Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej, hej...

Ostatnio głośno zrobiło się o drafcie, więc może zastanowimy się kto mógłbym wzmocnić Byczki. Myślę, że jeżeli managment nie pozbędzie się tych picków, to do drużyny przyjdzie ktoś na... No i właśnie nie wiem. Pierwszą rzeczą może być ktoś na sg, ale pisał kiedyś o tym Mycek, że Bogans ma mocną pozycję i nie sposób się z tym nie zgodzić. Chociaż wszyscy widzimy jak te PO uwidaczniają braki w ofensywie.

 

No ale ok, sg, sg... A może pomyśleć o backupie dla Rose'a? CJ jest naprawdę spoko, nie chciałbym, żeby odchodził, ale przydałby się taki szaleniec, który potrafi pociągnąć ofensywnie ławkę. Ktoś w stylu Nate'a Robinsona(subiektywnie). Wobec bezwartościowości dla drużyny Pargo i Lucasa(sorry chłopaki...) dobrze by było mieć kogoś takiego w składzie. Najgorsze, że powyżsi mają ważne kontrakty na następny sezon.

 

No i spoko... Ale co jak z drużyny odejdzie Kurt Thomas? Co w jego wieku jest prawdopodobne. Zostają tylko z czterema podkoszowymi wtedy. No i co? Wiadro.

 

Takie nazwiska sobie powyciągałem z mocków.

pg/sg JOSH SELBY, DARIUS MORRIS, NOLAN SMITH

sg/sf TRAVIS LESLIE, TYLER HONEYCUTT, JORDAN HAMILTON

pf/c JUSTIN HARPER, LUCAS NOGUEIRA, JAJUAN JOHNSON

 

Ktoś ma o nich jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec sezonu, który był dla nas fantastyczny. Szkoda końcówki, ale jestem pewny, że Noah, a tym bardziej Derrick wyciągną wnioski. Nie mam do chłopaków pretensji, Jo przecież pół sezonu nie grał, widać było, że zostawia serce na parkiecie, ale jak nie idzie, to nie idzie, tego nie da się przeskoczyć. Zabrakło mu pewnosci w ataku, widać było, że się męczy, że chce, ale... kontuzja, a później długa przerwa zniszczyła wszystko. Jo wróci, tacy ludzie nigdy się nie poddają. Seria z Miami, to dobra lekcja dla Derricka. Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że miał ciężkie życie w PO, nie udźwignął ciężaru, presja była przecież ogromna... miałem wrażenie, jakby w koszulce DRose biegał ktos inny, w niczym nie przypominał tego rozsądnego chłopaka z sezonu zasadniczego, ale...DRose jest fenomenalny, wróci z wakacji jeszcze mocniejszy, jak cała drużyna. Teraz plan upolować jakiegos Hamiltona. :D

 

Mam nadzieję, że nie będzie większych zmian w drużynie, że dadzą im zagrać razem przynajmniej z 2-3 sezony, wystarczy małe wzmocnienie na dwójce.

 

Graty dla Heat, byli lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sezon ogórkowy czas zacząć. :(

 

Bulls umówili się na work-outy z 6 graczami.

5 z nich to pg.

1 to kopia jamesa johnsona czyli ni sf ni pf bez rzutu.

 

Generalnie to jeśli nie zaszalejemy w draft night, a marshon brooks będzie do wzięcia to trzeba go draftować.

No ale przynajmniej na razie nie umuwiliśmy się na trening z nim.

 

Rip może trafić na rynek FA.

Nene na 90% nie podpisze z denver więc ci będą szukać snt najpewniej.

W miare możliwe opcje za boozera (teoretycznie): Bargiani, scola, nene, west.

 

Troche można klnąc na tą chemie w druzynie.

Tak jak pisalem wczesniej posadzenie bogansa na lawie bedzie bardzo trudne gdyz tom jest w nim 'zakochany'.

