Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

jesli taka wymiana z Piston by przeszla to jest dla Bulls nie do odrzucenia. A Bogans pewnie wrocilby do Bulls po zwolnieniu bo w Detroit bylby kompletnie zbedny. Z 8 mozna cos ciekawego wybrac, nawet w slabym drafcie. ten Burks moze przypasuj, Biyombo, moze ostalby sie Leonard jak nie wezma go Raps albo slabo wypadnie przed draftem (zniennik dla Denga w sam raz chyba?). Jeszcze moze byc sporo przetasowan.

 

I co do draftu to moze do Bulls trafic Faried? Beda go wogole testowac? Atleta z wybitna zbiorka mimo ze maly to chcialbym zobaczyc go u Toma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co matek, ja już podziękuje za mega atletów alla around, "potrafie wszystko a w konsekwencji nic nazywam się james johnson". Pistons mają problem z kasą i numerek który mogą oddać. Podejrzewam że mogliby pójśc na taki deal. Chociaż hamilton+pick za iggego ?

 

aha

bogans miał operacje kolana, termin jego TO mija 10 czerwca. Ale na pewno zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co matek, ja już podziękuje za mega atletów alla around, "potrafie wszystko a w konsekwencji nic nazywam się james johnson".

Jaki z Farieda all around atleta??

To jest właśnie idealny gość do drużyny, która ma zamiar walczyć o mistrza, bo jest energizerem, świetnie zbiera i broni. Tacy zawodnicy są najlepsi, bo nie muszą się przestawiać, zmieniać swojego stylu gry. Mogą poprostu robić dokładnie to samo co robili w NCAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni do draftu.

okolo tydzen temu jerry zabrał głos po wpierdolu od miami. Mówił że to jest niedopuszczalne zeby przegrac mecz majac +12 na 3 min przed koncem itp, czyli standard.

Powiedział również że zespół przegrał bo nie było drugiego gracza (2) który razem z rosem pociągneli by atak. I że przewidywane są zmiany na tej pozycji. Dziś Forman wypowiedział się o CB, doszukiwał się jego słabszej gry w kontuzjach, powiedział że okczekuje od niego dobrej gry blablabla. Powiedział również że zespół będzie 'ulepszany' tak by pokonać miami. W sumie jest nadzieja, że jakiekolwiek ruchy będą podejmowane. Najpierw właściciel potem GM mówią o tym, więc coś będzie na rzeczy.

Szkoda że dziś pietrus zaakceptował umowę suns, szkoda.

 

bardzo bardzo nieoficjalnie bulls podobno przez weekend kontaktowali się z pistons,nix, nets i houston.

z pistons pewnie w sprawie ripa (choć może i gordona +pick) z nix zapewne w sprawie numerka, scauci podobno podjarani są thompsonem, nie wiem czy on coś wniesie, mając pick ~20 to ja w nocy o północy biorę marszona.

z houston zapewne w sprawie lee. Z nets nie wiem po co, może w sprawie morrowa.

 

Szczytem marzeń byłby igoudala, nawet kosztem joakima, nie nie żartuje. Asik pokazał że może być kimś (w obronie) jest większy, ma lepsze warunki i będzie można go rozwinąć w ataku. Myślę że lepszym fitem dla druzyny w serii z heat jest iggy króry daje ellite D, razem z dengiem a w offensywie jest pewną opcją na końcówki.

 

Ogólnie widać że jerry gotowy jest na przekroczenie luxury, choć nie wiadomo co nas czeka w nowym CBA.

 

Bulls workoutują.

Ostatnio zaprosili brada wanemekera, ligginsa, malcolma lee, jj johnsona, singlera, jimmego butlera, austina freemana i paula cartera

Jeśli podtankujemy w góre to warto brać marszona, thompson może i fajny ale mamy już korvera, burks poza zasięgiem.

