Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Kirylow napisał:

W teorii jest możliwe jeszcze 5 miejsce (choć to bardzo mała szansa). Pytanie czy by się Lakersom opłacało szarżować tak wysoko.

W teorii jest możliwe jeszcze miejsce 13, bo ścisk w tabeli cholerny. W tym momencie zwyżkują, ale nie oznacza to, że będą w takiej formie do końca sezonu. Przed Lakersami jeszcze dwa mecze z Bulls, którzy są na granicy być albo nie być i może okazać się, że zespół który przegra te dwa mecze będzie poza play in. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SlaKB napisał:

Po powrocie Russella naszlo mnie do pewnych przemyśleń i generalnie gdyby było więcej zdrowia to zespół 

Lonzo-Russell-Ingram-Randle-Nance Jr i z ławki Clarkson, Zubac, Bryant, Caruso, Reaves byłby dość mocny, a pamiętam jak wyśmiewano się z fanów Lakers, że wierzą w swoją młodzież z której nic nie będzie.. okazuje się, że w zasadzie wszystkie picki były dobre lub bardzo dobre, jedynie Lonzo może stracić karierę przez kontuzję, a Randle jest headcasem i raz mu się chce, a raz nie :P

Kuzma jeszcze :)

Lonzo-DLO-Ingram-Kuzma-Randle to akurat byłaby ciekawa piątka do switchowania wszystkiego, a w ataku top pace w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2023 o 15:13, BMF napisał:

5-2, impressive. Pod względem D/głębii/ogólnego poziomu gry pomimo absencji (AD ;]), Lakers wyglądają jak contender, tak że wróć w dobrej formie LeBronku. 

6-2, impressive. :) 

Czasami Davis nie dojeżdża w ataku w tej serii meczów, ale ma niesamowity impakt w obronie. Aczkolwiek ten mecz pokazał deficyt size'u na obwodzie, ale powrót LeBrona powinien rozwiązać ten problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ale ja wiem, ze Davisa zamknęli, dlatego ciężko mu się grało i ciężko oczekiwać było 20 rzutów i 40 pkt, ale brakowało mi u niego jakiejś zbiórki ofensywnej, wyszarpania czegoś itd. Miałem wrażenie, że sfrustrowal się tym jak dobrze go kryją i troche miał głowę w dole.

Ale to mały problem przy takiej grze obwodowych I W.

Dzis Knicks graja z Clippers I Brunson out, mógłby juz do końca tego tripu odpocząć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał:

6-2, impressive. :) 

Czasami Davis nie dojeżdża w ataku w tej serii meczów, ale ma niesamowity impakt w obronie. Aczkolwiek ten mecz pokazał deficyt size'u na obwodzie, ale powrót LeBrona powinien rozwiązać ten problem. 

yup, Raptors uprawiali bullyball, ale przy Lebronie bedzie juz git

dlatego fajna zmiane dal Gabriel, troche sizeu i fizycznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SlaKB napisał:

Po powrocie Russella naszlo mnie do pewnych przemyśleń i generalnie gdyby było więcej zdrowia to zespół 

Lonzo-Russell-Ingram-Randle-Nance Jr i z ławki Clarkson, Zubac, Bryant, Caruso, Reaves byłby dość mocny, a pamiętam jak wyśmiewano się z fanów Lakers, że wierzą w swoją młodzież z której nic nie będzie.. okazuje się, że w zasadzie wszystkie picki były dobre lub bardzo dobre, jedynie Lonzo może stracić karierę przez kontuzję, a Randle jest headcasem i raz mu się chce, a raz nie :P

Wszystko fajnie ale gdyby zostali w lakers to byc moze by sie nie rozwineli. lakers to teraz taki pasozyt ligi bazujacy na checi grania przez dobrych graczy w LA. sami to nie bardzo kogo rozwineli przez ostatnie lata. Moznaby powiedziec ze ewakuacja z LA pomogla tym graczom  w rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dojrzal strasznie przez te lata na wygnaniu, ogolnie milo go znow tu widziec, razem z Januarym bylismy chyba jego najwiekszymi fanami since day 1, dalej istnieje ten factor ze on za chwile pewnie zajebie jakies 3/15 jak to ma w zwyczaju, ale milo widziec jak jest zaangazowany i jak duzo energii daje publicznosci itd, caly czas ich nakreca. No i to jest chyba najlepszy(jedyny?) PG, ktory potrafi rzucic pullup 3 od czasow...Russella gdy byl tu pierwszy raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SlaKB napisał:

okazuje się, że w zasadzie wszystkie picki były dobre lub bardzo dobre

Naah, Russell z 2 pickiem to mocny starter, Ball z 2 pickiem to starter w kierunku busta, Ingram wiecznie połamany. Randle też spoko, ale on ma taką krzywą rozwoju, że w w sumie ciężko byłoby mu się utrzymać w Lakers żeby w siódmym sezonie zacząć grać jak allstar z przerwą na ósmy sezon.

