Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ely3 napisał:

Bo nie tylko gadał ale naprawdę postarał się być Polakiem. 

No, ale przecież napisałem , że próbował nauczyć się języka, ale stwierdził , że za trudny i zaniechał. Teraz pewnie go nie praktykuje bo siedzi we Francji. 
 

Dla mnie Emily to ten sam rodzaj tylko nie ma obywatelstwa. Ogólnie sprawa obywatelstwa dla sportowców to pestka ( np taki Luke dostaje za nic ) więc tutaj droga była by inna. I to nie determinuje tego czy ktoś jest Polakiem czy nie. 
 

Dla mnie Emily jest takim farbowanym lisem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

 

 

A jak się to przekłąda na oglądalnosć w TV gdzie w CAnal + Raków ma też mniejsza niż Włokniarz?

 

 

tym, ze grupa kibiców żużla jest stała i ogląda generalnie wszystko co akurat pokazują, a ekstraklasa jest oglądana przez kibiców danych drużyn?

W moim prime zainteresowania kopana oglądałem wszystkie mecze Legii, a Widzewa, Lecha czy Wisły dokładnie po 2 na sezon (te z Legia) i generalnie podejrzewam ze znakomita cześć kibiców tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

tym, ze grupa kibiców żużla jest stała i ogląda generalnie wszystko co akurat pokazują, a ekstraklasa jest oglądana przez kibiców danych drużyn?

W moim prime zainteresowania kopana oglądałem wszystkie mecze Legii, a Widzewa, Lecha czy Wisły dokładnie po 2 na sezon (te z Legia) i generalnie podejrzewam ze znakomita cześć kibiców tak ma

Do tego dochodzi fakt, że GP to taka trochę Liga Mistrzów, polska liga żużla jest najlepsza na świecie, a w Ekstraklasie poziom jest słabiutki więc mając do wyboru Premier League, LaLige czy SerieA większość kibiców wybierze mecze z tych lepszych lig. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał:

@ely3 czyli idąc Twoim tokiem rozumowania jak Malcom Brogdon dostanie obywatelstwo to Polak rodak jak Sochan ?

dalej bardziej niż Rajtkowski, nie wiem czego tutaj nie rozumiesz, jak ma obywatelstwo to jest obywatelem danego kraju, Rsjtkowski nie ma wiec nie jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

dalej bardziej niż Rajtkowski, nie wiem czego tutaj nie rozumiesz, jak ma obywatelstwo to jest obywatelem danego kraju, Rsjtkowski nie ma wiec nie jest.

 

Tu nie chodzi o obywatelstwo , ale o kryteria tego ATF. 
 

Jak dla mnie tutaj niektóre wybory są mocno naciągane. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Tu nie chodzi o obywatelstwo , ale o kryteria tego ATF. 
 

Jak dla mnie tutaj niektóre wybory są mocno naciągane. 

Przecież tu poza jednym przypadkiem każdy albo urodził się w Polsce albo tu mieszkał przez dłuższy czas. A Emily jakoś nie marzy by sobie kupić domek w Gołdapi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

 

Czyli świat zarywał nockę niezależnie od kraju to każdy wstawał w nocy? Bo napisałeś ,że milion ludzi zarwało nockę by ot oglądać Więc możesz rzucić żródło 

A poza tym to chyba wciąż jest ATF na temat Polski więc jakie ma znaczenie. W ten sposób to @P_M Was miażdzy bo Wałęsę rozpoznają nawet w Afryce

Tak ogólnie to jakie ma znaczenie do dyskusji o ATF Polak co sądzą o tym ludzie na Filipinach czy innym Kongo?

To nie Ty pisałeś że Matejko to zły wybór bo lempicka sprzedaje obrazy za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał:

Tu nie chodzi o obywatelstwo , ale o kryteria tego ATF. 
 

Jak dla mnie tutaj niektóre wybory są mocno naciągane. 

Bycie Polakiem, czy typem jakiejs innej narodowosci, w wielu przypadkach nie jest zerojedynkowe, wiec beda ludzie o roznym stopniu polskosci. 

Paradoksalnie chyba najmniej polscy wybrani, to niektorzy krolowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

To nie Ty pisałeś że Matejko to zły wybór bo lempicka sprzedaje obrazy za granicą?

Matejko to łży wybór bo on artystycznie jest przeciętny ale trafił w czas kiedy Polska potrzebowała takich historycznych płócień i stał się ikoną ale artystycznie to on jest w skali europejskiej jest przeciętny

Lempicka osiągnęła sukces międzybnarodowy . Jej obraz kupują dobre muzea. Ja nie zarzucam Włodarczyk ,że zrobiła MŚ czy IO poza grnaicami kraju i że mistrz wielokrotny będzie lepszy od np dwukrontego MŚ/. Matejko to mistrz Polski . Lempcika w art Deccoo jest na podium MŚ

58 minut temu, LAF napisał:

Dla mnie Emily jest takim farbowanym lisem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Ale Ty wiesz ,że ona w wyaidach dla Izrealskich gazet podkreśla ,że jest Zydówka. Ona ma koniunkturalne podejście. Jak próbował grać Żydówkę w jakimś filmie to podkreślą ,ze jest Żydówką. Jak reklamuje polską firmę to jest Polką a najczęściej to pewnie jest Amerykanką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

Jak reklamuje polską firmę to jest Polką

Przecież ona już wcześniej była w Polsce i mówiła , że chciała by się nauczyć Polskiego, ale to za trudny język. Ogólnie to różnica pomiędzy nią a Obraniakiem to obywatelstwo i ustalmy jasno. 
 

Czy Emily jest Polką ? Nie ma bo nie ma obywatelstwa 

Czy Emily utożsamia się z Polską ? Tak

Czy Emily spełnia kryteria tego ATF ? W moim odczuciu tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Czy Emily spełnia kryteria tego ATF ? W moim odczuciu tak

główny problem z nią jest taki że ona o ile spoko wyglądała w tym teledysku to ma dopiero 31 lata a już się mocno popsuła

przy niej Dymna ma mega longevity!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra @ely3 mam coś dla Ciebie 

Czy Lederman jest bardziej utożsamiony z Polska niż Emily ?

6 minut temu, julekstep napisał:

główny problem z nią jest taki że ona o ile spoko wyglądała w tym teledysku to ma dopiero 31 lata a już się mocno popsuła

Nie No oceniamy jeden sezon 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.