Jesli nie zrobimy nic i będziemy miec te 2 numerki na koniec rundy to trzeba brać przedewszystkim jakiegoś niskiego, a ostatnio jaram się charlsem jenkisem i wysokiego najlepiej harper albo właśnie JJJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nets podobno rozmowa była o :

Morrow +27 pick za CJ + 28 i 30

 

a Nyk to ponoć do nas zagadali o Taja za ich 17 pick , ale to tylko ploty

:lol::lol::lol: no no liczą na to ze oddamy już ogranego świetnego rolersa za 17 pick w tak słabym drafcie :shock: A co do pierwszego to już bardziej ale nie wiem czy nam się to opłaca. Właściwie mógł by ktoś napisać jak Morrow broni bo szczerze nie za wiele meczy z nim widziałem a tym bardziej nie skupiałem się konkretnie na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons mają problem z kasą i numerek który mogą oddać. Podejrzewam że mogliby pójśc na taki deal. Chociaż hamilton+pick za iggego ?

 

aha

bogans miał operacje kolana, termin jego TO mija 10 czerwca. Ale na pewno zostanie.

Jaki problem z kasa? Dopiero co zmienil sie wlasciciel. Jesli Pistons maja problem z kasa to moga puscic Prince'a, Stuckeya i beda mieli kilka milionow pod salary. Kazdy chcialby Pistons okrasc z 8 picku, ale prawda jest taka, ze przed trade deadline Cavs chcieli wziac Ripa za lottery protected pick 2012. Nie wyobrazam sobie zeby Dumars oddal Gordona bez dania mu szansy pogrania jako glowny SG (a takiej sytuacji przez dlugi okres czasu nie mial) - nawet jesli z zamiarem 'podkrecenia' jego cyferem przed wymienieniem do innego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdy czyta relagm.

Ralph, chyba najbardziej wiarygodny tam człowiek pisze o tym że:

1) Rockets offer Bulls Lee, Hill and Future 1st for Asik, Korver , 28 and 30 (Bulls thinking is Lee, Chase, Hill, Future 1st for Asik, Korver, Lucas and 30)

2) Bulls offer Nets Watson, 28 and 30 for Morrow and 27

3) Bulls offer Thunder Watson, 28 and 30 for Nate Robinson and 24

4) Bulls and Pistons talk Boozer: No details as of yet

5) Bulls and Wizards talk Boozer: No details as of yet

 

jak dla mnie.

1) lee dla bulls jest >>> od korvera. Asik za hilla ? w sumie ok.

chociaż nasza opcja w huj lepsza ;p .

2) było, ale nie jestem przekonany czy to byłoby dla nas dobre, korver+morrow ?

3) bardzo pozytywne choć nate to nie to co watson w D.

4) kurde, ten boozer to jest ? . Kilka ładnych lat czekaliśmy na scorera z pomalowanego, w końcu go mamy i rozczarowanie, po części nie jego wina, ale rezygnujemy z teoretycznie 20-10 na rzecz czego? 8 picku+hamiltona+jerebko.

5) również, co możemy dostać od wizz. Blatche? to chyba jeszcze większy kołek w obronie.

 

już lepszy pakiet mogą nam zaoferować zdesperowani magic bass+reddick+duhon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le na miejscu Bulls nie zastanawialbym sie nad ta wymiana z Rockets. Jebac Asika, Hill nie jest zly a dodatkowo jest czarny :wink: dostaliby Lee bez straty Gibsona to jest najwazniejsze. ja sie targuja (bo tak wypada) to powinni zapytac o Williamsa zamiast o Chase (to moze by przeszlo) i sa zajebiscie do przodu juz na starcie offseason. jeszcze dodatkowo future 1st (co bedzie napewno w okolicach 15 picku jak nie bedzie protected), w polaczeniu z pickiem od Charlotte daje Bulls szanse na wybranie dobrego rolesa w przyszlosci do uzupelnienia skladu lub dobra karte przetargowa w przyszlych transferach.

 

rose watson

lee brewer

deng williams

booz gibson

noah hill

 

czego tu brakuje poza zdrowiem i 20-10 booza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.