Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to szajbus i nikt sobie z nim nie radzi... Do polskiej ligi go!

+1

 

Nets nie wymienili go po to by zdobyć picki dla nuggs tylko dlatego bo t-will robił zajebiste problemy.

Gdzieś na początku wiosny słyszałem że williams powiedział że albo gra albo żąda wymiany, oczywiście żąda nieoficjalnie.

Uważam że jeśli byłby taki deal na stole lee+hill+williams(zamiast tego future pick) za asika+korver+picki to nie ma na co czekać. Lepszej okazji nie będzie.

To jest rozwinięcie niedoszłego dealu z zimy : lee za asika. tutaj dochodzi korver za hilla, trudno porównywać ale hill szału nie robi a korver to zajebista strzelba (nie broni dobrze i w tym problem) i williams/chase za picki w głębokim drafcie.

Mimo wszystko troche na korzyśc bulls, ale trzeba zaznaczyć że w obliczu odejscia yao houston MUSI skombinować sobie środkowego a Asik to jest solida podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w Bulls potrafiliby wyciagnac 100% z Hilla i to bedzie dla niego najlepsze miejsce w takim defensywnie nastawionym mlodym zespole. Ma warunki zeby solidnie bronic, dobrze zbiera i nienajgorzej blokuje. Wiecej nie trzeba. Asik nie jest gosciem ktorego Hill by nie zastapil.

 

E: tez mysle ze wyciagniecie Williamsa byloby latwiejsze, bo gosc jest pojebany. Nie bez powodu ciagle wysylaja go do nbdl. Moze Thibo udaloby sie go ustawic.

 

zlozylbym tez oferte dla Dalonte w offseason jesli bedzie taka okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlozylbym tez oferte dla Dalonte w offseason jesli bedzie taka okazja

Rose się nie zgodzi, za bardzo kocha matkę.

 

Jeszcze Cuban nie wytrzeźwiał po zdobyciu mistrzostwa a tu już prawie pół składu Bulls przehandlowane :P

Pokombinujcie tak coby Howard u nas wylądował ;)

A Ben Gordon to już miał szansę się wykazać więc ja to bym mu podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odbiegając od tego co Byczki zrobią w noc draftu chciał bym was zapytać jak oceniacie szanse Chicago na przejęcie Dwighta, bo tego że będą próbować go pozyskać raczej można być pewnym. Patrząc realnie jakie zespoły mają na niego szansę: Bulls, Knicks, Nets, Lakers i kto jeszcze Thunder ? Wątpię. Reszta z różnych względów odpada choć może pojawi się jakiś czarny koń. I co w takim wypadku te ekipy mogą zaoferować? Knicks pewnie Stata i co dalej picki do 2020? Nets już bardziej mają czym handlować ale czy Howard będzie chciał iść do teamu który nie daje mu wcale większej gwarancji walki o coś niż Orlando? Pozostają Lakers którzy pewnie by dali Bynuma a kto wie czy jeszcze nie Gasola co stawia ich za pewne w roli faworytów tego wyścigu. Chicago pewnie wystartuje z pakietem Carlos+Joaśka i jakieś picki czy inni grajkowie. A jak wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odbiegając od tego co Byczki zrobią w noc draftu chciał bym was zapytać jak oceniacie szanse Chicago na przejęcie Dwighta, bo tego że będą próbować go pozyskać raczej można być pewnym. Patrząc realnie jakie zespoły mają na niego szansę: Bulls, Knicks, Nets, Lakers i kto jeszcze Thunder ? Wątpię. Reszta z różnych względów odpada choć może pojawi się jakiś czarny koń. I co w takim wypadku te ekipy mogą zaoferować? Knicks pewnie Stata i co dalej picki do 2020? Nets już bardziej mają czym handlować ale czy Howard będzie chciał iść do teamu który nie daje mu wcale większej gwarancji walki o coś niż Orlando? Pozostają Lakers którzy pewnie by dali Bynuma a kto wie czy jeszcze nie Gasola co stawia ich za pewne w roli faworytów tego wyścigu. Chicago pewnie wystartuje z pakietem Carlos+Joaśka i jakieś picki czy inni grajkowie. A jak wy to widzicie?

