Skocz do zawartości

[Rd 1] Suns - Clippers


Chytruz

Wynik  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik

    • Suns w 4
      2
    • Suns w 5
      15
    • Suns w 6
      13
    • Suns w 7
      1
    • Clippers w 4
      0
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      2
    • Clippers w 7
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.04.2023 o 19:37

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dziuseppe napisał:

Szkoda tych kontuzji Georga i Leonarda, Suns nie przeszliby 1 rundy gdyby Clippers byli zdrowi, ale z drugiej strony chyba każdy przeczuwał, że Clippers się znowu połamią ehh.

W ilu seriach PO oni dali radę zagrać razem bo już się pogubiłem? Pechowy zestaw się trafił a przecież wcześniejsze Lob City nie wyglądało wiele lepiej pod tym względem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vero1897 napisał:

W ilu seriach PO oni dali radę zagrać razem bo już się pogubiłem? Pechowy zestaw się trafił a przecież wcześniejsze Lob City nie wyglądało wiele lepiej pod tym względem...

2 x Mavs i 1 x Nuggets 

7 minut temu, vero1897 napisał:

W ilu seriach PO oni dali radę zagrać razem bo już się pogubiłem? Pechowy zestaw się trafił a przecież wcześniejsze Lob City nie wyglądało wiele lepiej pod tym względem...

2 x Mavs ( 1 runda) i 1 x Nuggets 

7 minut temu, vero1897 napisał:

W ilu seriach PO oni dali radę zagrać razem bo już się pogubiłem? Pechowy zestaw się trafił a przecież wcześniejsze Lob City nie wyglądało wiele lepiej pod tym względem...

2 x Mavs ( 1 runda) i 1 x Nuggets 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF ty masz jakąś misje by obrzydzać innym zawodników czy o co chodzi? Najpierw się uczepiłeś Tatuma a teraz wszędzie ciągle wpisy jaki to Booker jest cudowny i do tego jeszcze częste jechanie po reszcie zespołu z Aytonem i Durantem na czele. Dziwne jest to bo nie zauważyłem by ktoś tutaj ostatnio Bookera deprecjonował bo większość widzi co teraz gra i raczej są jedynie obawy o zdrowie S5 Suns i brak wsparcia od rezerwowych. To już January w prime z wychwalaniem Russella aż tak nie męczył tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LAF napisał:

No dobra , ale wszyscy wiedza , że gdyby nie DB to by nie było 3-1. 
 

Ogólnie jest tak. Jak idzie podwojenie DB to wtedy KD ma większa przestrzeń co oczywiste. Tylko , że gdy nie idzie to DB bierze piłkę pod pachę i pcha drużynę do przodu a KD stoi z boku. A wiadomo jak idzie to wtedy i KD idzie. 

Nie do konca rozumiem o co masz pretensje do KD, o to ze nie wpierdala sie gdy Bookerowi idzie tylko bierze swoje rzuty gdy trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, vero1897 napisał:

@LAF ty masz jakąś misje by obrzydzać innym zawodników czy o co chodzi? Najpierw się uczepiłeś Tatuma a teraz wszędzie ciągle wpisy jaki to Booker jest cudowny i do tego jeszcze częste jechanie po reszcie zespołu z Aytonem i Durantem na czele

Po ostatnich PO to Doncic został wrogiem numero uno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2023 o 12:21, RonnieArtestics napisał:

Jak tak patrzę wstecz to w PO gra się w ośmiu i nie jest to nic nadzwyczajnego, te minuty i głębia Suns. Wątpienie w zdrowie tego akurat zestawu oczywiście rozumiem, ale tacy Raptors Kawhiego, tez grali heavy minutes, w siedmiu czy ośmiu przez całe PO. Lebron tez grał w siedmiu cała przygodę w Cavs i nakurwiał po 46 min na mecz. Nie wiem co z Rossem i Payne ale oni chyba jeszcze też wrócą ? Wtedy będzie to wyglądało ciut lepiej.

Jasne, tylko w Suns jedynym wartościowym zmiennikiem jest obecnie Okogie, który w poważnej koszykówce może domykać taką węższą rotację, a nie być jej najmocniejszym punktem. Dodatkowo w tej wąskiej rotacji chodzi mi także o to, że gdyby zaszła potrzeba dostosowania się pod konkretnego przeciwnika, to Suns nie mają na ławce gości, którzy mogliby im to umożliwić. Nawet jeśli wróci Ross, to co on tak naprawdę w tej rotacji zmieni? Jaką dodatkową opcję gry otwiera to Williamsowi? Payne może zluzować CP3, ale po jego zeszłorocznych popisach w PO ciężko oczekiwać, żeby grał więcej niż kilkanaście minut na mecz.

Wiadomo, że nie każdy może mieć tak zbudowany roster jak Celtics, w których nawet z wąskiej rotacji jesteś w stanie skleić kilka lineupów, które nie stracą na jakości, ale w Phoenix to pole manewru jest niesamowicie wąskie i sprowadza się w zasadzie wyłącznie do tego, że liderzy za każdym razem muszą wykręcać 100%, a czasem nawet i to może nie wystarczyć na dobrze dysponowanego rywala.

Ogólnie sam w rozmowach ze znajomymi stawiałem Suns w gronie ścisłych faworytów do walki o mistrzostwo i głównego faworyta do wygrania finałów konferencji, ale po tym co widziałem do tej pory, optyka mi się trochę zmieniła. Oczywiście tu wciąż wiele może się zmienić, bo jeśli Ayton wskoczy na wyższy poziom, Paul będzie zdrowy i bardziej regularny, a taki Payne wróci i będzie w stanie coś pokazać, to przewaga talentu w większości serii będzie po stronie Phoenix, ale tu jest na tyle dużo znaków zapytania, że w serii z Denver faworytem moim zdaniem nie będą (a jeszcze w trakcie RS naprawdę daleko mi było do typowania, że Nuggets wyjdą poza WCSF).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LAF napisał:

Dobra postaram się nieco szerzej opisać tematy, które zostały tutaj poruszone choć ,,zmęczenie" daje się we znaki.

