Skocz do zawartości

[Rd 1] Suns - Clippers


Chytruz

Wynik  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik

    • Suns w 4
      2
    • Suns w 5
      15
    • Suns w 6
      13
    • Suns w 7
      1
    • Clippers w 4
      0
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      2
    • Clippers w 7
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.04.2023 o 19:37

Rekomendowane odpowiedzi

Paul przez pierwszych 18 minut wyglądał, jakby miał kończyć karierę, nic nie mógł trafić a Hayland łamał mu kostki. Booker wyglądał jak ofiara, a Kawahi rozwalał Duranta. Wtem - boom!

 

btw jakby wziąć skille Aytona w ataku i Biyombo w obronie to razem do kupy całkiem legitny center by z tego wyszedł, all star pełno gębo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym wymiata CP3?

W obronie jest na tym etapie tyczką, przeciętny zawodnik Gleague mija go na wyprostowanych nogach. Doceniam zaangażowanie w grze na desce ale rozmawiamy o mikrusie który batalii o zbiórki dla zespołu nie wygra. W ataku gra 1-1, bo obrona ma inne priorytety, Zubac cały czas dropuje, dwa lata temu to oznaczało że CP3 rzuca 30 z zamkniętymi oczami dopóki nie zmienią obrony, teraz potrzebuje wygenerować sobie tyle przestrzeni żeby w ogóle odpalić swój rzut mając piłkę, że przy jego aktualnej sprawności wcale tak często nawet do tego nie dochodzi.

Nie licząc Miami, nie ma w tych PO gorszego PG niż CP3 więc do wymiatacza wiele mu brakuje. Podobnie jak Ayton, który przegrywa deskę i tradycyjnie ma ogromne problemy z silniejszym Zubacem.

Clippersi mają najlepszego gracza tej serii i zdecydowanie lepszą ławkę, a to solidne podstawy żeby myśleć o przejściu Suns. Jeśli George wróci i będzie sobą coś prezentował to nawet dawałbym im większe szanse na awans, chociaż w pierwszych dwóch spotkaniach nic szczególnego nie pokazali. Monty kolejny raz nie pomaga swojemu zespołowi i jest ogrywany taktycznie przez trenera rywali w PO, a granie po 40+ minut Bookerem czy KD na tym etapie rywalizacji odbieram jako desperację, która dodatkowo w okolicach g5-6 będzie ich sporo kosztować, o ile po drodze nie złapią jakiegoś urazu (groin injury u Bookera przy takiej fizyczności to niestety raczej kwestia czasu).

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Clippers bez Georga i Kawhia pracujacego na pol etatu prawie pchneli Suns. Na prawde nie bylbym pozytywnie nastawiony jako kibic Suns, pomimo tego ze czas dziala na ich korzysc i z kazdym kolejnym meczem powinni sie lepiej zgrywac.

niby tak - ale dziś cofnęli się dwa kroki w tył - jeśli chodzi o zgrywanie się. Ja nie widzę progresu - przecież to co robił Durex, ewidentnie boi się wsiąść piłkę w łapę w trudnych chwilach - dobrze że przynajmniej skupia na sobie obrońców dzięki czemu Booker ma więcej miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Clippers bez Georga i Kawhia pracujacego na pol etatu prawie pchneli Suns. Na prawde nie bylbym pozytywnie nastawiony jako kibic Suns, pomimo tego ze czas dziala na ich korzysc i z kazdym kolejnym meczem powinni sie lepiej zgrywac.

Ja od samego początku nie byłem fanem wymiany po Duranta. Choć mam nadzieję, że mistrzostwo w końcu trafi do Arizony to po prostu tego nie widzę i rywalizacji z Clippers póki co potwierdza moje obawy. W dodatku Phoenix wywaliło na tę wymianę 4 1st roundery i dwóch najbardziej przyszłościowych graczy.  
Czuję, że to skończy się odpadnięciem  Denver i próbą pozbycia się Duranta, CP3 i Aytona za cokolwiek, bo inaczej w 2024 roku mamy trade request od Bookera, bo w Phoenix po 2024 r. nic go już tutaj nie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qbajag napisał:

Ja od samego początku nie byłem fanem wymiany po Duranta. Choć mam nadzieję, że mistrzostwo w końcu trafi do Arizony to po prostu tego nie widzę i rywalizacji z Clippers póki co potwierdza moje obawy. W dodatku Phoenix wywaliło na tę wymianę 4 1st roundery i dwóch najbardziej przyszłościowych graczy.  
Czuję, że to skończy się odpadnięciem  Denver i próbą pozbycia się Duranta, CP3 i Aytona za cokolwiek, bo inaczej w 2024 roku mamy trade request od Bookera, bo w Phoenix po 2024 r. nic go już tutaj nie czeka.

Kolejny super team w pi... pójdzie i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.