Za to te late picki Lakers są rzeczywiście zajebiste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Naah, Russell z 2 pickiem to mocny starter, Ball z 2 pickiem to starter w kierunku busta, Ingram wiecznie połamany. Randle też spoko, ale on ma taką krzywą rozwoju, że w w sumie ciężko byłoby mu się utrzymać w Lakers żeby w siódmym sezonie zacząć grać jak allstar z przerwą na ósmy sezon.

Za to te late picki Lakers są rzeczywiście zajebiste. 

Zdrowy Lonzo to jest topowy roles z zajebistym impactem, DAR jest jaki jest, ale tam nie bardzo było kogo wybrać, a co do połamanego Ingrama to przeczytaj dokładnie mój post w którym wspominam o zdrowiu, z resztą lepszy połamany Ingram niż zdrowy Simmons, a pamiętam jaka była tu narracja na forum, gdzie Simmons miał zdominować ligę, a Ingram to bust. Randle to napisałem, że jest headcase, ale gość sam skill ma zajebisty tylko musi mu się chcieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Szkoda tej przegranej Bucks z Warriors.

Niby tak, ale eye-test mi podpowiada jak śledzę te mecze na livescorze, że jakieś 80% spotkań przez ostatnie tygodnie kończy się wynikami, które pasują Lakers. ;] Szósty seed byłby fajny, ale na miejsca 7-8 też ciężko będzie narzekać. 

Seria z Nuggets to mógłby być Cavs-Celtics 2010 vibe, ale wiadomo, daleka droga. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Niby tak, ale eye-test mi podpowiada jak śledzę te mecze na livescorze, że jakieś 80% spotkań przez ostatnie tygodnie kończy się wynikami, które pasują Lakers. ;] Szósty seed byłby fajny, ale na miejsca 7-8 też ciężko będzie narzekać. 

Seria z Nuggets to mógłby być Cavs-Celtics 2010 vibe, ale wiadomo, daleka droga. ;] 

No ja wolalbym mimo wszystko pierwsza runde z Nuggets, niz Suns. Wiadomo, idealnie to Kings, ale do tego potrzeba dobrego ukladu gwiazd(nawet zakladajac dojscie do 6 seeda, co bedzie trudne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Niby tak, ale eye-test mi podpowiada jak śledzę te mecze na livescorze, że jakieś 80% spotkań przez ostatnie tygodnie kończy się wynikami, które pasują Lakers. ;] Szósty seed byłby fajny, ale na miejsca 7-8 też ciężko będzie narzekać. 

Seria z Nuggets to mógłby być Cavs-Celtics 2010 vibe, ale wiadomo, daleka droga. ;] 

Tak naprawdę czy fajny będzie 6 czy 7 seed to będzie zależało na którym skończą Kings 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, blackmagic napisał:

Tak naprawdę czy fajny będzie 6 czy 7 seed to będzie zależało na którym skończą Kings 

Nie no, pisałem raczej w kontekście faktu, że miesiąc temu nikt by nie narzekał na 7/8 miejsce i dwie szanse na zrobienie playoffów, bo 6 >>> 7 bez względu na to czy będą tam Kings czy Memphis. 

Teraz, Jendras napisał:

Randle z siódemką to był świetny pick, tam z całego top 10 w sumie tylko Embiid okazał się lepszym zawodnikiem.

Był, tzn. ma above average karierę jak na swój wybór, tak tylko piszę, że ,,co by ugrali Lakers gdyby zostawili młodzież'' to w tym przypadku trochę abstrakcja, biorąc pod uwagę jaką miał reputację (i impakt) po ~szóstym sezonie. Niewielkie były szanse żeby on się utrzymał w Lakers bez względu na filozofię budowy teamu. 

(chyba, że szybciej nauczyłby się rzucać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BMF napisał:

Nie no, pisałem raczej w kontekście faktu, że miesiąc temu nikt by nie narzekał na 7/8 miejsce i dwie szanse na zrobienie playoffów, bo 6 >>> 7 bez względu na to czy będą tam Kings czy Memphis. 

Był, tzn. ma above average karierę jak na swój wybór, tak tylko piszę, że ,,co by ugrali Lakers gdyby zostawili młodzież'' to w tym przypadku trochę abstrakcja, biorąc pod uwagę jaką miał reputację (i impakt) po ~szóstym sezonie. Niewielkie były szanse żeby on się utrzymał w Lakers bez względu na filozofię budowy teamu. 

(chyba, że szybciej nauczyłby się rzucać)

Jasne, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

a tylko vs Kings moim zdaniem dadzą radę przejść do 2R (chyba ze Ja odwali arenasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.