Boozer pierdoli cala obrone, w serii z ind i atl juz mial jakies przeblyski, jak steal pilka mu sie odbila od nogi, przypadkowo cos zacontestowal, ale w serii z heat to byla paranoja, i jesli mamy walczyc o co kolwiek to boozer nam to mocno uniemozliwia. Obecnie kazdy pf nas lepiej urzadza od boozera, nikt nie broni gorzej od carlosa...

a i wreszcie ktos palnął prosto z mostu:

Specifically, the Bulls could not rely on Carlos Boozer and Joakim Noah when they need them most in the Eastern Conference finals, (Scottie) Pippen said.

 

"You can't have two of your top high-paid players sitting on the bench in the fourth quarter," Pippen said. "And that isn't just last night's game. We have seen this the whole season. So for us to think the Bulls are going to go farther when your high-priced players are not going to carry you and finish games for you ... you're not talking about a championship team.

 

"You can't hide at this stage of the season. At this point, you have to be able to play through everything because if you're trying to hide a guy or a guy is not performing for you, it's going to show offensively in the playoffs and it's going to be magnified ... We all know Carlos did not play at the level the team needed him to and that that hurt them more than anything because they couldn't rely on him.

 

"The flagrant foul, the pushing calls, the inability to finish strong around the basket. Now you're a liability. We can't hide you and now we have to take you out of the game."

 

pippen rzekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może być lekka ściema bo wiadomo iż jak dasz oficjalne info o jakimś graczu , że Ci bardzo na nim zalezy to np : zespół z pickiem wyższym może go wyciągnąć przed tobą więc uważam to za lekką ściemę bo chyba tak większość robi oprócz nr 1 draftu :D

co prawda ma to być cienki draft ( choć z oceną wstrzymajmy się za jakieś 4 lata ) , ale można brać solidnych zmienników i ja bym owszem uderzał po pg , ale oprócz tego sg ( w razie gdyby JR Smith , Afflalo , Jamal C , Reggie Williams , Mayo , Lee czy Rip w wymiach lub podpisania umowy nie doszki do nas ) no i mimo wszystko jakiś wysoki gdyby w wymianie np za mayo trzeba było oddać Taja i nie wiadomo co z Kurtem + kontuzje Boza i Noego , ale to tak moim skromnym zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nene za Boozera to bylby trade marzenie dla Bulls :D

 

Wogole to Boozer jest podobno w planach Magic? :lol: ktos tak napisal w temacie o Lakers. Za kogo? Bassa i Reddicka? :)

oj tak. Nene, david west, scola, nawet bargiani.

ba, nawet stary elton brand byłby bardziej na + dla nas niż carlośik.

Dla jerrego pod wzgledem finanswoym to kamikaze ale mógłby załatać dwie dziury za jednym razem robiąc trade z phila brand+iggy za boozera+korver+picki+spadające. Dla philadelphi ozanczałoby mniejsze koszty, a o to im chodzi.

My dostajemy gościa który jest "gtg" i odciążyłby rose'a + branda kóry może się połamać i możemy mu za to płacić 18 mln ale może też dawać co mecz 15-8 i nie być dziurą w obronie jaką jest boozer.

Nie wiem, mam wrażenie że jeśli scottie byłby gm to boozera już by się pakował.

 

 

Magic mieli w planach go ściągnąć w lato (chyba) teraz nie wiem czy zachował się ich zapał.

Ciekawe czy przy amnesty która ma być bulls zdecydują się na zwolnienie boozera, nic nie zyskamy ale też dużo nie stracimy :wink: .

 

to może być lekka ściema bo wiadomo iż jak dasz oficjalne info o jakimś graczu , że Ci bardzo na nim zalezy to np : zespół z pickiem wyższym może go wyciągnąć przed tobą więc uważam to za lekką ściemę bo chyba tak większość robi oprócz nr 1 draftu :D

co prawda ma to być cienki draft ( choć z oceną wstrzymajmy się za jakieś 4 lata ) , ale można brać solidnych zmienników i ja bym owszem uderzał po pg , ale oprócz tego sg ( w razie gdyby JR Smith , Afflalo , Jamal C , Reggie Williams , Mayo , Lee czy Rip w wymiach lub podpisania umowy nie doszki do nas ) no i mimo wszystko jakiś wysoki gdyby w wymianie np za mayo trzeba było oddać Taja i nie wiadomo co z Kurtem + kontuzje Boza i Noego , ale to tak moim skromnym zdaniem

nie wydaje mi się.

