Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to za mało w nim koszykarza-koszykarza. Ten jego wybitny fade-away którym się tu jaracie był tak biedny technicznie, że aż wstyd porównywać go do MJowskiego.

Ten niewinny tekst o fejdełeju to taka moja mała prowokacja - jak widać niezwykle udana... :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade miał lekkość w zdobywaniu punktów, było to dla niego naturalne

ale nigdy nie miał gracji Jordana

 

te kocie ruchy te gibkie kości to coś

 

a Rose to czołg w ciele PG, podobnie jak James

 

nigdy dany gracz nie będzie identyczny. ale rose'a te lejapy czy flopery to są z "gracją". to ,że przy tej gracji potrafi wpi*****ić się na siłę to jeszcze lepiej. takie czasy ,taka obrona ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to głeboko w D mam MVP

Mam identyczne zdanie. Panowie po co napinać się kto mvp, coty, mip itp. Najważniejsze co Bulls ugrają w PO. Ja oddałbym wszystkie te tytuły za mistrzostwo (tak jak pewnie Wy wszyscy). Osobiście mam nadzieję, że graczy i trenera byków ominą wszystkie te nagrody co zmotywuje Ich jeszcze bardziej do gry w PO.

 

Co ciekawe, Rose rzuca 43,9 %fg a mimo to imo prawie co mecz zachwyca (wjazdy pod kosz i inne takie). Ktoś wspomniał, że to drugi najniższy %fg dla kandydata do mvp (42% Iverson).

 

O Boozer'ze nie chce mi się już pisać (pasuje do zespołu jak świni siodło) ale mimo wszystko powinien dostać jeden może dwa sezony (szczególnie w PO) na udowodnienie swojej wartości (jak się nie sprawdzi to wyp...)

 

Zobaczcie jak cicho zrobiło się o pozycji startera na sg (Bulls grają tak dobrze, że i Bogans nie przeszkadza - a swoją drogą "chemia" w tej drużynie jest na niezwykłym poziomie co potwierdza każdy gracz byków).

 

Największe wzmocnienie Bulls (przy całym szacunku dla graczy z nowego zaciągu) to Tom Thibodeau i co do tego faktu ja nie mam najmniejszych wątpliwości.

 

Pytanie. W PO zespół musi mieć max 12 graczy. Kto wg Was się nie załapie ? (moje typy Lucas, Pargo i Butler)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. W PO zespół musi mieć max 12 graczy. Kto wg Was się nie załapie ? (moje typy Lucas, Pargo i Butler)

teraz tez tylko 12 mozna wpisc w protokol i jesli wszyscy beda zdrowi to bedzie to wygladalo tak jak w tej chwili, rotacja bedzie i tak 8-9 osobowa. Bo chyba nie myslisz ze bedzie trzeba kogos zwolnic? :D

 

Rose dostanie MVP chyba ze wydazy sie kataklizm. Glosuja dziennikarze, a wszedzie pisza o nim jako o MVP wiec chyba nie beda glosowac jakos skrajnie inaczej. Kobe czy LeBron musieliby wykrecic sporo lepszy bilans od Bulls zeby to dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wypadek przy pracy z Sixers. Na szczęscie przegrał Boston

Ale z gorszych info to Heat i ich ciśnienie na poprawę bilansu trochę mnie niepokoi

Trzeba za wszelką cene utrzymać nad nimi przewagę i niech sie C's z Heat gryzą w drugiej rundzie...

A to znaczy, ze takie wypadki jak ten dzisiejszy nie mają prawa sie dziac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami ma dużo łatwiejszy terminarz, ale żeby mieć HCA nad Bulls to Ci musieliby przegrać 3 razy a Miami grać same zwycięstwa do końca sezonu. O ile w ten winning streak nawet byłby skory uwierzyć ze względu na grę Celtics i to, że oni już dali statement każdemu i teraz odpoczywają to w trzy porazki Bulls nie uwierzę. Bo z kim mogliby przegrać? Oprócz totalnych lamerów mają grać z Bostonem, Orlando, NY i Phoenix. Wg mnie przegrają raz, max 2.

 

Z jednej strony to dobrze dla Miami, z drugiej źle. Jak odpadną to już w ECSF to bedzie kompromitacja. Jak wygrają z Bostonem to droga po mistrza powinna już pójść gładko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobrze dla Miami, z drugiej źle. Jak odpadną to już w ECSF to bedzie kompromitacja. Jak wygrają z Bostonem to droga po mistrza powinna już pójść gładko.