Carlos i Joaśka !?

 

Czlowieku Ty wiesz co Ty piszesz

 

Carlos to w tym momencie scrub i cancer z meega dlugim , nieprzyjemnym kontraktem

 

Joachim jest swietny walczak i niezly defendor , mozna rzec idealny na rolsa/3 opcje w contenderze.

 

To ze byki byly w finale konfy to ok, , ale koszykarso jednak cos im brakuje skoro big 3 jest tam gdzie big 3 a Carlosik :lol: biega w koszulce Bulls .

Jezeli juz nie brał bym ich po uwage w walce na FA 2012

 

Koles zaliczyl jeden ze slabszych swoich sezonow

 

I faktycznie jest nim zinteresownie magic ,bierze sie stąd ze Bulls chca ponoc jednego z 2 sg magic i chca oddac Booza w pakiecie

 

Dla mnie na 99% Dwight w Magic w 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie bardziej prawdopodobne jest trade boozera do magic niz howarda do bulls.

Bulls nie mają miejsca w salary, i nie będą mieć, handlować też za bardzo czym nie ma, bo boozer musiałby zagrać super sezon + noah musiałby mieć formę z początku poprzedniego rs żeby w lutym rozmawiać o czymkolwiek z magic. Po tym co obaj chłopcy zaprezentowali w PO to Bulls nie są faworytem do wymieniania się z magic. Jest jeszcze oczywiście Deng.

Najsolidniejsze oferty będą mieć Nix (amare) LAL(bynum+odom) teoretycznie nets ale tylko pozyskanie dh by FA wchodzi w grę. Boston nie ma za bardzo czym handlować, a uważam że howard ma już u nas lepsze perspektywy na wygrywanie niż w c's. Magic się już chyba nie liczą, i to jest smutne że już, ja osobiście wolałbym howarda w orlando niż w nix czy miami (hehe żarcik). Magic teraz będą przypominać cavs czy raps: ściąganie czego się da + tradowanie po kupli gracza X a na koniec i tak będzie kicha. Nie wiem co się musi stać żeby Magic zaczęli wygrywać na najwyższym szczeblu, mają mega zajebane salary, i dwie realne opcje na wzmocnienie: iguodala i nasz carlosik, ale gms tych ekip wiedząc w jakiej sytuacji są magic nepweno będą chcieli ich doić ile wlezie.

I faktycznie jest nim zinteresownie magic ,bierze sie stąd ze Bulls chca ponoc jednego z 2 sg magic i chca oddac Booza w pakiecie

tak jak napisałem wyżej, was teraz można doić, myślę że jeśli będzie fajna oferta za boozera to forman z paxem będą ją rozpatrywać, ale tak naprawdę co wy nam możecie dać? Bass+reddick+anderson a i tak nie wierzę że nasi gm w to pójdą. My nic nie musimy zmieniać (poza 2) wy musicie coś robić by zachęcić Howarda. Nawet reddick nie byłby changerem w tej wymianie bo to zwykły role player tak jak korver i tak jak brewer.

 

Jeśli howard postąpi tak jak melo czyli określi docelowe miejsce pobytu, a tym miejscem będzie chicago to ok. Ale w innym przypadku nie widzę sposobu byśmy przechwycili howarda.

 

Bulls mają być aktywni w dzień draftu.

Picki, oszczędności, rolesy, prospecty, to mamy. Bulls testują teraz głównie samych podkoszowych z akcentowaniem na C, zaprosili na specjalny trening jakiegoś greka. To może oznaczać że forpax będą skłonni handlować asikiem.

