Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

@jack tak mi się przypomniało to kiedyś Hydrobudowa Włocławek była o krok od awansu do polskiej ekstraklasy w nodze a mimo to i tak więcej ludzi interesowało się koszem. 
 

Ja nie wiem czy na tej licencji później Zawisza Bydgoszcz nie grała, ale tutaj nie jestem pewien musiałby ktoś kto bardziej ogarnia się wypowiedzieć. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

@jack tak mi się przypomniało to kiedyś Hydrobudowa Włocławek była o krok od awansu do polskiej ekstraklasy w nodze a mimo to i tak więcej ludzi interesowało się koszem. 
 

Ja nie wiem czy na tej licencji później Zawisza Bydgoszcz nie grała, ale tutaj nie jestem pewien musiałby ktoś kto bardziej ogarnia się wypowiedzieć. 

Tak było, ale akurat na kluczowe mecze c***awiaka chodziło po 3-4k osób, ludzie oglądali zza płotu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

A jak się ma do tego Częstochowa? Gdzie idący po mistrza Raków nie ma szans frekwencyjnych z Włókniarzem?

Mecz Raków-Lech oglądało ponad 350k w c+. Włókniarz nie zbliżył się do takiej liczby (z tego co widziałem, najwięcej 230k w meczu z Lesznem). Nawet finały ligi nie generują oglądalności na takim poziomie.

Kwestie stadiionowe w Częstochowie już koledzy wyjaśnili. To, że przykładowy fan żużla, dla którego jest to pierwszy sport nie ma w zasadzie konkurencji w tv, więc ogląda naszą ligę również. Dodałbym tylko dla przeciwwagi, że przykładowy fan piłki w czasie meczów ekstraklasy ma do wyboru też kilka topowych lig europejskich, które u nas są bardzo popularne, więc oglądalność się może rozkładać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Mecz Raków-Lech oglądało ponad 350k w c+. Włókniarz nie zbliżył się do takiej liczby (z tego co widziałem, najwięcej 230k w meczu z Lesznem). Nawet finały ligi nie generują oglądalności na takim poziomie.

Mówimy chyba o średniej oglądalności a nie pojedynczych meczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

@jack tak mi się przypomniało to kiedyś Hydrobudowa Włocławek była o krok od awansu do polskiej ekstraklasy w nodze a mimo to i tak więcej ludzi interesowało się koszem. 
 

Ja nie wiem czy na tej licencji później Zawisza Bydgoszcz nie grała, ale tutaj nie jestem pewien musiałby ktoś kto bardziej ogarnia się wypowiedzieć. 

Z tego co widzę na najlepsze miejsce jakie zajęli w swojej historii to 8 w II lidze. Trochę daleko do awansu 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kujawiak_Włocławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Z tego co widzę na najlepsze miejsce jakie zajęli w swojej historii to 8 w II lidze. Trochę daleko do awansu 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kujawiak_Włocławek

Z artykuły w necie 

klub dopiero w ostatnich kolejkach stracił szansę na awans do ekstraklasy.

https://igol.pl/historia-pewnego-upadku/

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Mówimy chyba o średniej oglądalności a nie pojedynczych meczach

Ale to ma związek też z tym, o czym piszę później. Kiedy fan żużla ma do wyboru jeden mecz w tv to fan piłki ma ich do wyboru przynajmniej kilka, jak nie więcej. Ale widać, że na ważny mecz mocniej się mobilizują fani piłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Z artykuły w necie 

klub dopiero w ostatnich kolejkach stracił szansę na awans do ekstraklasy.

https://igol.pl/historia-pewnego-upadku/

Ale to się działo po przenosinach do Bydgoszczy! Dziwne, żeby się mieszkańcy Włocławka bardziej interesowali Zawiszą Bydgoszcz niż ich Anwilem Włocławek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LAF napisał:

Czy Emily utożsamia się z Polską ? Tak

Nie utożsamia się. Ot czasem powie w wywiadzie ,że jest Polką. Bo niby na czym polega to utożasamianie?

21 minut temu, LAF napisał:

Czy Emily spełnia kryteria tego ATF ? W moim odczuciu tak

W żadnym aspekcie. Nie urodziła się w tym kraju. Nie mieszka w tym kraju. Jej rodzice nie urodzili się tutaj

 

11 minut temu, P_M napisał:

Artdeco odpowiednik podwodnych bierek na czas w sporcie ;)

A niby dlaczego? Wyższy poziom artystyczny niż historyczne malunki pod publikę Matejki. MAtejko z tych co się pojawili poza dwoma wyborami to artystycznie jest jednak najsłabszy. ALe jak ktoś tutaj udowodni ,ze on akurat lubi takie malarstwo i docenia ogrom jego płócień. Światłocień itp to ok. Jestem w stanie zrozumieć sensownie podane argumenty 

Ale Polska akurat ma mocnych literatów i mocne literatki ( dla niekumatych dodam ,że to jest irionia) . Jest nieźle w muzyce ale malarstwie niestety jesteśmy 3 ligą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Ale to się działo po przenosinach do Bydgoszczy! Dziwne, żeby się mieszkańcy Włocławka bardziej interesowali Zawiszą Bydgoszcz niż ich Anwilem Włocławek 

Bo dwa razy byli blisko. Raz we Włocławku a drugi raz w Bydgoszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Ja i dziesiatki znajomych ogladalismy ta walke na streamie, takze spokojnie do banki mozna dobic. A to byla jakas 5 rano z soboty na niedziele.

walka z Whiterspoonem  była w Polsce jakoś wieczorem polskiego czasu. Chyba że poszliście na dyskę i dopiero po dysce oglądaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jack

 

Tak wyglądała tabela. Dwa ostatnie mecze Kujawiak przegrał gdyby nie to miałby 60 punktów to raz

Dwa jeden z tych meczów to był mecz z Widzewem , który Widzew wygrał. Tak to Widzew miałby 55 punktów a Kujawiak 57 wiec to był mecz , który zadecydował o barażach. 
 

Nie mam więcej pytań wysoki sądzie 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał:

walka z Whiterspoonem  była w Polsce jakoś wieczorem polskiego czasu. Chyba że poszliście na dyskę i dopiero po dysce oglądaliście.

Mówiłem o wilder fury, ja gołota walczył to ja byłem na etapie pierwszej śmierci w życiu chomika. Jebany zdechł mi w nocy, kiedy walczył z Tysonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

@jack

077B4C21-7ABD-4716-A044-5185C03B5754.jpeg.eec6f9c9505f6024ce5f1322ae26b39a.jpeg

Tak wyglądała tabela. Dwa ostatnie mecze Kujawiak przegrał gdyby nie to miałby 60 punktów to raz

Dwa jeden z tych meczów to był mecz z Widzewem , który Widzew wygrał. Tak to Widzew miałby 55 punktów a Kujawiak 57 wiec to był mecz , który zadecydował o barażach. 

Pięknie ale to jest II liga. Do ekstraklasy jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.