Brooks robi tak zajebiste wrażenie że każdy go będzie zapraszać na workouty. Nie wiem o co biega z tymi pgs, watson nie jest rewelacyjny ale nie daje dupy w obronie robi energie coś tam trafi, a rezerwowy pg nie może liczyć na minuty przy rosie. Jak forman nie będzie brał przynajmniej jednego sg w drafcie to ja już nie wiem o co mu chodzi. :?

dlaczego wszędzie mówi się o smithu jako o zbawicielu bulls, aresztowali go, wczoraj w miami, gość ma najebane we łbie bardzo konkretnie, jak mu się nie chce to nie broni, za to trójki z 10 metrów odpala zawsze. Już wolę bogansa od tego capa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycuniu, kochanie Ty moje.

 

Przez 5 lat gry bez ai3 Iggy miał wystarczająco dużo czasu, żeby udowodnić, że nie jest gtg. Phily na to nie pójdzie, bo lepiej szukać oszczędności skupując wysokie picki i młodzież, a nie zamieniać łamliwego Branda na niewiele młodszego i niewiele mniej łamliwego Boozera i oddać jedną z najlepszych 2 opcji w lidze i jednego z najlepszych obrońców w lidze (który nie mógł tego pokazać bo był zbyt zaangażowany ofensynie, Collins zaczął to zmieniać i zaczyna mi wreszcie ten starzec odpowiadać) w jednej osobie za Korvera i gówno warte picki.

 

Nikt nie jest na tyle niespełna rozumu żeby przejąć od Bulls Boozera. Paradoksalnie, Bargnani którego uważam za największą pizdę pochodzenia Europejskiego która grała kiedykolwiek w NBA, ofensywnie pasowałby do Bulls jak ulał, defensywnie Gibson i Noah załataliby po nim dziurę. Tylko że, po 1. Bargnani najprawdopodobniej nie ma jaj 2. Nawet Colangelo nie odda Barga za Boozera, w jakim świecie to by miało sens ?

 

Fajne sobie tworzycie scenariusze, ale to się nie wydarzy Panowie.

 

TYLKO, jeżeli West i Scola nie będą chcieli juz grać tam gdzie grają, koniecznie będą chcieli zmiany środowiska a ich zespoły nie będą chcieli zostać z niczym. Wtedy może NOH czy ROX połkną Scolę. Bo obu kończą się chyba kontrakty, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 lat gry bez ai3 Iggy miał wystarczająco dużo czasu, żeby udowodnić, że nie jest gtg

dla tego napisałem "gtg".

nie pisze że tak będzie. nigdzie tak nie pisze.

poprostu, słyszałem że iggy jest na trade block, a phila jak tylko będzie mieć okazje pozbyć sie branda to to zrobi.

Iguodala może chcieć transferu do bulls właśnie bo a) jest z chicago B) mieszka tam c)kumpluje się z dengiem.

 

Boozer na RS jest 20-10 cały czas, nawet w PO to jego 10-8 ujdzie w zajebistym tłoku. Chodzi o to że pierdoli system po bronionej stronie, a gra zawsze po 35 minut.

I naprawdę uważasz że brand to najlepszych 2 opcji w lidze?

Owszem phila może szukać pików i talentu ale mając w perspektywie zejscie z kontraktu branda i iggego a wypełnienie prawie dwa razy mniejszej umowy boozera nie przepuściła by takiej okazji.

Rok czy kilka miesięcy temu były rumory że phila może oddać iggego ale tylko w pakiecie z brandem.

Dla bulls to samobójstwo finansowe i z tego powodu by i tak to pewnie nie przeszło.

Ale dla philadelphi to uzupełnienie sładu strzelcem za 3+ 20-10, przynajmniej na RS i co najważniejsze zejście z dwóch nie wygodnych dla nich kontraktów kosztem przyjęcia jednego.

+ gówniane picki.?

kojarzysz pick charlotte który ma bulls.?

ile razy juz to pisałem że jeśli bobcats nie wejdą przez kilka lat do PO (a na to się zanosi) to ten pick może być top 5 za kilka lat. A loteryjny to on będzie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę uważasz że brand to najlepszych 2 opcji w lidze?