Nam potrzebny jest diffrence maker: mayo, igguodala, kevin martin, pakiet houston, to są opcje, mówi się że bulls są nawet skłonni przyjąć jakiś pojbany kontrakt, mieć SC na poziomie kosmosu, żeby tylko zdobyć SG. Za 3 dni się wszystko wyjaśni, albo nie, jeśli bulls będą tradować to tylko w okresie draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odbiegając od tego co Byczki zrobią w noc draftu chciał bym was zapytać jak oceniacie szanse Chicago na przejęcie Dwighta, bo tego że będą próbować go pozyskać raczej można być pewnym. Patrząc realnie jakie zespoły mają na niego szansę: Bulls, Knicks, Nets, Lakers i kto jeszcze Thunder ? Wątpię. Reszta z różnych względów odpada choć może pojawi się jakiś czarny koń. I co w takim wypadku te ekipy mogą zaoferować? Knicks pewnie Stata i co dalej picki do 2020? Nets już bardziej mają czym handlować ale czy Howard będzie chciał iść do teamu który nie daje mu wcale większej gwarancji walki o coś niż Orlando? Pozostają Lakers którzy pewnie by dali Bynuma a kto wie czy jeszcze nie Gasola co stawia ich za pewne w roli faworytów tego wyścigu. Chicago pewnie wystartuje z pakietem Carlos+Joaśka i jakieś picki czy inni grajkowie. A jak wy to widzicie?

 

Dla mnie na 99% Dwight w Magic w 2013.

a ja tak sie zastanawiam czy Magic razem z DH nie beda sie chcieli mimo wszystko pozbyc w pakiecie Hedo/Arenasa

Arenas i tak moze zleciec w proponowanej amnestii 1 kontraktu

 

spurs oczywiscie nie sa w wyscigu po Howarda ( brak asetow) choc akurat za pakiet Hedo Howard wysmarzylbym oferte rownowarta 27 banieczek:

 

Parker Jefferson Tiago i spadajacy kontrakt Dice'a jako ksiegowy bonusik w oszczedzaniu z dobrym prospektem ekstra do wyboru do koloru - Blair lub Neal.

o ile za Howarda to ciagle malo i wyglada to wrecz smiesznie to akurat przeplacanego Hedo spurs ( dobry znajomy Popa) by akurat wzieli nadplacajac nawet...

 

dalej Lakers jakby sie zdecydowali na pakiet Gasol Bynum to lepszego Magic chyba nie znajde ale czy lakers po drodze z Hedo? Nie, dodatkowo Artest jest zbyt duzym ryzykiem aby pchnac w druga strone

 

Lakers blizej wtedy chyba jednak z Arenasem na jedynce jakby pakiet byl z A0.

 

sam jestem ciekawy jak to sie rozegra a na 99% bym pozostania DH nie liczyl...

 

za duzo ruchu sie w interesie zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** ForPax to do c***a spali na tym drafcie ? Rudy za pół darmo w Dallas, do tego z numerem którym wzięli tego Czarnogórca który cholera wie kiedy przyjdzie do ligi(o ile w ogóle) dostępny był Brooks który dużo bardziej by się przydał. Moim zdaniem zjebali ten draft a mieli szansę na prawdę solidnie uzupełnić skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ForPax muszą mieć jaja, giigantyczne jaja.

