Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nie. A dlaczego?

A to przepraszam, tak mi się coś kojarzyło z tematu o futbolu

3 minuty temu, Koelner napisał:

 

 

Elokwentni tam w tym Gdańsku jesteście 

I na stadion zacznij chodzić bo przy okazji mojej niedawnej wizyty coś mało Was było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tu wypada się z niektórymi tezami Elyego zgodzić.

żużel, wbrew pozorom, budzi zainteresowanie młodych w miastach pozbawionych klubów piłkarskich na poziomie ekstraklasy.

Ale tak jest nie tylko z żużlem. 

Zaineresowani dyscyplinami schyłkowymi, raczkującymi lub takimi które prawie nikogo na świecie nie interesują wynika z braku lepszych sukcesów. Cała ta Małyszomania to też nie efekt miłości Polaków do skoków czy osobowości samego Małysza, który w czasach swoich startów ledwo coś tam dukał do kamery ale braku sukcesów na innych polach.

W Starogardzie Gdańskim wszyscy kochają koszykówkę ale to dlatego, że nie ma tam specjalnie kogo kochać innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

A to przepraszam, tak mi się coś kojarzyło z tematu o futbolu

 

Elokwentni tam w tym Gdańsku jesteście 

I na stadion zacznij chodzić bo przy okazji mojej niedawnej wizyty coś mało Was było 

Jak posiłkujesz się filmikiem z TVN to zajebisty z Ciebie kibic xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

A to przepraszam, tak mi się coś kojarzyło z tematu o futbolu

Kibicuje Lechowi. Licencje przyznawane są co rok, więc Kolejorz to Kolejorz. 

Najfajniejsze jest jak kibice resortowego klubu z Warszawy raz sapią, że odebrano im tytuł i wystep w pucharach kosztem Lecha, a potem twierdza, że Lech to Amica, bo przez jeden sezon gral na licencji klubu, który był wyżej w tabeli przed fuzją. To albo, albo :)

Poza tym fuzji było duuuzo na nie tylko w Pl, ale i na całym świecie. Praktycznie co drugi wielki klub miał w historii fuzję (zaczynał nawet pod inną nazwą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Kibicuje Lechowi. Licencje przyznawane są co rok, więc Kolejorz to Kolejorz. 

Najfajniejsze jest jak kibice resortowego klubu z Warszawy raz sapią, że odebrano im tytuł i wystep w pucharach kosztem Lecha, a potem twierdza, że Lech to Amica, bo przez jeden sezon gral na licencji klubu, który był wyżej w tabeli przed fuzją. To albo, albo :)

Poza tym fuzji było duuuzo na nie tylko w Pl, ale i na całym świecie. Praktycznie co drugi wielki klub miał w historii fuzję (zaczynał nawet pod inną nazwą).

To łap tak apropo Twoich przytyków 

;)

Btw. najlepsze przytyki o żydostwo są właśnie z Poznania, który ma zgodę z Cracovia, która sama tytułuje się Jude Gangiem

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.