Pisałem o Iggym, źle to sformułowałem najwidoczniej.

 

Iggy to nie gówniany kontrakt, Iggy to asset. Przeceniany i niedoceniany równocześnie. Sytuacja w Phily byla dla niego od momentu odejścia Iversona bardzo niekorzystna, nigdy nie powinien był być oceniany jako potencjalna pierwsza opcja. Natomiast można oczekiwać za niego nieco więcej niż obciążajacy kontrakt Boozera. Przeciez kontrakt Branda kończy się w 2013. Boozera pod koniec 2015. Iggy nie blokuje niczyjego rozwoju i nie trzeba się go pozbywać na siłę.

 

Więc ja to widzę tak:

 

Brand jako zawodnik plus kontrakt >>> Boozer jako zawodnik plus kontrakt

Więc nie dosyć że przepłacasz samym Brandem to za Iggyego dostajesz ryzykowany pick na daleką przyszłość ?

Mycek, badźmy realistami.

 

Żeby tego było mało !!! Rose Iggy i Deng obok siebie to byłby dramat. Iggy niby poprawił procenty za trzy ale ja tego nie widzę, to jest trzech penetrujących z przeciętnym dystansem. Defensywnie potęga ale jak pokazały te play-offy nie wystarczy być najlepszym defensywnie zespołem żeby wygrać mistrzostwo. Tacy jak Lebron i Wade zawsze znajdą drogę do kosza.

 

Więc, jeżeli maja dać Korvera który jako jedyny robi im tam spacing, muszą dostać w zamian kogoś kto też potrafi zajebać zza łuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy to nie gówniany kontrakt, Iggy to asset. Przeceniany i niedoceniany równocześnie. Sytuacja w Phily byla dla niego od momentu odejścia Iversona bardzo niekorzystna, nigdy nie powinien był być oceniany jako potencjalna pierwsza opcja.

to dlaczego od dłuższego czasu razu ciszej raz głośniej mówi się że phila chce wytradować iggego.

Nie musze Ci przypominać że przez długi czas w tym sezonie to on był problemem, bo jak był na boisku i grał to phila przegrywała a jak był kontuzjowany to szóstki zaliczali W. Philadelphia chce się pozbyć iggego to jest fakt.

Natomiast można oczekiwać za niego nieco więcej niż obciążajacy kontrakt Boozera. Przeciez kontrakt Branda kończy się w 2013. Boozera pod koniec 2015. Iggy nie blokuje niczyjego rozwoju i nie trzeba się go pozbywać na siłę.

phila płaci brandowi i iggemu prawie 100 mln dolców do końca ich kontraków z boozerem i korverem 65(kontrakt korvera jest niegwarantowany). To jest różnica dla takiego klubu jak 76ers.

przecież boozer dalej jest 20-10 pisałem to już wyżej, on poprostu tu nie pasuje. Brand jest 15-8 i jest o 10 mln tańszy. Boozer jako zawodnik dalej jest >> brand.

 

Jasne że phila może dostać np teraz ripa i 8 pick od pistons. prospect+ spadający. Ale nie wiem czy nie lepiej dla nich zaryzykować i brać ten pick "niepewny" oddając największy balast i gościa który nomen omen chcą się pozbyć.

 

Phila ma na 1 jrue/wiiliamsa, na 2 evana/meeksa na 3 younga/korvera na 4 boozera/speijtsa na 5 asika/draft + ładne cap room na lato 2012. Nikt nie blokuje evana (tak iggy i evan żyją podobno jak pies z kotem) który może być kimś za kilka lat a oszczędności sięgają 30 mln $.

 

Co do bulls to oni wcale nie potrzebują napierdalania za 3. Żeby ktoś napierdalał za 3 rose musi rozgrywać, a tego robić nie będzie. Tu potrzeba taki właśnie mini gtg, taki gość który poprostu weźmie piłkę rose'owi już na obwodzie, nie zawsze, ale pomoże (uprzedzam, nie, nie chodzi mi o drugiego rozgrywajacego typu kirk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2 evana/meeksa

Nie bądź niedorzeczny, proszę. Spakuj ich dwóch, dołóż Korvera i jeszcze z 10 takich perspektywicznych jak Meeks, nadal nie wyrównasz wartości Iguodali.

