Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Nie pisałem o rycerstwie, tylko o żołnierzach na wojnie. Epoka ta akurat miała wyjątkowo mało wojen w skali historycznej.

Mnie nie dziwi, że tak mało osób na forum przedstawia odmienne zdanie, biorąc pod uwagę jak agresywnie obrażam inne osoby na forum.

Nie przypominam sobie, bym dyskutował z osobą, z którą się nie zgadzam w sposób jej nieobrażający.

Przez 15 lat na forum nie przypominam sobie ani jednej sytuacji na forum w której zrobiłbym coś, albo opisał jak zrobiłem coś, co by mogło zasłużyć na szacunek.

Przypominam sobie za to, jak się chwaliłem remontem mieszkania za 300k, zbyt dużym przyrodzeniem, albo seksem z chilijką

Poprawiłem mordeczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś je****ty, możesz to zignorować. Jeśli mówią ci to dwie osoby, możesz zacząć się niepokoić. Jeśli wszyscy dookoła ci to mówią, to może pora się nad sobą zastanowić.

P.s. To jest dobra rada.

@RappaR

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś je****ty, możesz to zignorować. Jeśli mówią ci to dwie osoby, możesz zacząć się niepokoić. Jeśli wszyscy dookoła ci to mówią, to może pora się nad sobą zastanowić.

P.s. To jest dobra rada.

@RappaR

Nie, nie mówią mi to wszyscy, mówi mi to pewna grupa forumowiczów, która faktycznie już sporo przerzedziła ilość członków forum, którzy mieli inne zdanie swoim agresywnym pisaniem i obrażaniem. 

P.s. Dam Ci dobrą radę, szczerze dobrą radę, bez ironii. Nigdy, ale to nigdy nie słuchaj opinii osób, które wstydzą się pokazać swoją twarz.

@agresywnychomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Lekarz standardowo przeszedł do swojego ostatniego punktu prowadzenia dyskusji 🤣🤣🤣 chociaż tym razem dłużej mu zeszło 

To jeszcze nie jest ostatni punkt.,Zostały jeszcze donosy i skargi do moderacji 

 

6 minut temu, Koelner napisał(a):

hahaha I c***, za lekko go biła 

Jak widać to nawet lekkie bicie, drobnymi niewieścimi rękami może poprzestawiać klepki we łbie .,Strach pomyśleć co by się działo jakby mu facet porządnie przypierdolił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Nie, nie mówią mi to wszyscy, mówi mi to pewna grupa forumowiczów, która faktycznie już sporo przerzedziła ilość członków forum, którzy mieli inne zdanie swoim agresywnym pisaniem i obrażaniem. 

P.s. Dam Ci dobrą radę, szczerze dobrą radę, bez ironii. Nigdy, ale to nigdy nie słuchaj opinii osób, które wstydzą się pokazać swoją twarz.

@agresywnychomik

xDDD

 

46 minut temu, Koelner napisał(a):

hahaha I c***, za lekko go biła 

-.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Tak, wiemy już jak traktujesz forumowych ludzi z góry ale uwierz mi, że nie piszesz tu z botami tylko z prawdziwymi ludźmi.

Może jestem staromodny, ale dla mnie rozmowa znaczy sporo więcej od pisania. Prawdziwi ludzie z forum mają mój telefon, mogą zadzwonić i się umówić na spotkanie i wtedy mi powiedzieć. 

Jak Ty żyjesz wedle tego co Ci ludzie piszą w necie, zamiast tego co Ci mówią na żywo, Twoja decyzja życiowa. Ja tak nie postępuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Poprawka. Nikt mi tego nie MÓWI. Jakby mi to ktokolwiek mówił, wtedy bym się zastanowił nad sobą. 

Czy Ty widzisz co zrobiles na ostatnich stronach tego tematu?

Wytlumacze ci.

Zawsze uważałam że @ignazz ma jakąś tam (chorą xD) sympatie do Twojej osoby.

Gość poprowadził spokojną, merytoryczną, przyjazną, wręcz ojcowską dyskusje z Tobą. Ty natomiast rozmówce (który poświęcił Ci dużo za dużo czasu) zantagonizowałeś do siebie.

Gratulacje świetna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Może jestem staromodny, ale dla mnie rozmowa znaczy sporo więcej od pisania. Prawdziwi ludzie z forum mają mój telefon, mogą zadzwonić i się umówić na spotkanie i wtedy mi powiedzieć. 

Jak Ty żyjesz wedle tego co Ci ludzie piszą w necie, zamiast tego co Ci mówią na żywo, Twoja decyzja życiowa. Ja tak nie postępuję. 

Nawet nie zauważyłeś, że kopiujesz @flubera. Niby masz w c***u co kto i jak ale nakurwiasz w c*** postów, jeszcze więcej pytań, zwierzasz się z jakiś intymnych spraw a na koniec piszesz że masz to w piździe, jakbyś faktycznie miał „prawdziwych ludzi” na telefon to nie potrzebowałbyś zakładać x tematu z powodu rosterek i nie jesteś staromodny tylko nowocześnie odklejony ponieważ to tutaj szukasz życia waląc taśmowo posty jak nawet jesteś na wakacjach w Ameryce pld czy Azji, jesteś w c*** samotny i tyle. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Czy Ty widzisz co zrobiles na ostatnich stronach tego tematu?

Wytlumacze ci.

Zawsze uważałam że @ignazz ma jakąś tam (chorą xD) sympatie do Twojej osoby.

Gość poprowadził spokojną, merytoryczną, przyjazną, wręcz ojcowską dyskusje z Tobą. Ty natomiast rozmówce (który poświęcił Ci dużo za dużo czasu) zantagonizowałeś do siebie.

Gratulacje świetna robota.

Gość, który wprost powiedział, że jestem głupi, niewykształcony i nieempatyczny to według Ciebie osoba, która przejawiała do mnie sympatię.

Utwierdziłeś mnie, że zdecydowanie nie warto od Ciebie słuchać porad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Gość, który wprost powiedział, że jestem głupi, niewykształcony i nieempatyczny to według Ciebie osoba, która przejawiała do mnie sympatię.

Utwierdziłeś mnie, że zdecydowanie nie warto od Ciebie słuchać porad. 

Na podstawie wszystkiego co bylo przed tą dyskusją moim zdaniem tak.

To ze nie posiadasz empatii to akurat jest wiadome, a lekarzem zostałeś napewno nie z powołania i chęci pomocy innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Może jestem staromodny, ale dla mnie rozmowa znaczy sporo więcej od pisania. Prawdziwi ludzie z forum mają mój telefon, mogą zadzwonić i się umówić na spotkanie i wtedy mi powiedzieć. 

W sensie , że @Kily zadzwoni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Na podstawie wszystkiego co bylo przed tą dyskusją moim zdaniem tak.

To ze nie posiadasz empatii to akurat jest wiadome, a lekarzem zostałeś napewno nie z powołania i chęci pomocy innym.

Pozwolę sobie, by takie rzeczy oceniały osoby, które mnie spotkały na żywo, Tobie pozostawię życie wedle osób z neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Pozwolę sobie, by takie rzeczy oceniały osoby, które mnie spotkały na żywo, Tobie pozostawię życie wedle osób z neta

Ok!

Nie zapomnij komuś (na przyklad śmierdzącym pacjentom) w swoim otoczeniu zdradzić swoich poglądów z kilku ostatnich stron tego tematu.

Wróć i powiedz (napisz) jak zostało to odebrane xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.