Idzie lockout nie wiadomo co będzie, w składzie mamy dziurę na 2, bulls tradują po 23 pick, marszon, hamilton dostepni, k**** dostepni, mieli isc w top 15 a jest 23 pick i OBAJ są dostępni, ale decyzja moze byc tylko jedna: nikola mirotic. Pozycja? nie ważne ? prospect ? nie ważne, ważne jest to ze bedzie on dostepny najwczesniej w 2015 roku, to jest wazne. Nastepnie dochodzimy do 30, k****, jenkins, harper sa obaj dostepni, wybor jest oczywisty... jimi butler. Pozycja ? swingman, pytanie za 100 punktow: po co k****, po co, jest deng, jest brewer, jest k**** lepszy z butlerow: rasual, po co? Od razu odpowiedź: super obronca na jamesa/wade, WOW, naprawde, taki scisk na 3, deng ktory i tak bedzie gral po 40 na mecz a na 2 bogans nawet nie podpisany. Bogans, ktory zagral we wszystkich meczach, byl kiedy innych nie bylo, a teraz gm's czekaja na podjecie opcji w kontrakcie bo oszczednosci, bo lockout, bo nowe cba, obawa. Obawa przed czym? To lakers, dallas powinni sie bac o liste plac, nie k**** my, mirotica wzielismy zeby nie placic jakiemus czarnuchowi lekko ponad 1$, pick w 2nd rd, w ktorej bedzie od huja stealow od razu wyjebany, bo trzeba by bylo zaplacic. Justin harper, chlop ktory na 100% sprawdzilby sie u rose'a, oddany za 2 drugorundowe picki w drafcie za kilka lat. Jak mozna tak spierdlic? mozna, mozna spierdolic, a potem bedzie gm of the year dla gara i paxsona. I te komentarze: łaaa świetny ruch bulls, mirotic bedzie przehujem, tylko nikt nie pisze ze za 5 lat. Butler bedzie drugim jjem, nie ma szans by zalapal sie do rotacji, porownania do wesa mathewsa śmieszą, przynajmniej mnie. Mozna bylo miec Brooks+Harper, o boze słabo mi k****, mdleje.

 

Jestem ciekaw co teraz robi paxson z formanem, jaki maja plan na 2, vince? Kazdy mysli ze rip, ale pizdons majac mozliwosc zastosowania amnestii zastosuja ja wobec gordona, a rip u nowego trenera bedzie grac, bo to nadal jest 15ppg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez myślałem , że będzie lepiej , ale o tych gościach pomówimy za kilka lat , ponoć Nikola to 2 Kukoć lub Dirk więc może za te 5 lat okaże się , iż aż takie złe wybory to nie były :wink:

 

fakt byli dostępni lepsi teoretycznie gracze , ale GAR PAX podeszli do tematu jak zwykle delikatnie

 

jeśli w nowym CBA nie będzie MLE to oznacza tylko jedno : zostajemy z tym co mamy bo nie łudźmy się , że Carter czy JR za min przyjdą do nas ew zostanie TMG , który grał w Pizdons za min , ale znając niezdecydowanie szefostwa Bulls to nim zagadamy z TMG to już ktoś go podpisze

jeśli zaś będzie to od razu uderzać w JR ..... coś jednak mi się wydaje że większość FA sg pójdzie do : Miami, Boston , Orlando czy SAS może LAL bo co prawda rynek u nas jest duży to jednak z innymi będą mieli większe szanse ugrać mistrza niż z nami a nam pozostanie liczyć na dalszy rozwój Rose , Taja czy Asika no i nowego koleżki Jimiego B takie mam przeczucie choć oczywiście mogę się mylić jak każdy człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez myślałem , że będzie lepiej , ale o tych gościach pomówimy za kilka lat , ponoć Nikola to 2 Kukoć lub Dirk więc może za te 5 lat okaże się , iż aż takie złe wybory to nie były :wink:

biały jordan.

jak widze jak podczas tego meczu world vs usa nikola nie trafia open layupa z pod kosza, nie dorzuca do obreczy za 3 i to jeszcze k**** nie NBA 3 to ja juz mowie NIE.

 

fakt byli dostępni lepsi teoretycznie gracze , ale GAR PAX podeszli do tematu jak zwykle delikatnie

to jest czysty majstersztyk.

Mogli juz zalatac dziure bo brooks i hamilton to są pewni gracze. Mogli poczekac z 30 na tego eurocwela, bo kto by nam go podjebał? mogli brać to czego potrzebujemy, jakiegoś scorera: jenkinsa albo stretch 4: harpera. Ale nie k****. Pytam sie kim jest jimmi butler, wiem tylko tyle ze matka go wyjebala z domu. Chlop jest surowy, w niczym nie jest ponadprzecietny. A komentarze ze on bedzie obronca na lebrona czy wade i ze bedzie gral na 2 mnie rozpierdalaja.

I teraz niech forman z paxsonem pokaża jaja i niech puszczają brewera za mayo, skoro sa tacy pewni i tacy podjarani butlerem. Nie bierze się takich graczy, all around w ncaa= bust w nba.