 

Gdyby chcieli się go pozbyć to by się pozbyli. Iggy jest od kilku lat ich największym assetem dlatego szukali możliwości wymian z nim w roli głównej, żeby pozbyć się Branda (tak Mycek, może i kosztuje więcej ale jego kontrakt kończy się wcześniej, dużo wcześniej, zobacz jaki Boozer jest teraz, wiesz jaki będzie mając 33 lata i dlatego jako fan Chicago chcesz go wyjebać) i w ten sposób znaleźć sposób na rebuilding.

 

Swoją drogą Stefanski to baran, wiedziałem to w momencie kiedy na żywo byłem świadkiem marnowania picku na Turnera. Gdyby w drafcie nie było Cousina czy Favorsa to nie nazwałbym tego marnowaniem, ale w tej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź niedorzeczny, proszę. Spakuj ich dwóch, dołóż Korvera i jeszcze z 10 takich perspektywicznych jak Meeks, nadal nie wyrównasz wartości Iguodali.

wiem, wiem.

Ale on im jebał gre w RS, ogranicza turnera, nie lubi go, myśle że nie po to phila brała evana w drafcie żeby był role playerem.

 

Iggy jest od kilku lat ich największym assetem dlatego szukali możliwości wymian z nim w roli głównej, żeby pozbyć się Brandai w ten sposób znaleźć sposób na rebuilding.

no to w tej wymianie pozbyli by sie branda, dostając 20-10 w rs (nie ignoruj tego). Mają młody skład, picki którymi dobierają jeszcze więcej młodzieży, turner może pokazać na co go stać, i mają hajs.

Myślisz że znajdzie/znalazłby się ktoś kto weźmie i iggego i branda za same spadające kontrakty i picki? tak/nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparłeś się przy tym, więc zgoda, zapytam.

 

Po co przebudowywanej Phily gość 20-10 na RS z dużym prawdopodobieństwem kontuzji i pewnością że w PO zesra się w gacie ?

 

Phila jest młoda, ale to fajny zespół. Zespoł, który przez dłuższy czas będzie gościł w PO i zakładając że chcą się pozbyć Iggyego żeby "uwolnić" Turnera (nie będzie nawet Royem) i Branda, żeby zwolnić salary trzeba zrobić tak:

 

pozbywamy się Branda i Iggyego , zdobywamy picki albo kolejnych młodych grajów i ogrywamy ich w PO, tworzymy trzon, all-hustle team (a od wielu wielu lat z tym się kojarzy Phila, niezależenie od wyników to był niemal zawsze bardzo hustlujący zespół, mnóstwo przechwytów, wymuszania strat, ofensywnych zbiórek etc, czy nawet sam Iverson hustlujący przez 40 mpg) i liczymy że z pozyskanych picków wyłapiemy coś fajnego pod kosz.

 

Co daje pozyskanie Boozera ? Phila wejdzie do PO i bez niego, bez jego 20-10, bez Branda. Efektem zrealizowania Twojego planu, byłoby zastąpienie kontraktu Branda kontraktem jeszcze dłuższym i pozbycie się Iggyego za frytki stary, do tego to się sprowadza. Bo Ty sobie liczysz sumy ile kosztują kontrakty i jesteś zadowolony, a ja widzę fakt że pod koszem sytuacja sixers się nie zmieni (a jeśli to na gorsze) a salary będzie zajebane przez dłuższy czas. Więc z mojego punktu widzenia lepiej przytrzymać Branda do końca kontraktu, nawet go zwaiverować i płacić mu te jebane miliony a wymienić samego Iguodale, za picki, whatever. Dać jeszcze jedną szansę Speightsowi, wydraftować jakiegoś młodego PFa ,wszystko jest lepsze z punktu widzenia Phily niż zamieniani siekierki na kijek. Boozer nie podniesie szans Sixers na mistrzostwo,a oszczędności będą żadne, dlatego pytam: po co ?

