Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilami miałem wrażenie ze Bulls wogule nie skakali do zbiórek, a potem jak mnie komentatorzy poinformowali, ze aż taka różnica w zbiórkach to sie załamałem...

Kompletna porażna w pomalowanym

 

Choć wiele piłek po rzutach jakby samych wpadało w ręce PTB to i tak agresji u naszych ciężko było sie chwilami dopatrzeć

Szczeście sprzyja lepszym...

 

jeszcze tylko Jazz i do domu...oby nam Bavetta sędziował :P

 

nie tylko w Chicago cyrk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Józefie skoro obok Noah do zbiórek skakali tylko gracze gospodarzy to faktycznie mogło to tak wyglądać.

I tak Bulls zaprezentowali się naprawdę dobrze biorąc pod uwagę fakt że to właśnie ofensywna gra na deskach jest podstawą ich nawiązania walki czy zwycięstwa w meczach to patrząc na mecz grali dobry basket. Wynik moze sugerować inaczej, ale pomijając momenty w IV kwarcie i w II gdzie poprzez głupie faule PTB miało szybki FT i spokojnie punktowali przeciwnika Chicago grało ładny basket w ataku. Mecz naprawdę mógł się podobać mimo, ze skończył się blowoutem,szkoda Ze Rose był tak pasywny w pierwszej połowie i ograniczał się tylko do półdystansu, gdyby popunktował i dołączył do Luola i Johna moze mecz miałby bardziej dramatyczny przebieg również i w IV kwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie Rose... ile jeszcze bedziemy jego pasywnośc tłumaczyli kostką? Dziś pokazał, ze kostka wytrzymuje obciążenia i jak chce to jest w stanie regularnie punktować i to przeciw Blazers, którzy w sumie mają troche atutów, zeby go ograniczać. Masz rację gdyby dołączył wcześniej to byłoby pewnie ciekawiej pod koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bulls mają pecha i przychylnie witają powracających po kontuzjach, pierw Gasol a dziś Bogut zrobił sobie piękny Comeback bedąc początkiem i końcem Bucks w nerwowej końcówce a i wczesniej robił rzeźnię ośmieszając wrećz Millera (Noah też jakoś wrażenia nie robił ).

Sam mecz jak dla mnie pokazał że Rose już na dobre zapomniał o kontuzji podkręca tępo (nie wiele z tego wynikało w pierwszej połowie) z piłką tez jakoś pewniej się prezentuje.

Chciałęm tylko nadmienić zapytać jak się zaptrujecie na ostatnią akcję Bulls gdy Rose nie kończył rzutem tylko oddał na kartofla do Millera. Słuszna decyzja nie słuszna. Tak z ciekawości pytam bo Lukart zaraz wytknął to jako brak killer instyknt, że nie gtg itd. Ja tam nie jestem obiektywny, bo mi sięwydawało że wobec wczesniejszych dwóch blokó Boguta na Rose'ie i Dengu ta akcja nie była taka bezsensowana, bezndziejny był tylko rzut. jak wam się to przedstawia na spokojnie w główkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zespol grajacy praktycznie w 7 plus Hunter

 

Musze przyznac bez bicia ze ostatnio obejrzalem pare (przegranych) meczy bulls I gra bylow bardzo mi sie podobala.

 

Najwieksze wrazenie robi Deng ktorego osobiscie nie podejrzewalem o tak szybki come back z calorocznej kontuzji

 

Widac ze decyzja o odpuszczeniu sezonu I nie wracaniu na sile do PO a'la Hill byla sluszna choc czytalem ze bylo w tym bardzo duzo asekuracji I niektorzy w ta kontuzje troche "powatpiewali"

 

Patrzac na wyniki obecnie I wazna porazke z Bucks (ktorych bulls w tabeli spokojnie jeszcze wymina) komplikuje to pogon na HCA choc tragedii o loterii nie przewiduje...

