Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ely3 napisał:

Zwłaszcza to widać w Częstochowie .

no w Rakowie jest problem ze stadionem (5,5k miejsc po 'rozbudowie' przed rokiem lol), więc nawet wypełniając go liczby nie robią wrażenia

spokojnie, jeszcze trochę pograją na sensownym poziomie to może dostaną nowy i wtedy papa lewkoskrętne motóry

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

My rozumiemy, że nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie aby nie potwierdzić jak pierdolnales głupotę. Przyznanie się do błędu to cnota a cnotliwi są ludzie najwidoczniej nie o Twoich parametrach. 

Uważaj na bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

 no bo w Łodzi są sensowne kluby piłkarskie (tzn Widzew to siusiaki ofc, ale jednak siusiaki z ekstraklasy)

jak w mieście będzie mocny klub żużlowy i mocny klub piłkarski to wiadomo że piłka będzie nr 1 a żużel dominuje w miastach gdzie od lat brak sensownej piłki (jakaś Bydgoszcz np)

Twoj ATF team może mieć niskie morale po tej wypowiedzi przecież oni wszyscy za Widzewem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Brawo -> teraz rozwiąż rebus 

 

patrz wyżej 

Czyli nie umiesz odpowiedzieć na prostę pytanie kto ma większa oglądalność? Powiedz mi wiec w którym momencie napisałem babola co mi zarzuczasz. Zaprzeczasz ,ze żużel ma większaś oglądalnosć w TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Niby jaką? Że żużel w Polsce ma większa oglądalność od boksu? PRzecież to fakt

Ale co tutaj porównywać? Żużel w którym jeździ mnóstwo Polaków do boksu zawodowego w którym Polaka nie było od dłuższego czasu? Przecież wiadomo że zwykle walki typu mistrzowskie ogląda mniej Polaków jak biją się tam jakieś brytole czy inne patusy od walk gdzie występowal Gołota, Tiger czy Adamek. Zresztą żużel jest bardziej dostępny na żywo  i wielu kibiców chodzi na żużel a nie ogląda przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Czyli nie umiesz odpowiedzieć na prostę pytanie kto ma większa oglądalność? Powiedz mi wiec w którym momencie napisałem babola co mi zarzuczasz. Zaprzeczasz ,ze żużel ma większaś oglądalnosć w TV?

Przecież sam napisałeś ,że żużel i ja z tym nie dyskutuje tylko naprowadziłem czym jest przyczyna.

Ciężej jest wstawać w Polsce w nocy i oglądać boks niż oglądać żużel i to samo jest ze spadkiem oglądalności w Europie MŚ w Piłce Nożnej jak jest na kontynencie amerykańskim.

Prościej nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wypada się z niektórymi tezami Elyego zgodzić.

żużel, wbrew pozorom, budzi zainteresowanie młodych w miastach pozbawionych klubów piłkarskich na poziomie ekstraklasy.

W Toruniu generalnie jest większe zainteresowanie żużlem wśród młodzieży, inna sprawa ze Elana to chyba gra w jednej lidze ze Zdrojem Ciechocinek, a jej stadion pamięta rządy  Krzyżaków, podczas gdy stadion żużlowy to dalej chyba topka pod względem nowoczesności w kraju. 

Jak jest grand prix w Toruniu, to wszystkie hotele są wyprzedane mimo zawyżonych cen, a kibice szukają noclegów w obrębie 50km by dostać pokój.

Na czas GP toruńskie knajpy gdzie nie ma transmisji są generalnie wyludnione, wiec większość turystów na ten czas przyjeżdża w związku z GP.

Nie jest tez łatwo dostać bilety na te Grand Prix z tego co kojarzę, a i ceny są bliższe meczom Premiership niż Lechii Gdańsk w kopana. 

Sport nie tylko dla Polakow, ale odnosze wrażenie ze poza Polska to interesują się nim głównie Brytyjczycy (po kibicach na GP)- nigdy żadnego Niemca czy Francuza nie spotkałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.