Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

czemu w Antypolaku nie poszedł ani Tomasz Lis, ani Testowiron!

Bo to jest all timer. Jak dla kogoś Kaczyński czy Kwas jest top12 polityków w ponad1000 letniej historii to współczuję. Tak samo współczuję Tobie jeśli dla Ciebie Lis bo ten drugi to nawet nie wiem kto to jest w top10 antypolakow w ostatnim tysiącleciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Bo to jest all timer. Jak dla kogoś Kaczyński czy Kwas jest top12 polityków w ponad1000 letniej historii to współczuję. Tak samo współczuję Tobie jeśli dla Ciebie Lis bo ten drugi to nawet nie wiem kto to jest w top10 antypolakow w ostatnim tysiącleciu

Testowiron tu pasuje jak mało kto, większość wyborów tutaj jest pod względem ideowym, a konkurencja nazywa się Antypolak a nie największy zdrajca.

Testoviron z kolei nienawidził wszystkich Polaków sam nim będąc, można powiedzieć ze to taki Delta w skali makro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF się przyczaił i imho dobrze wyszedł z tym ostatnim pickiem w sztuce. Te obrazy Malczewskiego nawet mi się podobają. Teraz jeszcze doczytałem, że kilka miesięcy temu jakiś jego obraz za ponad 20mln poszedł, nieźle.

Btw, z tych co jeszcze dobrze kojarzyłem to Fangora nikt nie wziął. Ta jego sztuka optyczna dość popularna. Gość miał wystawę w Muzeum Guggenheima, jego obrazy chodzą po kilka milionów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Bo to jest all timer. Jak dla kogoś Kaczyński czy Kwas jest top12 polityków w ponad1000 letniej historii to współczuję. Tak samo współczuję Tobie jeśli dla Ciebie Lis bo ten drugi to nawet nie wiem kto to jest w top10 antypolakow w ostatnim tysiącleciu

To tak samo jak porównywać MJ czy LBJ a do Billa Russella, inne epoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Braveheart22 napisał:

BMF się przyczaił i imho dobrze wyszedł z tym ostatnim pickiem w sztuce. Te obrazy Malczewskiego nawet mi się podobają. Teraz jeszcze doczytałem, że kilka miesięcy temu jakiś jego obraz za ponad 20mln poszedł, nieźle.

Było jeszcze kilku malarzy z absolutnego mainstreamu, mocno tutaj poszedł recency bias parokrotnie, co w połączeniu z Witkacym i Wyspiańskim dużo wcześniej daje rzeczywiście niezłe value. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

dla kogoś Kaczyński czy Kwas jest top12 polityków w ponad1000 letniej historii to współczuję.

OMG! Zaprawdę wielka jest Twoja wiara, skoro tak uważasz. Przecież ewidentnie Jaro, Kwas , tak jak Delta do szkodników, trafili tam dla fanu. Przecież o tej kategorii prawie nie było na 100 stronach dyskusji ( minimalnie o Piłsudskim, ktoś zastanawial się czy  Kosciuszko to polityk+ parę postów czy Batory i Jagiello kwalifikują się do konkursu bo może Wegier albo Litwin  ) Więcej sobie nie przypominam, jesli przeoczylem coś przepraszam. Jasne, mogliśmy dołożyć w ich miejsce 2 króli tudzież Dmowskiego, Czartoryskiego, Witosa, Sikorskiego i jeszcze paru ale czy to rozgrzaloby dyskusję tak jak tamte 2 picki(nawet teraz o nich wspominasz)? Nie sądzę. Trochę dystansu do tej zabawy życzę. 

 

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę zdissować brak reprezentantów sportów walki.
Jak mogliście nie wziąć nikogo spośród Adamka, Michalczewskiego, Gołoty (pomimo braku pasa), a jeszcze był Głowacki i Włodarczyk
Boks - drugi po tenisie najbardziej popularny indywidualny sport na świecie.

Dodatkowo wybitny kozak Marek Piotrowski, potem Jan Błachowicz no i jeszcze Paweł Nastula.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Jak mogliście nie wziąć nikogo spośród Adamka, Michalczewskiego, Gołoty (pomimo braku pasa), a jeszcze był Głowacki i Włodarczyk

Tylko Michalczewski z tego grona był w światowej czołówce + reprezentował wtedy Niemcy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Tylko Michalczewski z tego grona był w światowej czołówce + reprezentował wtedy Niemcy. ;]

Adamek był mistrzem w dwóch kategoriach wagowych, naprawdę mocne resume na nasze warunki. Z Michalczewskim to sprawa trochę taka, że wiadomo, że występował pod niemiecką flagą, bo tak było łatwiej, niemniej był i jest Polakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Adamek był mistrzem w dwóch kategoriach wagowych, naprawdę mocne resume na nasze warunki. Z Michalczewskim to sprawa trochę taka, że wiadomo, że występował pod niemiecką flagą, bo tak było łatwiej, niemniej był i jest Polakiem.

Tak, idealny do teamu ignazza. Adamek był dobry, ale było sporo lepszych niewybranych nazwisk, taki Deyna ma brąz MŚ i top3 piłkarzy świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Tak, idealny do teamu ignazza. Adamek był dobry, ale było sporo lepszych niewybranych nazwisk, taki Deyna ma brąz MŚ i top3 piłkarzy świata.

Myślę, że trochę przeceniasz PL piłkarzy z tamtego okresu.
Niemniej fakt jest taki, że jestem mocno zdziwiony, że mamy wybranych reprezentantów z mniej konkurencyjnych i mniej popularnych dyscyplin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, P_M napisał:

Jeszcze muszę zdissować brak reprezentantów sportów walki.
Jak mogliście nie wziąć nikogo spośród Adamka, Michalczewskiego, Gołoty (pomimo braku pasa), a jeszcze był Głowacki i Włodarczyk
Boks - drugi po tenisie najbardziej popularny indywidualny sport na świecie.

A może z boksu Feliks "Papa" Stamm skoro znalazło się miejsce dla Kazimierza Górskiego? 

Ogólnie, spokojnie w kilku kategoriach możnaby zrobić podkategorie, np. w sporcie trzy: zawodnik, trener, komentator/dziennikarz sportowy. Byłoby jeszcze więcej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.