 

Scenariusz moze byc z reszta w PO 2010 wyjatkowo zlosliwy bo wpadajac w pelnym skladzie ale I gazie w pierwszej rundzie na LBJ lub Wade'a (potencjalne wzmocnienia) moze byc mega ciekawie

 

Co do Kirka to watpie ze uraz podleczy w tydzien ( nie powinno byc operacji? Ktora przeklada?)

 

Deng ktory dla was jest w rankingu SF? W lidze (3?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malo pytanie. Dlaczego Byki nie sprobuja podpisac kogos na 10dniowy kontrakt. Czytalem ze po prostu nie podpisuja nikogo, mimo ze maja wąąąąski sklad, gdyż nie chcą płacic za jakiegos "bolka" podwojnie (luxury tax). Ale czy dobrze mi sie zdaje ze luxury sie wylicza / zabiera dopiero w lipcu, wiec jesli bysmy podpisali jakis niegwarantowany kontrakt (np 2 razy po 10 dni) to nie byloby go w naszym salary w lutym i co wydaje mi sie oczywiste nie placilibysmy podatku.

 

A ze wzmocnienie na PG, lub jakis mobilny podkoszowy by sie przydał, szczegolnie to widac jak nie ma Tyrusa i teraz Kirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jeszcze inna sprawa

Jak bardzo Wschód jest słaby, skoro Bulls po pieciu porażkach z rzędu wciąż są w PO... :lol:

A co ma piernik do wiatraka? 8)

A tylko tyle, ze trudno być w PO race po 5ciu porażkach, tym bardziej na początku RS kiedy zespołu rozegrały po ok 15 spotkań :P

Nie zebym siez tego powodu miał rozpłakać, ale dziwię sie, bo z reguły zespół notujący 5 porażek, legitymujący sie bilansem na poziomie 40% jest, a raczej powinien być poza PO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mial za kontuzje Rose ze jej do tej pory nie wyleczyl

Problemy z kostką. Nie takie zwykłe podkręcenie, ale jakieś powikłania ze ścięgnami. Nie wnikałem za bardzo.Problem podobny do tego, jaki miał Deng. Kontuzja którą bardzo długo się leczy, choć u Rose'a skala problemu jest o wiele mniejsza, bo u Denga to były problemy z łydką i u niego każde przesilenie mogło zakończyć sie operacją. U Rose'a jest to mało prawdopodobne.

 

jak wam się to przedstawia na spokojnie w główkach?

Przedstawia sie tak samo jak na gorąco 8) Miller przed chwilą wszedł na parkiet, od dwóch tygodni ma problem z trafieniem czegokolwiek, był ice cold, więc jak dla mnie jasne było od razu, że poza Jo to Brad jest ostatni do oddania tego rzutu. Wg hot spots to Brad jest 2/11 w tym sezonie z tego miejsca i w ogóle ma tylko 40 % z gry.

 

Mnie razi coś innego, niż rozegranie tego picka. To, że, jak zresztą mówili komentatorzy Kozłów, Rose powinien był napierdalać na pełnej kurwie i złapać wracającego Boguta gdzieś na 6 metrze, nie pozwolić by Bucks ustawili się w obronie. Oddać jak najszybciej rzut, by dać Bulls jeszcze jedną szansę albo pozwolić na ewentualną zbiórkę w ataku, w przypadku pudła. Rose potraktował natomiast całą sytuację jakby był remis, zwolnił, zaczekał na szybkiego jak strzała Brada, pozwolił by Bucks wrócili do obrony i zrobili reset w ustawieniu. Efekt był jaki był, słaba zasłona Brada, Rose dostał podwojenie, zero miejsca do penetracji, podanie do Millera i pudło, które było przynajmniej dla mnie łatwe do przewidzenia. Brad jest po prostu beznadziejny ostatnimi czasy. Nie powierzasz losów meczu człowiekowi, który ma takie problemy z trafianiem do kosza ostatnio. Rose był 'political correct' w tej sytuacji, tak jak beznamiętne są jego wywiady. Od franchise playera, gtg wymaga się by nie był pasywny, nie cofał ręki w tego typu sytuacjach,. Wolałbym, żeby Rose oddawał ten rzut, nawet jeśli byłoby to pudło, a przede wszystkim, żeby był bardziej zdecydowany, agresywniejszy, a nie kombinował jak łysy koń pod górę. On przez całą akcję szukał Brada, spójrzcie na powtórki, Rose nawet nie patrzy w kierunku kosza. 'Nauczysz się na własnych błędach' mówi przysłowie, Rose nie nauczy się bo nie ma z czego.Przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Lukart, nie widziałeś tej akcji live już narzekałes, wiec sie nie dziwię byś teraz miał zdanie zmienić :wink:

