Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz ekscytujący ale..

 

No właśnie. Siedziałem sobie z kolegą przed kompem (trenuje chłopaków 14-15 latków) i nie jest fanem Bulls, więc był obiektywny i powiada: "kapitalna walka w 4q ale te twoje byki (mówi do mnie) nie mogą tak grać bo na dłuższą metę jeden facet (nawet tak genialny) nie pociągnie całej drużyny." Ja Mu mówię: no co Ty, a Deng w 4q, a trójka Korver'a, a defensywa Noah. A On mi na to: "trafią na mocniejszych, twardszych i bardziej doświadczonych rywali i będzie problem".

 

Aha i jeszcze jedno. Pyta się mnie ów znajomy czy to ten sam Boozer, który grał na IO w Atenach ? Mówię, że ten sam. A On powiada: "więc gwiazda (ha,ha) ale jak by u mnie grał tak w obronie to po 5min nie powąchał by już parkietu". Pytam się dlaczego ? "Możesz być słabym obrońcą ale musisz się chociaż starać. Na radar to można kryć na podwórku a to jest najlepsza liga świata".

 

Koniec końców WYGRANA i miły wieczór. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose ponownie pokazał, że nie ma sobie równych w końcówkach, brak słów na to. Taki wiek i nie widać nerwówki u niego, za c***a jedzie na prozakach, valiumach i innych gównach. Ma jaja większe niż wielbłąd.

Mecz ogólnie bardzo słaby, ale po tym się poznaje klase mistrzów podobno. By grać słaby mecz i go wygrać ostatecznie.

Szczególnie słabo zagrali Boozer i Noah, no nie może być tak, że rezerwowy K. Thomas 38 letni ma więcej powera i zostawia więcej potu niż 2 tych graczy. Może będzie jakaś wymiana boozera, po tym sezonie? albo dać Taja do s5, a Booz będzie walczył o 6th mena z Odomem ;]

KK git jest mieć gracza który wiadomo, że jest wstanie pierdolnąć tą 3jke jak trzeba, ładnie Rose go w tym zamieszaniu odnalazł na wolnej pozycji.

Deng to zajebisty skrzydłowy, chyba Rose nie mógł trafić na lepszego, który znałby swoje miejsce, nie przeszkadzał by grać liderowi, a jednocześnie odwala kawał solidnej roboty, gra zajebisscie inteligentnie. Nie widziałbym w tej roli Lebra, dobrze, że on tu nie wylądował, za c***a nie dogadałby się z Rosem.

 

Rose ma zajebistą swobodę w grze, chodzi mi o to, że może rzucić 0-10 trójek, a jedyna osoba która będzie miała o to pretensje będzie on sam :lol: brak skuteczności na dystansie, a końcówka i tak należała do niego, fenomen

 

Trzeba pochwalić za mecz Darren Collison'a nie spalił sie przy Rosie i na początku grał jak równy z równym.

W ogóle seria będzie świetna. Indiana to twardy zespół i na pewno napuszczą nam wiele krwi.

 

Szkoda Hamiltona, że nie gra u nas, takiego gracza brakuje nam by stać się contenderem z krwi i kości

 

i zajebiście, że Atlanta daje rade :twisted:

 

 

 

 

ps. tego posta można przenieść do [EAST] Runda 1: Chicago Bulls vs Indiana Pacers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Rose mógł trafić lepiej z SFem. Mógłby trafić na SFa, który w przeciwieństwie do niego umie rzucać za trzy. Ani Rose ani Deng tego nie potrafią. Dlatego tak dobrze wyglądali z Korverem na boisku. My man, muszę sobie skombinować jego koszulkę z czasów Phily i Bulls. Utah opcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na bulls.com 3/4 ankietowanych uważa, że byki zagrają z Hawks - ciekawe.

Czy nie wydaje się Wam, że kontuzja (z końca sezonu) kciuka mocno ograniczyła Brewer'a? Gra mało, prawie nie rzuca, no i tylko 2 przechwyty w całej serii - szkoda, bo w obronie to niezastąpiony chłopak.

"Joakim Noah, he's a dirty player" Granger said. Nie ma co - złotousty chłopak. :lol:

Boozer kontuzja i nie wiem jak wy ale ja po tym co zrobił gibson cieszę się z tego faktu.

No właśnie, cieszyć się czy nie? Pytam poważnie. No ale jak boli paluszek, to nie poradzisz. Musi być półroczna przerwa chyba, że byki zagrają w 2 rundzie z Toronto lub Minnesotą. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnijcie video z konferencji Toma. Mówi on tak o tym że nie Bulls nie gromadzą talentu ale ludzi z charakterem, ze skład dobierany jest powoli i przemyślanie. Tak się zastanawiam co z bogansem. Wszyscy ludzie dookoła domagają się zmiany na 2. Ale czytam sobie wywiady z Bogansem jak to ważne będzie powstrzymanie JJ'a i jak bardzo kif będzie musiał zapierdalać. Ulubieniec Toma za czasów z Houston, teraz gra a co w następnym sezonie, bench warmer? No nie wiem, z tego co ostatnio czytam o pozycji kifa w tym zespole głęboko wątpię że w następnym sezonie będzie "motywatorem" z ławki.+ rasual, po co on tam siedzi. Zastanówcie się, jako jeden z nielicznych zawraca po treningu i jedzie do berto żeby wbić na wręczenie statuetki thibodo. Przybija piątki i macha ręcznikami. Po sezonie ma być wyjebany(niepodpisany?, no nie wiem).

Do mnie powoli dociera że mamy doskonale obsadzoną pozycje nr 2 na następny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mycek

 

Bulls? Chciałoby się

Dwight Howard w defensywie Bulls byłby nie do ujebania, Bulls stworzyliby prawdopodobnie najlepszą obronę dekady. A w offensywie Howard+Rose. Można by w jednym zdaniu powiedzieć że powstałaby dynastia. Nix, Nets, ok, ale howard w nets nawet z williamsem to nie jest drużyna na finał nba. Howard w Nix, ok ale jak, melo i amare to już +40 za sezon. Howard w Clips, jakoś nie wierze. O lal i bostonie się coś kiedyś wspominało. Ale też nie jestem przekonany.

Nie ma lepszego klubu dla howarda, tylko bulls, taka jest prawda. Ale nie zdziwię się zupełnie jak 2 lipca howard podpisze extension.

ps. a połączenie go cp3, to chyba mission imposible. Musiało by się to odbyć na zasadzie cp3 w orlando (za turka?) albo dh12 w gornets (za okafora?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mycek

 

Bulls? Chciałoby się

Dwight Howard w defensywie Bulls byłby nie do ujebania, Bulls stworzyliby prawdopodobnie najlepszą obronę dekady. A w offensywie Howard+Rose. Można by w jednym zdaniu powiedzieć że powstałaby dynastia. Nix, Nets, ok, ale howard w nets nawet z williamsem to nie jest drużyna na finał nba.

Skoro Howard 2009 z Turkoglu to była drużyna na finał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.