gdzie? 


-Lebron ma duzo zastanowienia sie na temat koszykowki, czytaj presja na FO pt.sciagnijcie mi Kyriego za tego leszcza DLO
-Bulls? Przebudowa?
- Lakers przedluza Ruiego i Reavesa chocby niewiadomo co, prawda?Prawda? Nie bedzie powtorki z Caruso? :]
-Steve Nash ma interview o robote w Raptors
-Mavs maja 10 pick oraz ze dwa kontrakty na handel, co sie wydarzy?

1. Marzy mi się uwolniony Lillard. 

Powinien wreszcie zrozumieć że ten związek nie rokuje. 

Blazers potrzebują odświeżenia, i ten pick w mocnym drafcie im to może ułatwić. A Dame zasługuje na tytuł 

2. Marzy mi się nowy coach w Bulls. Kurde byłby idealny, choć dopóki Rainsdorfy rządzą w Chicago nic się nie wydarzy 

3. LeBron tradycyjnie musi mieć kupiony skład niezależnie od wieku 

4. Panowie R dostaną duże umowy na rynku bo bieda w tym offseason. Lakers stać na przedłużenie obu? Nie wiem 

5. Mavs mają ostatnią szansę na zatrzymanie Luki. Jeśli teraz nic nie wymyślą, stracą chłopaka więc muszą iść all in. Ayton zatrzyma Lukę? Raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.