Skocz do zawartości

[Rd 1] Suns - Clippers


Chytruz

Wynik  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik

    • Suns w 4
      2
    • Suns w 5
      15
    • Suns w 6
      13
    • Suns w 7
      1
    • Clippers w 4
      0
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      2
    • Clippers w 7
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.04.2023 o 19:37

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, LAF napisał:

Wątpię aby Ayton znowu zagrał tak beznadziejnie oraz aby znowu tak nie wpadało w pierwszej kwarcie.

@Hoolifan chyba większe zdziwienie wywołał L Kozłów

Nie do końca, bo ten mecz oglądałem i widziałem jak Giannis schodził z boiska :) Oczywiście nie była to wkalkulowana porażka, ale jakoś mnie nie dziwi, że Bucks tego bez Greka nie ugrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LAF napisał:

Żądać to on se może

Chociaż nie wyglądał na niezadowolonego z partnerów z zespołu. Raczej wie doskonale, że pomimo pięknych cyferek oczekiwano od niego więcej. Przecież w pierwszej połowie to Devin ciągnął ten wózek

No może żądać, tym bardziej że nic nie podpisywał .,Zresztą dla KD podpisanie umowy nie ma żadnego znaczenia, na Brooklynie zanim atrament wysechł na nowej umowie KD już zażyczył sobie wymiany.., Pretensji do kolegów z zespołu nie może mieć bo raczej wiedział doskonale że gdziekolwiek trafi to w drugim kierunku pójdą takie assety które mocno osłabią jego nowy team i będzie musiał sam zapierdalać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Hahah jaki to jest przegryw, piekne tez bylo jak Westbrook go zablokowal, a ten poszedl plakac do sedziow z pilka w powietrzu, podczas gdy Brick zdazyl go jeszcze nabic podczas tej miesiaczki Bookera

A Booker standardowo jak jest -3 na zegarze to robi wjazd pod kosz ? Nawet jakby trafił to bo by to dało? I tak by musieli faulować i liczyć na cud.. No ale RW w tym meczu był jak pudełko czekoladek . W każdej kwarcie nie było wiadomo co otrzymasz od niego po otwarciu.

No i Kawhi... Kosmita... Fantastyczny mecz w jego wykonaniu.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w crunch time powinien być jeden dodatkowy czelendż, a tak to wszyscy sobie pojeżdzą po Bookerze a ceglarz Brick bardzo spoko i jest fajnie, fajniusio

Brick był dzisiaj niesamowity w obronie i walczył o każdą piłkę on im końcówka ten mecz wygrał, lecz za dużo rzucał i mało przez jego decyzje nie przegrali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Jest taki przepis że pilka jest częścią dłoni i jeśli nic się nie zmieniło, to nie jest to faul.

Głupie, ale tak jest.

ale on nie trafił w piłkę, ona poleciała do góry tak jak zdołał ją rzucić Book, gdyby Wes ją dotknął to traektoria byłaby inna, a tak miał jeszcze okazje go potem nabić

Teraz, Maruda99 napisał:

Brick był dzisiaj niesamowity w obronie i walczył o każdą piłkę on im końcówka ten mecz wygrał, lecz za dużo rzucał i mało przez jego decyzje nie przegrali 

to dobrze, nie oglądałem, niemniej wynik wydaje się wypaczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale on nie trafił w piłkę, ona poleciała do góry tak jak zdołał ją rzucić Book, gdyby Wes ją dotknął to traektoria byłaby inna, a tak miał jeszcze okazje go potem nabić

to dobrze, nie oglądałem, niemniej wynik wydaje się wypaczony

Wiem, że nie trafił. Ale jest taki zje***y przepis, że uderzając kogoś w dlon(i tylko dlon), jeśli jest tam pilka, to dlon jest przedłużeniem piłki i tego się nie gwiżdże od lat*

