Skocz do zawartości

[Rd 1] Suns - Clippers


Chytruz

Wynik  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik

    • Suns w 4
      2
    • Suns w 5
      15
    • Suns w 6
      13
    • Suns w 7
      1
    • Clippers w 4
      0
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      2
    • Clippers w 7
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.04.2023 o 19:37

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski po 1 połowie są takie że gdyby Lue na 3 minuty ostatnie nie zdjął Kawhia z Duranta to mogłoby być plus 15 a nie na remisie

Już nie mówiąc o resume ale o samej grze/umiejętnościach dlaczego Kawhi zawsze będzie lepszym graczem od Duranta, bo potrafi wejść na kosz kiedy chce, Durant od lat jedyne co robi to jumperkuje

Jak cała główna trójka Suns KD Booker CP3

Well jak się nie odjebie coś konkretnego w 2 połowie to możecie wyciągać moje cytaty jak ich porównywałem do GSW

Sam nie wiem jak to się teraz może potoczyć 

Q3 niby tylko minus 5 ale ciężko będzie jak Booker będzie trafiał Clipps to wyrwać, zmarnowanie tej przewagi będzie kluczowe gdyby nie to grunt byłby grząski w 2 połowie a takto mogli grać na spokojnie Suns 

Chyba ze Kawhi przejmie teraz 4q

No nie przejmie bo Monty nie zdjął Bookera w ogóle i wygrał tym mecz plus 11

Lue mógł wyjechać z Phoenix z 2-0 ale to zjebał 

No nic w 4q festiwal contested jumperkow na 80 procentowej skuteczności zabił Clipps

Nadal wyglądają na lepszy zespół w tej serii

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Tam chyba byla nadzieja na jakies staggerownae minuty i punkty z lawki Rossa, ale poki co nic z tego. 12 pkt lawki w G1 i 13 w G2, tak sie nie da grac w koszykowke.

No wygląda to niewesoło, a jeszcze kilkanaście dni temu wszyscy kombinowali tu na forumce jak zrobić tak, żeby wejść do Playoffs w taki sposób, żeby przypadkiem nie znaleźć się w drabince z Suns. Przyznaję, że sam dość bezrefleksyjnie wskazywałem Phoenix jako głównego faworyta do wygrania rywalizacji na Zachodzie, ale po obu meczach w Arizonie drugi raz bym się pod takim typem raczej nie podpisał. Jeżeli Durant z Bookerem mają co mecz grać 45 minut, a staruszek Paul niewiele mniej, to to przy ich wątłym zdrowiu prędzej czy później musi się posypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maruda99 napisał:

Prawda jest taka że jest bardzo mało drużyn co są w stanie pokonać zdrowe  Phoenix w serii. Chyba największe szanse na ich pokonanie dałbym Bostonowi bo mają obrońcę na każdą pozycję. 

Przecież oni stracili już na starcie HCA, Clipers ich mogę jeszcze spokojnie jebnac jak Kawhi będzie tak dalej grał. Wcale mnie nie zdziwi jak po meczach w LA bedzie 3:1 dla Clippers. Jeszcze nie gra George, zdrowi LAC robią PHO. Wszyscy chcieli uniknąć Suns w 1.rundzie, a póki co Sacramento w PO jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, steve napisał:

Przecież oni stracili już na starcie HCA, Clipers ich mogę jeszcze spokojnie jebnac jak Kawhi będzie tak dalej grał. Wcale mnie nie zdziwi jak po meczach w LA bedzie 3:1 dla Clippers. Jeszcze nie gra George, zdrowi LAC robią PHO. Wszyscy chcieli uniknąć Suns w 1.rundzie, a póki co Sacramento w PO jest lepsze.

Phoenix ma starego Duranta i Paula , lecz nie oszukujmy się ten skład jest zbudowany że tu każdy z tej 4 może ci robić ciągle punkty a jak dochodzi ci taki Craig co zagrał drugi świetny mecz w ataku to ciężko jest pokonać taka drużynę. Clippers niepotrzebnie podwajali Duranta a Booker ich za to pokarcił. Wiadomo ,że mała szansa na to że oni będą nadal grać na takiej skuteczności jak dzisiaj, ale co by nie mówić nie wierzę , że oni nagle przestaną trafiać. Pewnie, że Kawhi jest najlepszym graczem tej serii , ale bez odpowiedniego wsparcia oni tego nie wyciągną a co by nie mówić mają jeden z lepszych składów na ich najlepszych zawodników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze cos z tego bedzie, Clippers maja teraz HCA i przez 5.5 kwarty jakims cudem wygladali na z grubsza lepszy zespol, zanim Suns zaczeli wszystko trafiac.

Niby mozna by bylo liczyc ze Snake, CP Rat i Booger kiedys pekna grajac takie minuty, ale Kawhi tu ciagnie najwiekszy workload ze wszystkich, wiec chyba Monty moze sobie pozwolic na takie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać było w pierwszej połowie, że Suns uczą się grać ze sobą i wyglądało to przez 1,5 kwarty dosyć komicznie, ale pewnie z czasem będzie lepiej, tak że wciąż Suns w 6. 

Inna sprawa, że Suns rzeczywiście mają kiepski depth, dwóch injury-prone starterów i ten star power jednak jest overrated (jak człowiek sobie uzmysłowi, że Ayton to ot co starter, Paul w sumie też, Durant jest pewnie dalej spoko, ale nie tier Jokiciów, a Booker to borderline All-NBA gracz, to nie wygląda to tak mocarnie jak pierwsze skojarzenie gdy widzi ten lineup) -- tak że wiadomo, jak się nie połamią to mogą wygrać, zwłaszcza, że Zachód to nie jest TEN Zachód, ale głównym faworytem raczej nie są. 

Ale znając doświadczenie z ostatnich sezonów to jeszcze dostaniemy z pięć razy power shift w playoffach, bo ktoś tam komuś tam wypadnie, więc też nie ma co wybiegać w przyszłość. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.