 

A jr sądząc po jego wpisach na twiterze to juz sie paskuje i kupuje bilet do chicago. W tym problem ze na pewno nie beda go chcieli, smith jest typem gracza którego bulls sie wystrzegaja.

 

Nawet jeśli bedziemy miec mle to watpie by pozwolili sobie na luksus wydania go, gleboko watpie. Po tym co robia dotychczas: branie eurosa bo placenie 2 rookim jest 'nie fajne' + bierność na rynku+ gromadzenie rzemieślnikow, nie talentow- to ja pesymistycznie podchodze do podpisywania FA. Kurt i Scal pewnie zostaną więc mamy 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie podzielę się małą refleksją. Zauważyłem bowiem u swoich odpowiedników, czyli fanów Bulls, pewną sinusoidę wrażeń, spostrzeżeń. Najpierw było oczekiwanie na ubiegłoroczny trade-time i free agents hunt. Po transferach managementu Byków, przyszedł okres wyciszenia i oczekiwania, ale i nadzieja na lepsze "jutro", w związku z totalną przebudową zespołu, dokooptowaniem nowego coacha itd. Potem zaczął się sezon i Bulls grali nieźle, potem dobrze a potem wręcz dużo, dużo lepiej od naszych oczekiwań. Wygrali sezon regularny i stali się faworytem do tytułu. Swietna defensywa, zbiórka, postęp Rose'a, Denga, doskonałe dopasowanie zadaniowców do taktyki gry zespołu, świetny team-spirit, nagrody...

 

Potem przyszły play-offy i było trudniej o ochy i achy, bo Bulls musieli wydzierać większość wygranych z dużym trudem i to grając często na maksimum możliwości. Początek z Miami doskonały, ale później... m.in. dwa mecze przegrane, pomimo tego, że jeszcze w samych ich końcówkach witaliśmy się z gąską... a potem spotkał nas los tego nieszczęsnego indora. Dlaczego tak się stało?

 

Po pierwsze od początku założono, że Byki nie będą kalkulować, tylko grać "na całego" do samego końca, po to aby niemal kompletnie nowy zespół mógł się "dotrzeć", poczuł ten team spirit i przystosował się do nowej filozofii gry Toma. To, jak wiemy, filozofia oparta na poświęceniu w grze obronnej i nastawieniu na grę obronną. Nie było czasu na ćwiczenie misterych wariantów ofensywnych, chocby z powodu długich absencji kluczowych graczy podkoszowych -Boozer, Noah (pick and roll) - i braku utalentowanych podających w zespole. Uznano, iż w oparciu o aktualny stan posiadania najistotniejsze jest budowanie gry zespołowej w defensywie i nauczenie tego zespołu regularnego wygrywania.

 

Bulls nie stać było na kalkulację, bo zespół (wciąż) się tworzy, krystalizuje. Stać na to tylko teamy z bardzo dużym doświadczeniem i graczami pokroju Wade'a, Le Brona, Nowitzkiego, Terry'ego, a więc... Bądźmy cierpliwi. :wink:

 

Co do draftu, to też byłem zaskoczony, ale wydaje mi się, że dopiero koniec roku pokaże o co chodziło szefostwu "organizacji". Nie widzę powodów do paniki. Np. dzisiaj Boozer nie jest graczem pożądanym przez innych, ale w wypadku jakichś kontuzji... kto wie.

 

Panowie, to był świetny sezon Bulls, dużo lepszy, niż można się było spodziewać. Nie od razu kwiatki posadzono, trzeba zadbać o glebę. :D Ja jestem optymistą, bo w końcu mamy prawdziwą KONCEPCJĘ, na budowę czegoś trwałego, na lata. Poczekajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no nic, spróbujmy.