* chyba że zmieniło się coś w tym temacie , ale nie sądzę. Temat walkowany kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Wiem, że nie trafił. Ale jest taki zje***y przepis, że uderzając kogoś w dlon(i tylko dlon), jeśli jest tam pilka, to dlon jest przedłużeniem piłki i tego się nie gwiżdże od lat*

* chyba że zmieniło się coś w tym temacie , ale nie sądzę. Temat walkowany kilka lat temu.

naprawdę można walić centralnie po łapach? przecież jakby mi ktoś tak zrobił na boisku i powiedział coś takiego to bym go chyba wysłał do Hadesu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

uderzając kogoś w dlon(i tylko dlon), jeśli jest tam pilka, to dlon jest przedłużeniem piłki i tego się nie gwiżdże od lat*

ale to chodzi (chyba, bo pewności nie mam) o to, że trafiając w dłoń, ta dłoń musi zasłaniać piłkę, dłoń rzucającego musi być pomiędzy dłonią blokującego i piłką (ciężko to ubrać w słowa :P )  czyli w tym przypadku Westbrook musiały trafić Bookera w dłoń od dołu, bo dłoń Bookera była pod piłką.

Ciężko z tej powtórki zobaczyć czy Westbrook musnął piłkę. Ja byłbym bliżej tego że tutaj był faul

https://official.nba.com/comments-on-the-rules/

 

Cytat

The hand is considered “part of the ball” when it is in contact with the ball. Therefore, contact on that part of the hand by a defender while it is in contact with the ball is not illegal.

to może i bez faulu lol

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale on nie trafił w piłkę, ona poleciała do góry tak jak zdołał ją rzucić Book, gdyby Wes ją dotknął to traektoria byłaby inna, a tak miał jeszcze okazje go potem nabić

to dobrze, nie oglądałem, niemniej wynik wydaje się wypaczony

Wypaczony do końca to nie , bo Clippers prowadzili 3 punktami wtedy , ale różnie mogło się by jeszcze potoczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wciąż tam nie widać kontaktu piłki z dłonią Russa, myślę, że gdyby był rewiev to nawet na zwolnieniach by do tego nie doszli, bo piłka poleciała bardziej w stronę kosza

Nie musi być kontaktu z piłką. Hand is a part of the ball, dobra obrona Westbrooka. W ogóle ironicznie Russ w ostatniej minucie był najlepszy na parkiecie. Najpierw świetna walka o zbiórkę, dzięki czemu kupił dla Clippers sporo czasu, potem trafione FTs i na koniec blok bez dotknięcia piłki. 

Dalej Suns są tutaj faworytem i pewnie po 4 meczach będzie 2-2, ale w kontekście tego co dalej, to Phoenix kompletnie nie ma ławki, wiadomo, pierwszy mecz, więc nie ma co przereagowywać, ale bardzo średnio to wyglądało w kontekście tego, jaki cel ta drużyna ma w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

naprawdę można walić centralnie po łapach? przecież jakby mi ktoś tak zrobił na boisku i powiedział coś takiego to bym go chyba wysłał do Hadesu ;)

Tell me about it, stoczylem wojny o to bo potem ten przepis jest naciagany tak, ze zaraz okazuje sie ze nadgarstek to czesc dloni, a potem dochodzilo prawie do lokcia i faulujacy zaslanial sie ''DLON JEST CZESCIA PILKI''. Ha tfu.

Dura lex, sed lex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wciąż tam nie widać kontaktu piłki z dłonią Russa, myślę, że gdyby był rewiev to nawet na zwolnieniach by do tego nie doszli, bo piłka poleciała bardziej w stronę kosza

wychodzi na to, że nie ma potrzeba kontaktu z piłką :P

do tej pory ten przepis 'hand is part of the ball' rozumiałem w ten sposób, że dłoń atakującego znajduje się pomiędzy dłonią blokującego a piłką. Tutaj czegoś takiego nie było i gdybym miał podejmować decyzję to faul bym dał.

A sama decyzja Bookera o wejściu pod kosz (gdy byli -3 na kilkanaście sekund do końca) i rzucie lewą ręką offbalance mooocno dziwna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.