Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Reikai napisał:

Dajcie znac tym milionom osób ktore zarwały noc dla tej walki, że lepszy jest Zmarzlik jeżdżący w kółko na motorowerze, bo ich wielomiesięczne przygotowania i wyrzeczenia to nie sport, a chuliganka.

Daj żródło ,że tę walkę oglądały miliony w Polsce

27 minut temu, julekstep napisał:

jaraj sie zuzlem

wmawiaj innym ze boks to nie sport

kreuj sie na eksperta

kek

Nie ma to jak wkręcić w trolling eksperta.... Co ci mam powiedzieć wkuriwaj się dalej choć prawda jest taka ,ze masz słabiutki ATF nie licząc tych któzy robili wybory dla beki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

o 1 to co niektórzy tu bronili na poważnie tegp wubrou

Po 2 Takie wyboery się bierze w swoim ostatnim wyborze . Jak ktoś bierze je wysoko to skazuje się z automatu na ostatnie miejsce w takiej zabawie

Ad.1  Nie zgodzę się.Wrzucilem Jaro to musiałem o nim podyskutować/potrollowac. Przecież to byłoby bez sensu  to tak zostawić

Ad.2 Masz rację. Mogłem zrobić tak jak zrobił Jack i brać na końcu. Zmarnowalem pick. Błąd debiutanta GM w ATF. Poprawię się jeśli dacie mi szansę w miedzynarodowym GOAT ATF. Obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Daj żródło ,że tę walkę oglądały miliony w Polsce

W skali Polski na żywo GP na żużlu ogląda średnio 440 tysięcy osób. Powyższą walkę na żywo w Polsce oglądało 260 tysięcy osób.

Natomiast w skali świata proporcje są oczywiście zupełnie inne. I pewnie byłoby inaczej gdyby to Polak walczyło tytuł w boksie. Walki Gołoty oglądały miliony, walkę z Whiterspoonem 12,5 miliona widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, julekstep napisał:

jaraj sie zuzlem

wmawiaj innym ze boks to nie sport

Zwłaszcza, że biorąc pod uwagę ratio krytycznych kontuzji w żużlu (bo ktoś postanowił jeździć w kółko na wysokiej prędkości dla funu) to w sumie w kategorii ,,sportów z dupy'' to tylko tier niżej od himalaizmu. 

1 minutę temu, fluber napisał:

Walki Gołoty oglądały miliony, walkę z Whiterspoonem 12,5 miliona widzów.

,,FENOMEN SOCJOLOGICZNY... ''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W skali Polski na żywo GP na żużlu ogląda średnio 440 tysięcy osób. Powyższą walkę na żywo w Polsce oglądało 260 tysięcy osób.

Natomiast w skali świata proporcje są oczywiście zupełnie inne. I pewnie byłoby inaczej gdyby to Polak walczyło tytuł w boksie. Walki Gołoty oglądały miliony, walkę z Whiterspoonem 12,5 miliona widzów.

Ja i dziesiatki znajomych ogladalismy ta walke na streamie, takze spokojnie do banki mozna dobic. A to byla jakas 5 rano z soboty na niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

 

Natomiast w skali świata proporcje są oczywiście zupełnie inne. I pewnie byłoby inaczej gdyby to Polak walczyło tytuł w boksie. Walki Gołoty oglądały miliony, walkę z Whiterspoonem 12,5 miliona widzów.

nawet ojciec i brachol mnie w nocy budził żeby oglądać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mocny panel ekspercki jest w tym temacie

@LAF - ekspert od spraw kobiecych
@ely3- ekspert of wszystkiego co można wygooglować i pomądrzyć się w tonie 'na pewniaka' (a jak ktoś ci wytknie babola to po prostu unikać tematu dalej xD)

szkoda że w tym atfie nie ma nic o koszu bo do panelu można by dodać jeszcze @Rodman91

i czemu @starYfaN się tu nie udziela? duża strata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Ja i dziesiatki znajomych ogladalismy ta walke na streamie, takze spokojnie do banki mozna dobic. A to byla jakas 5 rano z soboty na niedziele.