 

Nie przejebaliśmy przez obronę, każdy o tym wie, ale nikt o tym nie mówi, wyrównane mecze z heat po czym końcówka spotkań i nagle okazuje się że derrick rose nie da rady przejść lebrona i wjechać pod kosz gdzie czeka na niego anthony z haslemem. Owszem mamy BOAH ale oni w tym czasie byli zajęci siedzeniem na ławce. Rose to jedyny gracz który sam sobie wykreuje rzut. Potrzebujemy broniącego, rzucającego za 3, który weźmie piłkę w swoje ręce i zdobędzie punkty, ale manu ginobili ma już 32 lata i nie jest FA...

Nie ma dostępnego zawodnika który spełniałby wszystkie te wymagania i który podpisałby za MLE*.

I nie wiem czy dalej dobierać role playera który będzie nam hustlował i czasem rzuci za 3, czy może postawić na jedną kartę i zaryzykować jak każda drużyna mistrzowska podpisaniem jakiegoś nie koniecznie mądrego i "dobrego dla zespołu" zwodnika (rasheed, ron, rodman). Oczywiście nie porównuje jr smitha do tych graczy, ale to jest taki przykład.

 

Oglądam ostatnimi czasy denver a dokładniej jr'a i afflalo. Generalnie jestem pod wrażeniem.

Aron wygląda jak młody bóg na 2 kiedy rywale mają piłkę, świetnie porusza się po zasłonach i contestuje rzuty, rozumie o co chodzi w bronieniu, wydaje mi się że za kilka lat nie będzie lepszego stopera na 2. Ofensywnie nie można oczekiwać cudów świetnie rzuca za 3, ale nie umie kreować sobie rzutu. Poza tym nie jest super scorerem (13.4 per 36). Właśnie, kreowanie sobie rzutu, w wyborze nowej 2 to wg. mnie najważniejsze kryterium. Crawford odpada bo będzie chciał worek pieniędzy. Caron Butler jest świetnym obrońcą, ale nie jest killerem zza łuku i jest po operacji która zrobiła z josha howarda chłopca od podawania ręczników. Pozostaje jeszcze Vince ale kompletnie nie sprawdza się w ważnych momentach i nie wyobrażam sobie że w wieku 34 lat vince nagle zmieni się w kogoś pożytecznego, a dodatkowym problemem jest to że vince nie będzie się czuł na tyle stary by podpisać za minimum.

 

Generalnie mi najbardziej podobają się j-rich i jr. Najważniejsze jest to że są domniemane dowody (ah ten lockout) na to że obaj panowie będą chcieli podpisać z chicago. J rich udzielił wywiadu w którym oznajmił że chce podpisać z contenderem w którym będzie walczył o mistrzostwo i będzie to dobre miejsce dla rodziny ( j rich jest z michigan) dodał że kasa nie gra roli, że już się dorobił. Smith tweetował oczywiście w baaaaaardzo debilny sposób o tym że byłby zainteresowany grą w bulls ( na dodatek przefarbował się na czerwono w celu ,nie wiem, solidarności z bulls?)

Tu problemem mogą być pieniądze.

Co do samego jr, debil, debil i jeszcze raz debli:

http://www.youtube.com/watch?v=1rbGI0YF ... re=related

+ super murzyńskie piątki, pozowania do niewidzialnej kamery i 4% skóry na której nie ma tatuażu.

 

Ale jedna sprawa, jr smith to mimo wszystko underrated koszykarz, ale koszykarz pod względem umiejętności a nie prowadzenia się.

Najpierw obrona.

Po przeglądnięciu cyferek z synergy byłem sceptycznie nastawiony, ale po oglądnięci kilku meczów humor na te temat mi się poprawił. Smith nie jest dobry 1on1 i nie contestuje rzutów, co byłoby sporym problemem ale może za duże słowo - dobrze rotuje w obronie + ma coś takiego jak ronnie brewer, wie kiedy wyskoczyć do zawodnika by ukraść mu piłkę. Statystyki APM (w D): 2009 0.8 /2010 0.4 /2011 -0.5. Bez rewelacji ale i bez tragedii.

 

atak

za synergy.