Jeżeli chodzi o Devina Bookera to jednak piszę to co jest prawdą w tej serii a, że post wyszedł może trochę przechwałkowy to kwestia ,,nastroju"

DeAndre Ayton gra słabo. Jak ktoś spojrzy w BS to tego aż tak nie widać, ale przecież jak stoi sam pod koszem to tę zbiórkę zgarnie, gorzej jak tak nie jest. Często przecież idzie pomoc od gracza obwodowego a przecież ma naprzeciw siebie Zubaca a nie Bama. Tego Zubaca , który w G1 wyglądał jak Olajuwon. Spójrzmy na FT dosyć istotny aspekt u centrów w RS 76 % a w PO 50 %. To tylko jedna ze statystyk ukazująca zjazd. Do tego pierwszy wsad odnotował w G4 a wiecie czemu ? Bo jak stoi pod koszem to zamiast wykorzystać siłę i przepchać takiego Batuma to woli sobie layupy ciskać z metra i później efekt jest taki, że Batum go blokuje. Już pomijając to, że te rzuty jakie oddaje z półdystansu są oddane od niechcenia. A najlepsze jest jak ostatnio źle podał i miał pretensje do innych. Ogólnie jak idzie podanie do Aytona po p&r to zdarza mu się prostej piłki nie złapać. Pamiętam jak vs Bam zaliczył ważną zbiórkę w ataku pod koniec meczu. vs Bam gdzie rzadko kiedy Bam takie pojedynki przegrywa. Więc to nie jest kwestia, że nie potrafi, ale gdzieś tkwi przyczyna. Ja mam tego powoli dość i możliwe, że Jones uraczy nas jakąś wymianą ( mam już następce upatrzonego jakby co )

Ciężko jest nie wymagać od Kevina Duranta po tym jak Jones oddał wszystko co miał. Do tego sam twierdzi, że nie jest brany do kategorii MVP bo za mało spotkań zagrał. Czy bierze rzuty kiedy trzeba ? No Ja widziałem tylko jeden taki rzut pod koniec 3Q ostatniego meczu. No wiadomo, że są zagrywki na iso dla niego i w nich punktuje , ale oglądałem trochę Nets i Mikal robi to samo ( w RS ). Do tego te stwierdzenie, że on tutaj jest dla SPACE'INGU no tak mógł mówić Middleton gdy był lekko zardzewiały w RS a nie gracz , który na koniec RS robi piorunujące cyfry. Nie można wyciągać daleko idących wniosków bo KD i DB grają razem , ale CP3 jest z DB + 19 net rating a odwrotnie czyli CP3 i KD + 2,34 a ilość m podobna. Ogólnie ciekawostka taka, że duet DB - KD jest -12 bez CP3 a z CP3 +12 czyli nawiasem mówiąc to jest to o czym mówiłem. CP3 jest ważną postacią w tym zespole. I kiedy już padały głosy , że się skończył to nagle trafił ważne rzuty w G4 jakby zaprzeczając tym głosom. A wracając do KD to możliwe, że przyczyna leży w sprawach poza boiskowych i jednak kwesta RW0 powoduje taką a nie inną dyspozycję.

 

Gdyby nie słaba dyspozycja KD i Aytona to Monty nie musiałby grać grubymi minutami DB.  DB przebywa 43,5 MPG to dużo , ale przecież kiedy ostatni raz meldował się w finale pykał 40 MPG a tyle samo miał Middleton doprowadzając swoją drużynę do W. Taka ciekawostka, że 41 MPG miał w poprzednich Jayson więc to nie jest nadzwycajnie a pewnie ilość min spadnie bo II runda wydaję się być łatwiejsza dla KD bo nie będzie tam RW0.

 

Kogo byś brał za Deandre? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KL - out g5 

13 godzin temu, LAF napisał:

Siakama

Z tego co Ujiri mówi , będzie dostępny. Nic tylko Jones powinien się z nim skontaktować. 

Jones puści mu mecze vs Bam to się przekona może. Choć oczywiście trzeba będzie dołożyć coś / kogoś do tego trade. 

nie wiem czy pchał bym się w Siakama - tak jak piszesz 1-1 za Aytona będzie mało 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Końcówka 4 Q do kosza. Co by nie mówić KD uratował ją bo mogła by się skończyć katastrofą. 
 

Ayton najlepszy mecz tej serii tak samo zresztą jak KD. 
 

W 3 Q DB miał więcej punktów niż cały zespół gości a łącznie nastukaliśmy ich 50. Oj jest zespół groźny w ataku. 

A z drugiej strony ledwo wygrywacie z clippers bez KL i PG13 więc to wszystko mało miarodajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LAF napisał:

Końcówka 4 Q do kosza. Co by nie mówić KD uratował ją bo mogła by się skończyć katastrofą. 
 

Ayton najlepszy mecz tej serii tak samo zresztą jak KD. 
 

W 3 Q DB miał więcej punktów niż cały zespół gości a łącznie nastukaliśmy ich 50. Oj jest zespół groźny w ataku. 

KD pełna zgoda, ale Ayton przez pół meczu to się dla mnie snuł po parkiecie, unikał walki o zbiórki. Dla mnie to nie był jego najlepszy mecz. Natomiast według mnie swój najlepszy mecz zagrał Okogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.