Że niby Lakers sa słabszym przeciwnikiem niż Boston?

Ze o Bulls jako "niegładkich" nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls wg mnie jeszcze nie są gotowi na głęboki run w playoffs. Mają fajny team i pokazywali w tym sezonie że z każdym moga wygrać, ale jak dla mnie to jak przyjdzie co do czego to w tym sezonie jeszcze nie jest półka C's/Heat. Choćby dlatego, że nie mają żadnego playoffs-proven playera. Dobrze, że będą mieli 1 seed i HCA bo zajdą w ten sposób do ECF i nabiorą doświadczenia.

 

A Lakers jest tysiąc razy lepszym przeciwnikiem dla Heat niż Boston. Jak sobie poradzimy z zielonymi to i żółtych przemielimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami ma dużo łatwiejszy terminarz, ale żeby mieć HCA nad Bulls to Ci musieliby przegrać 3 razy a Miami grać same zwycięstwa do końca sezonu. O ile w ten winning streak nawet byłby skory uwierzyć ze względu na grę Celtics i to, że oni już dali statement każdemu i teraz odpoczywają to w trzy porazki Bulls nie uwierzę. Bo z kim mogliby przegrać? Oprócz totalnych lamerów mają grać z Bostonem, Orlando, NY i Phoenix. Wg mnie przegrają raz, max 2.

 

Z jednej strony to dobrze dla Miami, z drugiej źle. Jak odpadną to już w ECSF to bedzie kompromitacja. Jak wygrają z Bostonem to droga po mistrza powinna już pójść gładko.

W chwili gdy to napisałeś mieli po asg 15-3 i według Ciebie CHI to drużyna by zrobić 26-4 ew 25-5?(już nie mówiąc, że przed asg mieli 4, a pierwszy mecz po asg przegrali, więc w sumie można mówić, że mieliby 30-4 lub 26-3).

HCA na wschodzie zależy od Heat, 60-22 im go da na 95%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak interesuje Cię taki zakład - ja, że Bulls przegrają mniej niż 4(3,2,1), ty więcej niż 4, 4 nikt nie wygrywa o 50 zł to możemy wejść. Warunek - Rose i Deng są zdrowi.

 

Albo bez warunków o HCA na wschodzie - ja na Bulls, Ty na Heat.

O jakich 4 mowa? Ja nic nie twierdziłem, że przegrają 4 lub więcej razy. Ja odniosłem się do twojej wypowiedzi i akurat o nią mogę się założyć:

 

Wg mnie przegrają raz, max 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo ja wygrywam przy ich bilansie 5-4 w pozostałych meczach, a na to nie ma szans, 6-3 jest jeszcze możliwe, 7-3 zaś bardzo prawdopodobne. Mogę wejść na to co mówiłeś, czyli jeszcze przegrają raz ty wygrywasz, 2 razy remis(i tak powyżej twojej wypowiedzi), 3 ja wygrywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCA na wschodzie zależy od Heat, 60-22 im go da na 95%.

Proponowany przez mnie zakład daje Ci 50 zł lub wychodzimy na zero na 95%(wg Ciebie) - chyba to całkiem sporo. Myślałem, że to Ci będzie odpowiadać. Jeśli - nie, nie było rozmowy, po prostu myślałem, że naprawdę jesteś pewien takiej gry Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak playoff provera? Fajnie bo rose juz w rookie season niemal wywalil c's w pierwszej rundzie.

Dalej lal i latwy przeciwnik. Z wasza strefa podkoszowa i playoff proveren 1-18 jako jej filarem macie wpierdziel jaki ja za dzieciaka za wybita szybe dostalem.

Gasol i bynum zjedza heat bez popitki

do tego lakers maja kogo rzucic na dw i lbja, nie zatrzymaja ich ale ogranicza a to ze skladem heat i jego pseudo glebia wystarczy.

 

heat sa za słabi pod koszem, za słabi pod względem głebi składu jedynie 2 gwiazdy ratują im dupe anthony, BigZ i Bosh przeciw Gasolowi, Bynumowi, Odomowi to jakiś żart nie przeciwnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.