Czyli rzuciłeś kwotę z dupy. Czyli nie było takiej oglądalności. Walki bokserskie w Polsce nie dobijają do takiej ogladalności jaką ma żużel. W Canal + żużel ma najwyższe ratingi. W Europsorcie Grand Prix ogląda ok 400 tys ludzi i to są najlepsze wyniki w płatnej sportowej telewizji 

Akurat w Polsce oglądalność boksu jest ponizej oglądalności żużla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Czyli rzuciłeś kwotę z dupy. Czyli nie było takiej oglądalności. Walki bokserskie w Polsce nie dobijają do takiej ogladalności jaką ma żużel. W Canal + żużel ma najwyższe ratingi. W Europsorcie Grand Prix ogląda ok 400 tys ludzi i to są najlepsze wyniki w płatnej sportowej telewizji 

Akurat w Polsce oglądalność boksu jest ponizej oglądalności żużla

Ale ja nie mowilem, ze w polsce ogladano ta walke w milionach, tylko mialem na mysli swiat wiec nie wiem skad ten wyskok z dowodem z Polski, lol.

Miliony ludzi na swiecie oglada boks, bo to piekny sport w przeciwienstwie do zuzla, a ty ich sprowadziles do roli mordobicia pod blokiem, wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Reikai napisał:

Ale ja nie mowilem, ze w polsce ogladano ta walke w milionach, tylko mialem na mysli swiat wiec nie wiem skad ten wyskok z dowodem z Polski, lol.

Czyli świat zarywał nockę niezależnie od kraju to każdy wstawał w nocy? Bo napisałeś ,że milion ludzi zarwało nockę by ot oglądać Więc możesz rzucić żródło 

A poza tym to chyba wciąż jest ATF na temat Polski więc jakie ma znaczenie. W ten sposób to @P_M Was miażdzy bo Wałęsę rozpoznają nawet w Afryce

Tak ogólnie to jakie ma znaczenie do dyskusji o ATF Polak co sądzą o tym ludzie na Filipinach czy innym Kongo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 , ale gadasz głupoty. Ojciec Emilly ma rodziców z Polski więc to nie jakieś mocno naciągane. 
 

Poza tym ona jest bardziej Polska niż Obraniak a on grał z orzełkiem na piersi. Gdybyś znalazł chwile i przeczytał artykuł , który wstawiłem to byś zobaczył, że ona utożsamia się z Polska.

Ja wiem, że dla niektórych Sochan nie jest Polakiem , ale to jest te same utożsamianie się z naszym krajem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

pisz "nie liczy się popularność"

dawaj numerki oglądalności jako argument

piękne (chociaż dobrze że ely3 podszedł uczciwie do sprawy i przyznał się że trolluje)

Nie zorzumiałeś. To nie ja rzuciłem argument ,ze milion ludzi oglądało walkę bokserską a nie żużel więc ja zbijałem ten argument.

Akurat boks mi wisi . To raczej kwestia podraźnienia. Każdy sport się liczy. W końcu to co było na pierwszych olimipiadach to dopiero były dyscypliny ,że hej

W sporcie to mi brakuje tylko Baszanowskiego bo facet jest pewnie nr 2 albo 3 w historii podnoszenia cieżarów. Dominował przez wiele wiele lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

ale gadasz głupoty. Ojciec Emilly ma rodziców z Polski więc to nie jakieś mocno naciągane. 

Czyli wg Ciebie Polką jest córka dwóch Amerykanów? Gdzie ojciec i matka uważają sie za obywatela USA. Nie urodziła się w Polsce. ZAden z jej rodziców nie urodził się w Polsce. To niby jakim cudem ona jest Polką? I jak ci wyszedłznak równości z takim Maxem który choć żył w Polsce

1 minutę temu, Koelner napisał:

Box leci w godzinach jak NBA chyba i to na płatnych kanałach 

A żuel niby gdzie leci? Jak Eurosport ma czasem na otwartym kanale to ma oglądalność ponad milion gdzie są to test mecze albo jakieś inne mało istotne turnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.