Po coś się Ten Miller jednak na tym placu pojawił do cholery po rzutach wolnych Bella? Nie uważasz?

Dwa, fajnie że sobie siedzisz przed kompem i lukasz w statsy, ale Rose nie miał na to czasu Bulls nie mieli Timeoutu, miał te 7 sekund na pomyślne rozwiązanie tej akcji i fakt zgadzam sie teraz, że najlepiej jednak było napierdzielać od razu ostro na kosz, tylko wtedy wobec potencjalnej szarży i pudła byś napisał , facet nie wyciąga wniosków wszak niedługo wcześniej przy wejściu dostał glebę i teraz znów pcha się pod kosz. A takich akcji z Millerem jak ta już trochę grali przez te kilkadziesiąt meczy razem, więc ja to rozwiązanie przyjmuje jak pozytywne, że zakończone lekkim niedolotem to już nie w kwestii Derricka. Swoją droga rola gtg nie skupia sie tylko do wykańczania każdej akcji w każdej zaciętej koncówce , Rose pokazał w IV kwarcie trochę dobrej koszykówki, gdy pociągnął w ataku zrobił z Jennigsa parę razy defensywne zero (w sumie jest nim), Bulls zwyczajnie zabrakło ludzi do grania. Te 22 minuty Huntera i granie nim w IV kwarcie to jakaś kpina jest a nie zawodowe granie, facet powinien wtedy wesoła z ręcznikiem w łapie podskakiwać obok parkietu a nie podskakiwać na nim.

Dla mnie zwyczajnie czepiasz się.

Pewnie widziałeś nie raz jak w takich momentach Lebron, Kobe ,Pierce szukają partnerów, ba nawet ostatnio mecz na Canal+ w podobnej sytuacji Piercea sciąga za sobą dwóch obrońców i po zasłonie KG oddaje mu piłkę i masz buzzera a przypomnę że KG też był w tym meczu ice Cold.

 

Dla mnie rozwiązanie było jak najbardziej do przyjecia, zwyczajnie Miller nawalił (nie pierwszy raz zresztą -playoffs i FT po "urwaniu głowy przez Rondo). Gdyby to była jakaś bezmyślna akcja i szukanie rzucajcego na siłe to tak zgodzę się wtedy że koleś daje ciała ale tutaj .... nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty uważasz, że to była dobra zagrywka, ja uważam że Miller nie był godzien zaufania, zwłaszcza w obliczu piachu jaki grał przez cały circus trip.Sam przecież narzekałeś w rozmowie w co drugim zdaniu na niego.Procenty były po to, aby uzmysłowić, że przeceniasz Millera jako egzekutora w tej sytuacji. Porównania tej akcji z akcją w której Rose dostał blok co najmniej nie fair, bo to dwie zupełnie inne sytuacje. Inne Twoje porównanie, Pierce&Garnett vs Rose&Miller też jakieś dziwne trochę, zupełnie inna klasa zawodników jak i inne okoliczności zagrania. Nie będę już więcej pisał o tej sytuacji bo to głupie jest targować się o takie coś i czasu nie mam również. :)

 

Chodzi mi o fakt, że Rose musi uzmysłowić sobie że Bulls to jego drużyna i że jest tu no 1.I musi przede wszystkim myśleć o sobie jako o pierwszej opcji w crunch, a nie kombinować mając 7 sek. do końca jak zagrać picka z nieefektywnym zawodnikiem.Zwłaszcza, że była idealna sytuacja by wykazać się swoim atletyzmem vide sytuacja coast-to-coast z Pistons.