 

A właśnie, sumowałeś kontrakty Branda i Iggyego. Traktujesz Iguodale jako balast ? Nie musisz dokładać Branda żeby pozbyć się Iggyego. A kontrakt Branda jest obecnie korzystniejszy dla Sixers niż kontrakt Boozera, przemyśl to.

 

Phila już dwa razy popełniła ten sam błąd, w ciągu połowy dekady zakontraktowali dwóch najdroższych na rynku PFów, dwukrotnie z fatalnym skutkiem. Nie wpierdolą się w to samo bagno trzeci raz. Kontuzjogennym mówimy nie. Przepłaconyn mówimy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek.

Znajdź mi w tej lidze 4, która broni, zbiera, i nie jest lamą w ataku, taki uniwersalny PF. Odpowiedź, nie ma, a jeśli jest to jest all time na swojej pozycji (Garnett). Tu nie chodzi o to że Boozer jest "miętki", ok troche/bardzo jest, huj z tym, ale pod TAKIM rosem to boozer nie ma życia. Z pewnością oglądałeś mecze Bulls, widziałeś że rola Carlosa ogranicza się do dobijania, rzucania z dystansu, oczywiście zakładając fakt że mu "siedzi". W PO w Utah przecież Boozer zawsze robił 15-10. A odejmując serie z LAL to wypadał zawsze pozytywnie, ba nawet z LAL tragedii nie było, zawodził, ok, ale coś tam dorzucił i zawsze zebrał. Nie wiem jakim zawodnikiem jest holiday, ale chyba on jest bardziej playmakerem niz rose, jeśli tak, to już ten fakt wystarczy by to miało jakiś sens.

 

Co do twojego planu wobec 76ers.

Znajdź mi proszę drużyne która przyjmie 30 mln kontraktów (/sezon) i odda: młodzież, spadające i picki. Nie wiem czy ktoś jest w stanie to zrobić. Phila gdyby miała możliwość oddania ich obu, musi przyjąć jakiś niekoniecznie fajny kontrakt. Szczególnie teraz, kiedy idzie nowe CBA, i nie wiadomo co będzie zawierać.

================================

Tak jak pisałem w temacie obok.

Marshon Brooks i Justin Harper. Jeden będzie mieć trening drugi już miał. To, jak dla mnie dwa wybory, na które powinni postawić bulls, ale Ci panowie wyglądają świetnie, i chyba są/ a na 99% będą poza zasięgiem Bulls. Ogólnie scout Bulls poinformował że przetestują ok 50 graczy.

 

Jakieś "piśmidełko" dzisiaj doniosło że Monta Ellis może zmienić otoczenie. Więcej, wśród potencjalnych nabywców znajdują się Bulls, niby ok, ale chicago hipotetycznie mieliby oddać Lu. To ja dziękuje.

Ale sam fakt. Ellis-Rose. Byłoby śmiesznie.

 

http://www.chicagonow.com/blogs/chicago ... ersey.html

Myślę że to nie byłoby głupie. W sieci przewija się mnóstwo potencjalnych wymian, ale większość bezsensu. To na pierwszy rzut oka również do najrówniejszych wymian nie należy ale:

Pistons mają poważny problem z finansami myślę że gdyby mieli okazje oddać Bena zrobili by to. Ale to oni muszą dopłacić do tego interesu więc dorzucają pick. My dajemy spadające kontrakty, picki i korvera. Niby słaba oferta, ale detroit nie muszą bulić Gordonowi i nie muszą rezygnować z Ripa.

My dostajemy to czego na trzeba, gościa który sam sobie wykreuje, ben jest po przejsciach, po kontuzjach, ale w Bulls zawsze robił 20ppg. Mógłby u nas odrzyć. Taki Jason terry, jamal crawford type player. Startował by z ławki, i dawałby z niej jakąś offensywe, bo ogólnie w sezonie to było kiepsko pod tym względem. 8 pick, niby nic ciekawego bo same eurasy, ale Alec Burks, kolejny człowiek który umie coś wykreować (chyba ?:D), ma skill (video), nie umie rzucać zza łuku, ale czy tego nam właśnie trzeba ?

Jeśli taki coś miałoby miejsce to zawsze i wszędzie, no way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.