Najpierw lekkie wyjaśnienie, sporo patrzę na te synergy i tak: jeśli w czymś zawodnik jest w 100, to jest dobrze, po odrzuceniu mustafów szakurów którzy mieli jedno posiadanie i zrobili z niego 2 pkt ranking ostro się zwęża. Dane z synergy uwzględiają WSZYSTKICH graczy którzy zagrali przynajmniej sekundę w NBA.

 

ogólnie 0.99 PPP (96 miejsce), izolacje 0.86(89 miejsce) pnr ball handler 0.82 (73. miejsce) spot up 1.28 (8 miejsce) off screen 1,17 (4 miejsce) off hand 1,15 (6 miejsce).

 

do tego 17,7 pkt per 36, ponad 2 trójki na 39% i przyjemność posiadania gracza który coś kreuje i kończy i z pod kosza i z mid range i zza łuku, a w obronie, odpowiednio zmotywowany jest po prostu przeciętny. No i top 10 PER wśród SG.

Szatnia i wpływ na innych zawodników:

przeczytajcie ja osobiście spadłem: http://www.chicagonow.com/chicago-bulls ... s-defense/

 

a więc przez pół sezonu mogło być tak że bogans jebał boozera, a więc może być tak że Forman po prostu nie wykorzysta opcji bogansa (a tak na marginesie, dlaczego nie "zaoptował" go przed lockoutem?).

 

Oglądając te mecze nuggets w przerwach i w ciągu meczu dużo mówi się o tym jak jr zapierdala na treningach i jak jest jest OK w stosunku do teamates.

 

teraz przerzucę się na jricha, myślę że on nawet ma większe szanse na angaż w bulls ale bądź co bądź ma 31 lat, nie ma już tej atletyki, a po transferze do magic gdzie nie było już nasha spadł z 18 na 14 pkt na mecz, grając po +30 na mecz. Tak na szybko to można powiedzieć że jest lepszym strzelcem od jr, ale nie jest typem gracza z dobrym kozłem i z zdolnością do kreowania offensywy, gorzej broni, i nie ma ani "kropli" potencjału, można powiedzieć że w wieku 25 lat jr ma.

 

Jaką role pełniłby jr w bulls? Można by było postawić na kogoś z dwójki brewer/korver w s5, a jr grać z 2nd unitem gdzie brak kogokolwiek kto mógłby zagrać 1on1, z jr ten unit nabrałby nowego znaczenia, najlepiej broniącym i tak by był (rezerwowym, aczkolwiek jakby oddzielić tą 5 asik-taj-korver(w zasadzie deng) - brew-cj i potraktować jako osobny zespoł to byli by w top3 ligi jeśli chodzi o D).

 

Ok, można nikogo nie podpisywać i postawić dalej na bogansa lub anthonego parkera lub shane battiera za min bo nadchodzą dość ciężkie lata jeśli chodzi o salary byków i dostawać regularny wpierdol od miami gdzie prędzej czy później lbj przemówi : "o prostaczkowie król wysłuchał waszych plebejskich lamentów i wygrał wam mistrzostwo", można też pójść na całość, sypnąć kasą (pozdro jerrry) i spróbować wygrać tę lige, nawet kosztem posiadania gracza z iq= sumie cyferek na koszulce które nosił.

 

Aha. Tak na deser. D RAPM top 5:

1. garnettttt 3.9

2, luuuuu 3.8

3. brew 3.8

4. howard 3.8

5. omer 3.0

 

 

*MLE. Czy w nowym CBA będzie? jeśli nie, a jeśli cap space będą miały max 10 drużyn to gdzie i za jakie pieniądze podpiszą: glen davis, delonte west, joel pryzbilla, jr smith, kenyon martin, caron butler, deshawn stevenson, jj barea, tracy mcgrady, tay prince, reggie williams, chuck hayes, mike dunleavy, josh mcroberts, shanon brown, shane battier, marco bellineli, jason richardson, vince carter, carl landry czy dalambert? skoro są niezastrzeżeni...

Nie mówię że każdy z nich weźmie mle, jedni całość drudzy część, ale takie wyjątki powinny pozostać, chyba że zawodnicy zgodzą się na hard cap ( :lol: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.