 

Swoją droga rola gtg nie skupia sie tylko do wykańczania każdej akcji w każdej zaciętej koncówce , Rose pokazał w IV kwarcie trochę dobrej koszykówki, gdy pociągnął w ataku zrobił z Jennigsa parę razy defensywne zero (w sumie jest nim), Bulls zwyczajnie zabrakło ludzi do grania

To jest ciekawe. Bo ja nieraz identyczną sentencję wygłaszałem n t. Gordona i jego gry clutch. A Ty wiecznie tylko marudziłeś, że Ben nie stawia kropki nad 'i'. :D Role się odwróciły, z tą różnicą jednak, że Ben kropkę nad 'i' parę razy w swojej karierze postawił, a Rose na swoją pierwszą kropkę jeszcze czeka.

 

Ze spraw bardziej dzisiejszych to Bulls grają z Cavs, a jutro b2b z Toronto. Ciekawe w której minucie drugiej połowy gracze Bulls padną.W meczu z Detroit starterzy ładnie ponad 40 minut zagrali.A tu szykują się bardzo eksploatujące mecze gdzie trzeba trzymać cały czas intensity defense na najwyższym poziomie. JJ po raz kolejny 0 minut, nr 16 draftu sobie w ogóle nie gra, nawet w obliczu kłopotów kadrowych Bulls i jego możliwości, a James może dużo.

 

Tyrus wystawiony na sprzedaż. Propozycja nr1 to TT i Jerome James za Harringtona.Tragedia. Wiele rzeczy bym zaakceptował, tylko nie tego debila-egoisty grającego dla cyferek i o kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie co się dzieje?

 

Juz przemilcze brak klasy niektórych gwiazd tej Ligi, choc po niektórych zachowaniach słowo gwiazda cięzko mi sie wklepuje w klawirke...

Nie jego to wina, ze Bulls w takim stylu dają sie wynieść (zal tego nazywac przegraną) w United i to komu? Raptors!!! Ludzie Raptors! Z najbardzioej miekkim składem jaki ostatnio w Lidze widziałem

Rapsom!!!

Nie Celtom, nie Magic

Rapsom!!!

Nie w Kanadzie, w Chicago

Rapsom!!!

30pts, Noah wylatuje, ja w tym samym momencie wyłączam kompa i myśle sobie dzięki Joakim, ze dałeś mi pretekst zeby nie oglądać dalej

Rapsom!!!

Dalej nie mamy ławki, Z niezłej z Kirkiem, Tyrusem i Millerem zrobiła sie chyba najgorsza w Lidze z Hunterem, pargo i Johnsonem...

Rapsom!!!

20 piłek róznicy na desce (a wygladało to nawet gorzej)

Rapsom!!!

20pts w plecy po pierwszej...kwarcie!!!

Rapsom!!!

 

 

Ja pier...e

o ku...a

do ch..a

 

 

RAPSOM!!!!!

 

Oj pozostaje tylko czekać na powrót po kontuzji TT i kpt.Kirka, bez nich w dupie jesteśmy

No chyba ze zamiast Tyrusa wróci Harrington...wtedy wciąż w dupie będziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze a raczej czuje gorycz Wira pelna geba, tak juz w zyciu jest raz pod wozem raz pod wozem

 

a co do Bulls to chyba rozsadnym wyjsciem bylo by wyjebanie Denga za Boozera czy Denga, Millera za Millsapa Kirlenke

bo jak dla mnie Thomas to jest wart drugorundowego picku ale w tej lidze to zawsze mozna cos wyczarowac , moze uderzcie po Zacha Randolpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.